تناسب اندامورزش

کم کردن وزن ؛ مقدارهای درست خوردن برای کم کردن وزن

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
کم کردن وزن ؛ مقدارهای درست خوردن برای کم کردن وزنReviewed by فتح الهی on Jul 4Rating: 4.5کم کردن وزن ؛ مقدارهای درست خوردن برای کم کردن وزنیم گرفتن سخت است -فکر نمیکنم کسی مخالف باشد. ممکن است فکر کنید سالاد سالم ترین انتخاب در منو است، اما اگر سه برابر مقداری است که باید باشد، (اندازه استاندارد سالاد در رستوران های آمریکایی) در واقع رژیم خود را بهم میزنید به جای آن که رعایتش کنید.

رژیم گرفتن سخت است -فکر نمیکنم کسی مخالف باشد. ممکن است فکر کنید سالاد سالم ترین انتخاب در منو است، اما اگر سه برابر مقداری است که باید باشد، (اندازه استاندارد سالاد در رستوران های آمریکایی) در واقع رژیم خود را بهم میزنید به جای آن که رعایتش کنید.

طبق مقاله ای که در مجله درمانی بریتانیا منتشر شد و توسط دیلی میل معرفی شد، اکثر افراد به کنترل مقدار وعده های غذایی شان وابسته اند، که حاصل مصرف بیش از ۳۰۰ کالری در روز است. (معادل یک چیزبرگر مک‌دونالد)

برای کمک به افراد برای درک بهتر در کنترل مقدار هر وعده، سازنده ی شرکت میل‌کیت در انگلستان –جعبه های کنترل مقدار غذا توسط یک مربی شخصی توسعه پیدا کرد– تصویری از وعده ی غذایی در سه اندازه متفاوت بوجود آورد: کوچکترینش مقدار وعده ایده آل برای کسی که میخواهد وزن کم کند، اندازه متوسط برای کسی که میخواهد وزن خود را حفظ کند و بزرگترینش برای کسی که بخواهد وزن اضافه کند (بیشتر کسانی که به تناسب اندام علاقه دارند میخواهند وزن زیاد کنند)

حتما بخوانید :
10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

باعث تعجب است (در واقع ترسناک است) که امروزه در اکثر رستوران ها میبینیم مقدار «زیاد کردن وزن» سرو میشود. و اکثر افراد دوست ندارند غذای مانده در بشقاب‌شان باشد، پس همه را میخورند. اگر اینطور است سعی کنید از خوردن همه ی دست بکشید، حتی اگر واقعا خوشمزه باشد. یک ظرف یکبار مصرف بخواهید و بقیه ی آن را برای نهار روز بعد نگه دارید.

بر اساس گزارش دیلی‌میل، در ادامه متخصصین میگویند که هریک از دسته بندی ها مستلزم چه چیزی هستند:

ارز دیجیتال

اگر میخواهید وزن کم کنید…

وعده های شما باید متشکل از ۴۵ درصد پروتئین، ۳۵ درصد چربی و ۲۰ درصد کربوهیدرات باشد. زنان ۱۴۰۰ کالری و مردان ۱۹۰۰ کالری باید به صورت روزانه مصرف کنند.اگر به دنبال حفظ وزن کنونی خود هستید…

وعده های شما باید متشکل از ۳۵ درصد پروتئین، ۳۰ درصد چربی و ۴۰ درصد کربوهیدرات باشد. زنان ۲۰۰۰ کالری و مردان ۲۵۰۰ کالری باید در روز مصرف کنند.

اگر هدف شما اضافه کردن وزن است…

وعده های شما باید متشکل از ۳۰ درصد پروتئین، ۲۰ درصد چربی و ۵۰ درصد کربوهیدرات باشد، زنان ۲۶۰۰ کالری و مردان ۳۱۰۰ کالری در روز باید مصرف کنند.

عکس های زیر به شما کمک میکند تا مقدار وعده غذایی تان را بهتر درک کنید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید