شروع زندگینامزدی ، عقد و عروسی

چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیم

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیمReviewed by اعطاسی on Jun 11Rating: 4.5چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیمبا رنسانس اخیر در مد مردان، جای تعجب نیست که مرد شیک امروزی توجه بیشتری به لباس های روزانه خود می کند. از همه مهم تر، او به تناسب هر قطعه از لباسش توجه می کند.

با رنسانس اخیر در مد مردان، جای تعجب نیست که مرد شیک امروزی توجه بیشتری به لباس های روزانه خود می کند.

از همه مهم تر، او به تناسب هر قطعه از لباسش توجه می کند.

همه این ها با تناسب آغاز می شود. طرح و رنگ لباس شما می تواند خیره کننده باشد، اما اگر آن ها را به درستی با هم تطبیق ندهید، همه آن ها به هدر می رود.

گره کراوات خود را درست انتخاب کنید.

انتخاب گره کراوات به اندازه تصمیم گیری برای نوع کراواتی که می پوشید مهم است. بله، طوری که شما همه لوازم جانبی به خصوص کراوات را با هم تطبیق می دهید بسیار مهم است. این باید بازتابی از مدل یقه و ساختار صورت شما باشد. بنابراین همه این ها با مدل بدن شما و ساختار صورت شما آغاز می شود.

خرید کاندوم gifbanner - چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیم

صورت باریک

04839482394j238492 - چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیم

یقه پهن و باز برای صورت های باریک بهترین انتخاب است. یقه پهن و باز فضای قابل توجهی را بین نقاط یقه نشان می دهد و آن را متمایز و برجسته میکند (بین لبه های یقه زاویه ای بیش از ۹۰ درجه درست می شود).

هدف از استفاده یقه پهن برای برای چهره باریک باید این باشد که باریکی صورت کمتر نشان داده شود و بر روی خطوط افقی تاکید شود (یعنی هدف این است که چهره فرد را با این کار پهن تر نشان دهیم).

برای یقه پهن، یک گره نیمه یا گره کامل ویندسور انتخاب ایده آلی است.

یک گره کامل مانند یک گره نیمه یا کامل ویندسور، فضای بین دو سر یقه را پر می کند و در نتیجه چهره فرد را پهن تر نشان می دهد و این حقیقت را پنهان می کند چهره پوشنده لباس، زاویه بیشتری دارد.

حتما بخوانید :
قبل از عروسی ؛ 4 راه شگفت انگیز برای کاهش استرس قبل از عروسی

اگر شما یک صورت باریک دارید، نکته مهم در مورد انتخاب یقه مناسب (یعنی یقه پهن) این است که می توانید اطمینان حاصل کنید همیشه یک کراوات با گره نیمه یا کامل ویندسور لازم دارید.

دیگر لازم نیست در موقعیت های رسمی تر مانند مصاحبه یا مراسم ازدواج نگران نوع کراوات خود باشید!

صورت گرد

f39584j05938450934583495834jf95 - چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیم

برای یک جنتلمن با صورت گرد، یقه نوک تیز بهترین انتخاب است.

پیراهن یقه نوک تیز معمول ترین نوع پیراهن است. معمولا پهنای آن از باریک تا متوسط است. این یک مدل یقه است که برای ۹۰ درصد از مردان جواب می دهد.

این پیراهن تا حد زیادی برای بسیاری از مردان، معمولی و قابل پیش بینی است و از این رو در دسترس ترین یقه ها است. از ویژگی های کلیدی یقه نوک تیز می توان به این اشاره کرد که گوشه های یقه به هم نزدیک هستند.

کسی که صورت گرد دارد، باید خطوط افقی را کاهش دهد و بر روی ویژگی های عمودی تاکید کند. از این رو، یک پیراهن با یقه نوک تیز کمک می کند تا پهنای صورت کمتر شود و بر روی درازای صورت تاکید می کند.

در رابطه با یقه ی باریک، به نظر می رسد یک گره چهار در دست مناسب ترین انتخاب است. با توجه به اینکه این یقه ها بسته تر هستند و فضای مناسبی بین گوشه های یقه پیراهن وجود دارد، یک گره چهار در دست می تواند عرض صورت فرد را کمتر کند و آن را باریک تر نشان دهد.

اگر شما به دنبال یک گره کراوات رسمی تر هستید، می توانید از گره نیمه ویندسور استفاده کنید. اما گره کامل ویندسور باید برای یقه های پهن و باز استفاده شود.

صورت بیضی شکل

w4535f453245d2344342 - چگونه گره کراوات مناسب خود را انتخاب کنیم

برای آقایان شیک با صورت بیضی شکل، انعطاف پذیری بیشتری برای انتخاب مدل یقه وجود دارد. به طور کلی، یک یقه با پهنای متوسط یا یک یقه پهن مناسب خواهد بود.

با این حال، با توجه به این که مشخصات صورت فرد بین صورت گرد یا زاویه ای و باریک قرار دارد، او آزادی بیشتری در انتخاب مدل کراوات دارد و می تواند گره چهار در دست را انتخاب کند یا گره نیمه ویندسور با یک یقه پهن متوسط، یا یک گره کامل یا نیمه ویندسور با یقه پهن و باز.

حتما بخوانید :
7 راه ساده برای داشتن یک رابطه پایدار به دور از طلاق

مناسبت ها را در نظر بگیرید

علاوه بر ملاحظات ساختار صورت، شما برای پوشیدن یک کراوات و تعیین نوع گره آن باید به مناسبت و جایی که می خواهید بروید توجه کنید.

برای مثال اگر شما می خواهید با دوستان خود به یک محیط اجتماعی در شهر بروید و یک کراوات باریک پوشیده اید، استفاده از گره چهار در دست با یقه باریک انتخاب مناسبی است.

با توجه به این که یک کراوات باریک، به طور طبیعی از مقدار زیادی پارچه ساخته نشده است و ضخامت کمی دارد، یک گرده عمودی تر مانند گره چهار در دست ، انتخاب خوبی است.

در مقابل اگر شما در یک جشن شرکت می کند، یک گره بزرگ تر ظاهر حرفه ای تری خواهد داشت. باز هم باید ملاحظات صورت را در نظر بگیرید. از این رو، اگر صورت باریکی دارید یا چهره شما زاویه ای است می توانید یک گره کامل ویندسور را انتخاب کنید.

با این حال، اگر صورت شما گرد است، به جای انتخاب یک گره چهار در دست، می توانید از گره نیمه ویندسور استفاده کنید و هنوز هم یک ظاهر حرفه ای داشته باشید.

پارچه کراوات را در نظر بگیرید

علاوه بر توجه به ملاحظات ساختار صورت و نوع رویدادی که در آن شرکت می کنید، انتخاب پارچه کراوات شما نیز می تواند تعیین کند بهترین نوع گره برای کراوات شما چیست.

برای کراوات هایی که با پارچه پشمی یا یک گسکتس ضخیم تر درست شده اند، به طور کلی گره نیمه یا کامل ویندسور آن را زیباتر خواهد کرد. به طور مشابه، کراوات هایی که از جنس ابریشم یا گسکتس نازک تر هستند با یک گره چهار در دست، بهتر می شوند.

همچنین من متضاد این را هم در نظر می گیرم. کراوات هایی با گسکتس ضخیم تر به طور کلی یک گره ضخیم تر را هم تولید می کنند. بنابراین برای اینکه گره بیش از حد بزرگ نشود من ترجیح می دهم از یک گره چهار در دست استفاده کنم. برای کراوات های گسکتس نازک تر من دوست دارم از یک گره نیمه ویندسور استفاده کنم که قابل توجه تر است، یا شاید گره پرات را ترجیح دهم.

حتما بخوانید :
اهمیت استفاده از وسایل کمک جنسی در رابطه زناشویی

به طور خلاصه

وقتی که می خواهید نوع یقه و کراوات و گره پیراهن خود را انتخاب کنید باید به موارد زیر توجه کنید:

  1. یقه مناسب برای مدل صورت خود را انتخاب کنید

برای چهره های باریک یا زاویه ای استفاده از یقه پهن و باز بهترین انتخاب است و در نتیجه کمک می کند تا پهنای صورت آن ها برجسته تر شود. در مقابل، یقه های نوک تیز و باریک برای مردان با صورت گرد بهتر است و بر روی خطوط عمودی چهره تاکید می کند.

برای مردان با صورت بیضی شکل استفاده از یک یقه با پهنای متوسط مناسب است، زیرا ساختار صورت آن ها برای تعیین نوع یقه، انعطاف پذیری بیشتری دارد.

  1. گره مناسب را برای یقه خود انتخاب کنید

یقه های پهن و باز با یک گره نیمه یا کامل ویندسور عالی می شوند و برای یقه نوک تیز، گره چهار در دست بهترین انتخاب است. در حالی که یقه های با پهنای متوسط انتخاب های بیشتری برای نوع گره دارند، می توان برای آن ها از گره چهار در دست، نیمه یا کامل ویندسور استفاده کرد.

  1. انتخاب گره با توجه به مناسبت

نوع رویداد یا مناسبتی که در آن حضور دارید می تواند بر نوع گره کراوات شما تاثیر داشته باشد.

اگر می خواهید در یک شب اجتماعی با یک کراوات باریک شرکت کنید، بهتر است از یک گره چهار در دست استفاده کنید. با این حال در یک مهمانی یا جش بهتر است از گره نیمه یا کامل ویندسور استفاده کنید.

  1. انتخاب گره با توجه به نوع پارچه

هنگام انتخاب نوع گره باید به نوع پارچه کراوات خود توجه کنید.

برای کراوات های ضخیم تر با گسکتس پشمی، گره نیمه و کمل ویندسور مناسب هستند در حالی که برای کراوات های نازک تر با گسکتس پلی استر، گره چهار در دست بهتر است.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید