تناسب اندامورزش

کاهش وزن ؛ این زن دیگران را به شجاعت و نادیده گرفتن انرژی های منفی تشویق می کند

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
کاهش وزن ؛ این زن دیگران را به شجاعت و نادیده گرفتن انرژی های منفی تشویق می کندReviewed by فتح الهی on Jul 8Rating: 4.0کاهش وزن ؛ این زن دیگران را به شجاعت و نادیده گرفتن انرژی های منفی تشویق می کند جسیکا هی می دانست چیزی باید تغییر کند. این زن 34 ساله از ملبورن، استرالیا، 198 کیلوگرم وزن داشت و برای مادری کردن برای دو کودکش، خولوی 4 ساله و آرچی 1 ساله، انرژی نداشت.

جسیکا هی می دانست چیزی باید تغییر کند. این زن ۳۴ ساله از ملبورن، استرالیا، ۱۹۸ کیلوگرم وزن داشت و برای مادری کردن برای دو کودکش، خولوی ۴ ساله و آرچی ۱ ساله، انرژی نداشت.
به همین دلیل “هی” در ژانویه ۲۰۱۷، شروع به دویدن در “پارکران” کرد.
هی می گوید: “تا آن جا که به یاد می آورم، من همیشه ضد دویدن بودم. “امی” چاق که در فیلم” Pitch Perfect ” در حال دویدن است را متصور شوید. اما من به این فکر افتادم که این کاری است که می توانم هرجایی انجام دهم، و من فقط با خودم رقابت خواهم کرد.”
او از ماه های قبل در پارکران ثبت نام کرده بود، اما تا ژانویه طول کشید تا شهامت این کار را پیدا کند.
او گفت: “هنگامی که در اینستاگرام گفتم می خواهم آن را امتحان کنم، توسط دونده های سراسر جهان تشویق شدم و از این کار من استقبال زیادی شد.از آن لحظه، این را در خودم می دیدم که می توانم این کار را انجام دهم”.
این زمانی بود که هی تصمیم گرفت روزی ماراتن را به پایان برساند.
هی می گوید: “من می خواستم هدفی را تعیین کنم که لزوما کم کردن وزن نباشد، بدیهی است که از دست دادن وزن یک مزیت است، اما من ترجیح دادم هدفم چیزی باشد که بتواند که به من انگیزه بدهد ، شروع به کار کنم و پیشرفت کنم.”
با وجودی که او بیشتر صبح های شنبه در طول دسامبر ۲۰۱۶ را با صدای آلارم بیدار می شد تا ورزش کند، اما اولین شنبه در ژانویه متفاوت بود.
هی می گوید: “وقت آن رسیده بود تا در دوی سال نو شرکت کنم. من گریه می کردم چون به کمک شوهرم برای شروع این کار نیاز داشتم، من گریان بودم و زمانی که به آن جا رسیدم، از لحاظ عاطفی بسیار آشفته بودم. تصمیم گرفتم به خانه برگردم. اما در راه برگشت احساس کردم هر تصمیمی که الان بگیرم به طور حتم کل امسال من را خواهد ساخت. سرانجام، تصمیم درستی گرفتم. ”
هنگامی که دونده ها درحالی که او کمتر از نیم مایل اولین دور از سه دور خود را گذرانده بود، از او عبور می کردند، او می خواست تسلیم شود. اما هنگامی که دو نفر از آنها برگشتند تا برای حمایت از او در دور دوم به اوبپیوندند، سخنان روحیه دهنده آن ها به او کمک کرد تا بقیه راه را طی کند.
هی می گوید: “من درد وحشتناکی داشتم، اما به طرز باور نکردنی به خودم افتخار می کردم. من می دانستم که ادامه دادن به پارکران می تواند از لحاظ ذهنی و بدنی به من کمک کند.”
هفته بعد، هی توانست ۵ دقیقه زودتر مسیر را طی کند، و قبل از این که دیگران بتوانند از او رد شوند، دور را تمام می کرد.
هی تاکنون در ۱۶ پارکران شرکت کرده است و در حالی که او ابتدا به عنوان یک قدم زننده شروع کرده بود ، از آن زمان تا کنون توانسته است بخشی از راه را بدود.
او گفت: “اکنون که من می دوم و پیاده روی می کنم، متوجه شده ام که دویدن من بسیار کمتر از پیاده روی است که انجام می دهم. امیدوارم روزی بتوانم ۵ کیلومتر را به طور کامل بدوم.”
هی با شرکت در پارکران، دویدن در یک باشگاه دوی دیگر، و دویدن در زمان خودش، حدود ۱۰-۲۰ مایل در هفته می دود. در ماه مارس او یک چالش برای دویدن ۳۰ مایل در ۱۰ روز را تکمیل کرد و در حال حاضر در پایان ماه جولای در حال برنامه ریزی برای دوی ۱۰ کیلومتر ملبورن است.
و هرچند او از زمانی که فعالیت خود را آغاز کرده است، روی ترازو نرفته است و قصد هم ندارد این کار را به زودی انجام دهد – اما می داند وزنش کم شده است و دور کمرش باریک تر شده است. اما این تنها پیشرفت او نیست.
هی در اولین پارکران خود، به طور متوسط هر مایل را درحدود ۲۵ دقیقه طی می کرد. در حال حاضر، او این کار را در ۱۶ دقیقه انجام می دهد.
هی می گوید: “شوهرم از من خواسته است که هیچوقت تسلیم نشوم و با تمام احساسات بد کنار بیاییم و دخترم عاشق زمانی است که پس از تمرین به خانه می رسم. او از من می پرسد، امروز دویدن چطور بود مامان؟ و من عاشق این سوالش هستم.”

حتما بخوانید :
۵ حرکت ساده پیلاتس که کمر درد را بهبود می‌بخشد
به تازگی، مدیر عامل شرکت Run Down Under،

 

که یک چالش مجازی برای دوی ۱۴۰۸۰ کیلومتر (یا ۸،۷۴۹ مایل) برای عبور از تمام قاره راه اندازی کرده است، به هی عضویت مجانی داد و او را برای یک سال به عنوان سفیر این برنامه، انتخاب کرد.
او می گوید: “وقتی که من چنین فرصت هایی را به دست می آورم، به راستی احساس می کنم که سال ها به عمرم اضافه می شود. من به عنوان فردی شناخته می شوم که ارزش فرصت دادن برای رسیدن به اهدافش را دارد. جامعه دوندگان پشت من هستند و من احساس می کنم فوق العاده خوشبختم که بخشی از آن ها هستم.”
هی در تلاش برای رسیدن به اهدافش استوار است و در حال برنامه ریزی برای انجام یک نیمه ماراتن است.
“می توانستم بگویم می خواهم وزنم را نصف کنم، تا وقتی به یک رستوران می روم احساس راحتی کنم، و می خواهم با بچه هایم به قایقرانی بروم، این ها نقاط قوت بسیار ارزشمندی هستند و من قطعا به آن ها خواهم رسید. با این حال اینکه می توانم به کسی بگویم که من یک ماراتن را دویده ام یا یک مدال فینچر به دست آورده ام، برای من اندازه تمام دنیا ارزش دارد.
“این جاده دراز است، اما من می دانم که آن را طی خواهم کرد. من افتخار می کنم که فرزندانم شاهد رسیدن مادرشان به هدفی هستند که برای آن بسیار تلاش کرده است.”
هیز به کسانی که در موقعیت ۵ ماه پیش او قرار دارند توصیه می کند، افرادی که به شما انرژی منفی می دهند را نادیده بگیرید.
“شما توسط بسیاری دیگر تماشا شده و تحسین می شوید. آن ها این که شما در حال انجام کاری برای بهبود سلامت خود هستید را تشویق می کنند. شما باید اینطور فکر کنید که ” اگر آن ها می توانند این کار را انجام دهند ، من هم می توانم آن را انجام دهم. ”

حتما بخوانید :
اشتباهاتی اکه اکثر افراد در باشگاه انجام می دهند
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید