جراحی زیباییزیبایی و سلامت

پر کننده های دائمی لب

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
پر کننده های دائمی لبReviewed by فتح الهی on Sep 19Rating: 4.5پر کننده های دائمی لبپر کننده های دائمی لبپر کننده های دائمی لب برای کسانی که پرکننده های موقتی لب را امتحان کرده اند، یا می خواهند نتایج طولانی تری را به دست بیاورند، پرکننده های دائمی لب یا انتقال چربی مشتق از خود بدن می تواند برای حجم دادن و تقویت لب ها استفاده شود.

پر کننده های دائمی لبپر کننده های دائمی لب برای کسانی که پرکننده های موقتی لب را امتحان کرده اند، یا می خواهند نتایج طولانی تری را به دست بیاورند، پرکننده های دائمی لب یا انتقال چربی مشتق از خود بدن می تواند برای حجم دادن و تقویت لب ها استفاده شود.
تقویت لب با استفاده از پرکننده های دائمی لب ، یک گزینه برای کسانی است که می بینند پرکننده های موقت مدت زیادی ماندگاری ندارند و یا برای کسانی است که ترجیح می دهند تزریق پرکننده های غشایی را به صورت دوره ای انجام ندهند.
اگرچه پرکننده های غشایی اسید هیالورونیک در حال حاضر محبوب ترین شکل تزریق لب هستند، اما طول عمر آنها برای برخی از افراد مناسب نیست. دو گزینه اصلی عبارتند از:

• پر کننده دائمی لب

– این محصول به مدت ۱۰ سال در نظر گرفته شده و می تواند به شیوه ای مشابه با سایر پرکننده های پوستی تزریق شود.• انتقال چربی مشتق شده از بدن به لب – این شامل جمع آوری مقدار کمی چربی از طریق لیپوساکشن یک منطقه مانند شکم، باسن یا داخل ران و انتقال این چربی به لب می شود.
پرکننده دائمی برای تقویت لبپر کننده دائمی لب برای کسانی است که نمی خواهند تزریق مکرر به لب های خود انجام دهند، یا در جایی استفاده می شود که پرکننده های موقت رضایت بخش نبوده است.برای این کار از پرکننده ای استفاده می شود که حدودا ۱۰ سال باقی می ماند و این محصول در طی ۲۰ سال گذشته در ۴۰۰۰۰۰ بیمار در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.
خطرات استفاده از پرکننده های دائمی لب در مقایسه با پرکننده های موقت بیشتر است و به همین دلیل باید احتیاط بیشتری صورت گیرد.
هنگامی که با استفاده از پرکننده های دائمی، عمل تقویت لب صورت می گیرد، عفونت خطر بیشتری دارد. این عمل باید تحت شرایط استریل انجام شود. آنتی بیوتیک های پیشگیرانه نیز به کاهش خطر عفونت کمک می کنند. عفونت در پرکننده دائمی می تواند عمیق باشد و برای مدت زمانی که پرکننده باقی می ماند، طول بکشد که باعث عوارضی مانند سفتی یا ایجاد توده ها در لب می شود.
همچنین یک پاسخ ایمنی توسط بدن نیز ممکن است اتفاق بیفتد، و این می تواند به برآمدگی یا گرانولوم تشکیل شده از تزریق پرکننده دائمی منجر شود.
یک درجه التهاب وجود دارد که پس از تزریق پرکننده دائمی اتفاق می افتد، و به نظر می رسد این کمی بیشتر از التهاب ناشی از پرکننده های موقت باشد.
تکنیک تزریق بسیار مهم تر است زیرا هر گونه خطا به راحتی قابل اصلاح نیست. خطرها شامل: نامتقارن بودن، ایجاد توده ها، پرکننده بیش از حد و یا خیلی کم می شوند. بهتر است قبل از انجام تزریق، بیمار کاملا بیهوش شود تا از ایجاد هرگونه ناراحتی و حرکت کردن بیمار در حین تزریق، جلوگیری شود.هنگامی که یک پرکننده دائمی به داخل لب تزریق می شود، تزریق دیگر پرکننده ها مانند پرکننده های موقت بعد از آن توصیه نمی شود. حجم دهندگی  بیشتر می تواند با تزریق بیشتر از همان نوع پرکننده دائمی به دست آید.

حتما بخوانید :
میوه آوکادو ؛ ۳ دلیل برای آنکه عاشق آووکادو باشید

انتقال چربي مشتق شده از بدن به لب

برای کسانی که یک روش طولانی مدت و طبیعی تقویت لب را ترجیح می دهند، این امکان وجود دارد که چربی خود بدن را به لب ها انتقال دهید.
مقدار کمی چربی لازم است، معمولا فقط چند میلی لیتر. این چربی از طریق لیپوساکشن از بدن (معمولا شکم، باسن یا ران) برداشت می شود. لیپوساکشن برای این منظور با استفاده از کانول های خوب و یک سرنگ کوچک برای تولید فشار منفی انجام می شود. ترومای ناشی از این در مقایسه با لیپوساکشن برای حذف حجم بیشتر چربی، کمتر است.
چربی همچنین می تواند در صورت در مناطقی غیر از لب ها استفاده شود. انتقال چربی به لب ها با استفاده از یک کانولای نازک مشابه با آنچه در پرکننده های غشایی استفاده می شود، انجام می شود، اما اندازه آن کمی بزرگتر است. تورم مربوط به انتقال چربی می تواند کاملا قابل توجه باشد و اغلب حدود یک هفته طول می کشد تا از بین برود.
برای دستیابی به بهترین نتایج، معمولا بیش از یک جلسه لازم است. با این حال، لیپوساکشن اولیه می تواند برای جمع آوری چربی های کافی برای انتقال چندگانه به لب استفاده شود. چربی استفاده نشده را می توان در یک فریزر با دمای پایین تر نگهداری کرد و در صورت لزوم، قبل از تزریق، آن را گرم کرد.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید