صفحه اصلی / آرایشی و زیبایی / کوچک سازی لوازم آرایشی و بهداشتی برای سفر
فروش محصولات دکتر مورد
image001 051720171 5 - کوچک سازی لوازم آرایشی و بهداشتی برای سفر

کوچک سازی لوازم آرایشی و بهداشتی برای سفر

کوچک سازی لوازم آرایشی و بهداشتی برای سفرReviewed by on May 30Rating:

مطمئنا کیف هایی هستند که می توانند چندین بطری سه اونسی را در خود جای دهند، اما آیا شما واقعا برای سفر طولانی آخر هفته خود نیاز به سه اونس شامپو دارید؟ احتمالا نه. همچنین شما به کل شیشه فاندیشن ۱ اونسی یا کل قوطی کرم برای آخر هفته نیاز نخواهید داشت. اما در واقع، ما چطور می توانیم این لوازم آرایشی و بهداشتی خود را کوچک کنیم و باز هم همه محصولات مورد نیاز خود را برای سفر به همراه داشته باشیم؟

جعبه های نگهداری لنز – دو طرف یک جعبه لنز می تواند به راحتی مقدار محصولات کرمی مورد نیاز ما برای چندین روز را نگه دارد. من ترجیح می دهم یکی از آن ها را برای محصولات مورد استفاده در صبح (مانند پرایمر صورت و مرطوب کننده رنگی) و یکی را برای محصولات شبانگاهی (مثل سرم شب و کرم شب) بردارم.

بطری قطره چشم – بسته به این که شما واقعا در سفر به چه مقدار از این محصول نیاز دارید، این بطری های کوچک می توانند واقعا در فضا صرفه جویی کنند. یک بطری ۱۵ میلی لیتری حدود ۵/۰ اونس است که برای اکثر مردم می تواند مقدار مناسبی محصول را در خود جای دهد.

کیسه های دکمه – به بسیاری از لباس هایی که می خرید، یک کیسه دکمه کوچک متصل شده است. من همه این دکمه ها را در یک جای دیگر نگهداری می کنم و کیسه های کوچک پلاستیکی آن ها را برای سفر، کنار می گذارم! به جای این که شیشه های ویتامین بزرگ به همراه خود ببرم، من تعداد کافی از قرص هایی که در سفر مصرف خواهم کرد را جدا کرده و در این کیسه های کوچک قرار می دهم.

حتما بخوانید :
نحوه انتخاب رنگ رژ

قوطی رژ لب – می توانید دئودورانت خود را در یک بالم لب خالی، جاسازی کنید. فقط حواستان باشد اشتباها آن را برای لب های خود استفاده نکنید!

https://rimilo.com

درباره

این مطالب را نیز ببینید!

لوازم آرایش قدیمی

وقتی که از لوازم آرایش قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتد

وقتی که از لوازم آرایش قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتدReviewed by اعطاسی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *