بازیگراندنیای هنر

کیت هرینگتون و رز لزلی به تازگی نامزدی خود را اعلام کردند

کیت هرینگتون و رز لزلی به تازگی نامزدی خود را اعلام کردندReviewed by اعطاسی on Oct 4Rating: 4.0کیت هرینگتون و رز لزلی به تازگی نامزدی خود را اعلام کردندکیت هرینگتون و رز لزلی، که بازیگران سریال گیم آو ترونز یا بازی تاج و تخت هستند، چند روز پیش پس از بروز شایعات نامزدیشان، آن را به طور رسمی تأیید کردند.

کیت هرینگتون و رز لزلی، که بازیگران سریال گیم آو ترونز یا بازی تاج و تخت هستند، چند روز پیش پس از بروز شایعات نامزدیشان، آن را به طور رسمی تأیید کردند.

 

روز ۲۷ سپتامبر در روزنامه تایمز لندن در بخش ازدواج های آینده، یک اعلامیه منتشر شد.

pw48h23ffcue0e9thgeuevltiu55y85u897y48 - کیت هرینگتون و رز لزلی به تازگی نامزدی خود را اعلام کردند

در این روزنامه نوشته شد:

“K.C Harington و خانم R.E Leslie – نامزدی بین کیت، پسر کوچکتر دیوید و دبرا هرینگتون از وسترشیر، و رز، دختر وسطی ​​سباستین و کندی لزلی از ابردینشیر اعلام شده است.”

jeiwbutw3oitu305u3f9fj309tu3irjhot3to3ti3ut34ur098989898 300x166 - کیت هرینگتون و رز لزلی به تازگی نامزدی خود را اعلام کردند

هرینگتون، ۳۰ ساله و لزلی ۳۰ ساله، در سال ۲۰۱۲ در سریال بازی تاج و تخت با یکدیگر دیدار کردند، جایی که آنها در نقش جان و ایگریت نقش دو عاشق و معشوق را بازی می کردند. این زوج رابطه خود را نسبتا از انظار عمومی دور نگه داشته بودند، تا سال گذشته که در نخستین فرش قرمز خود در الیویر اواردز، شرکت کردند. این دو هم اکنون در خانه هرینگتون در شرق انگلیس با یکدیگر زندگی می کنند.

حتما بخوانید :
جسیکا آلبا اعلام کرد که بچه سومش را باردار است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن