حیوانات خانگیگربه

چرا گربه ها از تلفن خوششان می آید

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
چرا گربه ها از تلفن خوششان می آیدReviewed by اعطاسی on Oct 22Rating: 4.0چرا گربه ها از تلفن خوششان می آیدبرخی از دوستداران گربه مطمئن هستند که گربه ها به توجه انسان ها به تلفن حسادت می کنند. و به دلیل قابلیت شنوایی فوق العاده گربه، آنها نیز ممکن است زمانی که صدای شخص دیگری را آن طرف تلفن می شنوند، خواستار توجه بیشتری از شما شوند و حسادت کنند.

گربه متعصب بر تلفن

برخی از دوستداران گربه مطمئن هستند که گربه ها به توجه انسان ها به تلفن حسادت می کنند. و به دلیل قابلیت شنوایی فوق العاده گربه، آنها نیز ممکن است زمانی که صدای شخص دیگری را آن طرف تلفن می شنوند، خواستار توجه بیشتری از شما شوند و حسادت کنند.

من این سوال را در صفحه فیس بوکم مطرح کردم و معلوم شد گربه ها تنها نیستند. سگ ها هم این کار را انجام می دهند و یک طوطی “سخنگو” هنگامی که صاحبش با کسی تلفنی حرف می زند، جنجال به راه می اندازد. اسب یکی دیگر از دوستانمان هم سعی می کند گوشی را از صاحبش بگیرد.

تنها آهنگ زنگ می تواند حیوانات خانگی را کنجکاو کند. وقتی که من در دفترم نبودم، گربه ام سرین به تلفن ها جواب می داد. او پنجه اش را روی گیرنده نگه می داشت و از این طریق تماس های من از دست می رفت. با توجه به قبض تلفن، او چند بار هم شماره گیری کرده است. این روزها وقتی که من به خانه می روم و با کسی تماس می گیرم یا تلفن را جواب می دهم، سرین می آید و به پای من ضربه می زند و میومیو می کند.

حتما بخوانید :
اولین دیدار بچه گربه با دامپزشک برای او و دیگر گربه های موجود در خانه، ضروری است

چرا گربه ها تلفن را دوست دارند

خرید کاندوم gifbanner - چرا گربه ها از تلفن خوششان می آید

در واقع، این با عقل جور در می آید. به جای اینکه بچه گربه نسبت به گوشی حسادت داشته باشد، بیشتر احتمال دارد که آهنگ زنگ سیگنال های دیگری را برای گربه می فرستد.

اول اینکه وقتی گربه یاد می گیرد که وقتی تلفن زنگ می زند (یا با کسی تماس می گیرید)، رفتارهای قابل پیش بینی وجود دارد.

در مورد من، معمولا من در طول مکالمه تلفنی، سر میز طبقه بالا و یا روی صندلی پایین پله ها نشسته ام. سرین می داند که در این زمان من جای دیگری نمی روم و در واقع برای او شبیه به زمان خواب است.

دوما، هنگامی که صاحب آنها از تلفن استفاده می کند، با چه کسی صحبت می کند؟

بچه گربه نمیتواند کس دیگری را آنجا ببیند. بنابراین مکالمه تلفنی باید به این معنی باشد که صاحب در حال صبحت کردن با گربه است! این که گربه این کار را نادیده بگیرد می تواند بی ادبی باشد، و بنابراین گربه مسئول و دوست داشتنی شروع به نشان دادن توجه می کند.

من فقط خوشحالم که سرین شست ندارد چون او همین الان می داند چگونه تلفن را جواب بدهد و شماره گیری کند، و اگر او شست داشت پیام کوتاه هم می فرستاد!

مجموع 2 رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید