روابط بعد از ازدواجشروع زندگی

وقتی احساس می کنید شریک زندگیتان شما را نادیده می گیرد باید این ۷ سوال را از خود بپرسید

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
وقتی احساس می کنید شریک زندگیتان شما را نادیده می گیرد باید این 7 سوال را از خود بپرسیدReviewed by اعطاسی on Sep 22Rating: 4.0وقتی احساس می کنید شریک زندگیتان شما را نادیده می گیرد باید این 7 سوال را از خود بپرسیدشاید شما و همسرتان برای مدتی است که با هم هستید، و به عنوان یک زن و شوهر، بیشتر و بیشتر از هم دور شده اید. همسر شما علایق، سرگرمی ها و فعالیت های خود را دارد و شما متوجه شده اید که ارتباط برقرار کردن با او سخت تر و سخت تر شده است. این که احساس کنید دیگران شما را نادیده می گیرند بسیار ناراحت کننده است.

وقتی احساس می کنید شریک زندگیتان شما را نادیده می گیرد

شاید شما و همسرتان برای مدتی است که با هم هستید، و به عنوان یک زن و شوهر، بیشتر و بیشتر از هم دور شده اید. همسر شما علایق، سرگرمی ها و فعالیت های خود را دارد و شما متوجه شده اید که ارتباط برقرار کردن با او سخت تر و سخت تر شده است. این که احساس کنید دیگران شما را نادیده می گیرند بسیار ناراحت کننده است. در نتیجه، ناامیدی و خشم در شما ایجاد می شود.

شاید شما حتی سعی کرده اید با شریک زندگی خود صحبت کنید، اما تا کنون، هیچ چیزی تغییر نکرده است. خبر خوب این است که اگر انرژی خود را صرف این کنید که خودتان روی این مشکل کار کنید، می توانید کارهایی را انجام دهید تا همه چیز تغییر کند، حتی اگر همسر شما در این مسئله به شما کمکی نکند. سوالات زیر ممکن است به شما کمک کند تا جهت تغییر چیزها را تعیین کرده و ازدواج خود را بهبود بخشید. این سوالات را از خودتان بپرسید:

حتما بخوانید :
7 راه ساده برای داشتن یک رابطه پایدار به دور از طلاق

  1. کی همه چیز تغییر کرد؟

به این فکر کنید که چه زمانی واقعا متوجه تغییر در رابطه شدید. آیا تغییر تدریجی بین شما دونفر، در طول زمان رخ داد؟ آیا این تغییر در یک نقطه زمانی خاص رخ داد؟ چه چیزی برای شما برجسته بود تا زمانی که این اختلاف بین شما دو نفر شروع شد؟

  1. چه چیزی باعث این تغییر شد؟

اگر همه چیز واقعا در یک لحظه عوض شده است، می توانید دقیقا مشخص کنید چه اتفاقی افتاد؟ چه اتفاقی افتاد، چه چیزی تغییر کرد؟ آیا چیزی وجود دارد که شما از آن با خبر باشید یا فکر کنید که شاید باعث تغییر در رابطه شما شده است؟

  1. برای رسیدگی به آن چه کردید؟

اگر از نظر منطقی اطمینان دارید که رویداد یا مجموعه ای از رویدادها بوده که باعث تغییر در ازدواج شما شده است، برای رسیدگی به این وضعیت چه کاری انجام داده اید؟ آیا همه چیز به درستی مطرح شد، آیا هنوز هم برخی مسائل حل نشده و ناتمام وجود دارد؟ آیا شما دو نفر توانایی کار کردن روی آن مسئله را دارید یا این موضوع برای شما تمام شده است؟

خرید کاندوم gifbanner - وقتی احساس می کنید شریک زندگیتان شما را نادیده می گیرد باید این 7 سوال را از خود بپرسید

  1. فکر می کنید اگر این موضوع ادامه پیدا کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟

اگر همه چیز همینطور که الان هست پیش برود، چه تغییراتی را پیش بینی می کند؟ آیا هر دوی شما می توانید تا ابد به این کار ادامه دهید؟ آیا احساس می کنید این فقط یک فصل در زندگی شماست و در انتهای این تونل، نوری وجود دارد؟ یا این یک مشکل است که قرار نیست حل شود؟

حتما بخوانید :
قبل از عروسی ؛ 4 راه شگفت انگیز برای کاهش استرس قبل از عروسی

  1. اگر با آن روبرو نشوید، چه کار دیگری می توانید انجام دهید؟

اگر شما متقاعد شده اید که تلاش برای بحث در مورد مشکلات، هیچ فایده ای ندارد، آیا کار دیگری وجود دارد که بتوانید انجام دهید؟ همسرتان درباره زندگی با شما چه شکایاتی دارد؟ اگر برخی از شکایات و نگرانی های آنها درست است، آیا مایل به رسیدگی به آنها هستید؟ آیا به کمک نیاز دارید یا می خواهید روی این مشکل کار کنید تا تغییر کند؟ آیا شما توان این را دارید تا بازی را تغییر دهید و از این مرحله عبور کنید؟

آیا می توانید در صورت نیاز بر روی “مسائل” خود کار کنید، یا برای رسیدگی به آنها انرژی اضافی بگذارید؟ از چیزهایی که می دانید می توانید انجام دهید، یک لیست تهیه کنید و به همسرتان بگویید که واقعا می خواهید همسری باشید که او می خواهد و در این مسئله کاملا جدی هستید.

  1. چه کسی می تواند از شما حمایت کند و شما را تشویق کند که طاقت بیاورید؟

هنگامی که شما بر روی یک پروژه مانند این کار می کنید، وجود یک دوست نزدیک یا یک عضو خانواده که محرم اسرار شما باشد و شما را تشویق کند، بسیار مفید خواهد بود. اگر همه چیز برای مدتی خیلی بد بوده است، ممکن است آنها برای مدتی تغییر نکنند. شما باید آماده باشید که در عوض تلاش هایی که برای اهمیت دادن به همسرتان انجام می دهید، هیچ چیزی دریافت نکنید. این کار سخت است، بنابراین نیاز به افرادی دارید که بتوانید در این رابطه با آنها صحبت کنید و آنها به شما امید بدهند و تشویقتان کنند.

حتما بخوانید :
لباس عروس ؛ چگونه مناسب ترین لباس عروس برای بدن خود را انتخاب کنید

  1. چه زمانی کار خود را شروع می کنید؟

هنگامی که شما با هم یک طرح را برنامه ریزی کردید؛ تاریخی را برای شروع آن  مشخص کنید. اگر می توانید برای ۴۰ روز به طور مداوم روی این کار انرژی بگذارید، این کار باید ازدواج شما را تغییر دهید. اگر چیزی تغییر نکند، زمان آن است که روش دیگری را در نظر بگیرید. ازدواج و روابط بلندمدت می تواند سخت باشد. حل مشکلات، بسته به شخصیت های دو نفر درگیر، می تواند بسیار پیچیده باشد. بنابراین باید در این کار صبور باشید و ناامید نشوید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید