زیبایی و سلامتسلامت پوست

این پرکننده موضعی ممکن است زودتر از آنچه فکرش را می کردید به بازار بیاید

این پرکننده موضعی ممکن است زودتر از آنچه فکرش را می کردید به بازار بیایدReviewed by on May 22Rating:

از زمانی که ژل هیالورونیک به عنوان راهی برای پر کردن پوست شناخته شده است، تنها راهی که می شد آن را به پوست وارد کرد تزریق بوده است. با وجود این واقعیت که کرم های موضعی، سرم ها و مرطوب کننده هایی وجود دارند که عنصر کلیدی آن ها اسید هیالورونیک است، فرمول یک ژل مصنوعی که برای تزریق ساخته شده است با فرمول محصولات مراقبت پوستی که حاوی این عنصر هستند، بسیار متفاوت است.

ما سال ها درمورد تعلیق در تایید بوتاکس موضعی شنیده ایم، و در حال حاضر درباره یک اسید هیالورونیک موضعی می شنویم که گفته می شود به عمیق ترین لایه های پوستی نفوذ می کند و کاری مانند پرکننده ها انجام می دهد. بدون این که نیاز به یک تزریق واقعی داشته باشد.

متخصص پوست وست پالم بیچ، کنت آر بیر می گوید “بوتاکس موضعی و این اسید هیالورونیک موضعی جدید بسیار متفاوت هستند. این یک فرم موضعی از یک اسید هیالورونیک (پرکننده) است که می تواند راهی برای پر کردن و مرطوب کردن پوست باشد.

ظاهرا حوا زینگبوئیم، متخصص آرایش و زیبایی اولین فرمولاسیون کرم اسید هیالورونیک را ساخته است که می تواند به عمیق ترین لایه های پوستی نفوذ کند و به هدف برسد. دکتر بیر اضافه می کند “نکته منحصر به فرد این است که این یک راه دیگر برای نفوذ اسید هیالورونیک به پوست است و می توان به وسیله این روش، از انجام تزریق یا پرکننده ها دوری کرد. همچنین اسید هیالورونیک باعث تحریک رشد کلاژن  می شود که به سالم نگه داشتن پوست کمک می کند.”

حتما بخوانید :
قهوه چه تاثیری بر روی کلیه دارد؟
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن