خوانندگاندنیای هنر

کایلی جنر در اسنپ چت به بارداری اش اشاره کرد

کایلی جنر در اسنپ چت به بارداری اش اشاره کردReviewed by فتح الهی on Oct 16Rating: 4.5کایلی جنر در اسنپ چت به بارداری اش اشاره کردکایلی در 13 اکتبر 2017 ویدیویی را در اسنپ چت پست کرد که نشان می داد در خانه اش در کنار استخر سرگرم است. و، هر چند که این ممکن است برای خیلی ها مانند یک روز خیلی معمولی برای یک دختر 20 ساله به نظر برسد، در این ویدئوی کوتاه آهنگ "هیچ چیز به تو صدمه نخواهد رساند عزیزم" شنیده می شود

به نظر می رسد کایلی جنر

در نهایت آماده است تا درباره شایعات مربوط به بارداری صحبت کند.

کایلی در ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ ویدیویی را در اسنپ چت پست کرد که نشان می داد در خانه اش در کنار استخر سرگرم است. و، هر چند که این ممکن است برای خیلی ها مانند یک روز خیلی معمولی برای یک دختر ۲۰ ساله به نظر برسد، در این ویدئوی کوتاه آهنگ “هیچ چیز به تو صدمه نخواهد رساند عزیزم” شنیده می شود که در پس زمینه پخش می شود و فقط این متن شنید می شود. این ستاره همچنین، این قسمت از آهنگ را در کپشن این ویدیو نوشته است. به نظر می رسد جنر جوان می خواهد چیزی را به ما بگوید، اینطور نیست؟

از وقتی که خبر بارداری کایلی از تراویس اسکات را شنیده ایم تقریبا یک ماه می گذرد و این دو هنوز این اخبار را تایید نکرده اند. با این حال، کایلی در مورد حاملگی خود در رسانه های اجتماعی اشاره هایی کرده است. از پوشیدن لباس های گشاد برای پنهان کردن شکمش تا اشاره کردن به اینکه احتمالا در انتظار یک پسر است، جنر به وضوح از اذیت کردن طرفدارانش درمورد شایعات بارداری اش لذت می برد.

حتما بخوانید :
آرایشگر یک سلبریتی چه می کند تا او جوان تر به نظر برسد؟

به گفته Peapol،

جنر در مورد بارداری خود بسیار هیجان زده است و می خواهد تا زمان به دنیا آمدن بچه خیلی سر و صدا راه نیندازد.

“کایلی ترجیح می دهد که در خانه بماند. او نمی خواهد عکس بگیرد. در حال حاضر، او خواستار حفظ حریم خصوصی است. او در حال حاضر دیوانه ی خرید کردن است. او در مورد کودکش بسیار هیجان زده است.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن