آرایشی و زیباییلوازم آرایشی

۱۰ راه برای بهترین استفاده از ریمل

10 راه برای بهترین استفاده از ریملReviewed by on May 26Rating:

ما این شانس را داشتیم که با چاک حزقیا، میکاپ آرتیست میبیل لاین نیویورک، صحبت کنیم که برای ما توضیح داد چگونه می توانیم با استفاده از هر ریملی، بهترین و پرپشت ترین مژه ها را داشته باشیم. ادامه مطلب را بخوانید تا متوجه شوید چگونه می توان با راه های مختلف استفاده از ریمل، در زمان و پول خود صرفه جویی کنید.

نکته ۱: اگر ریمل شما یک برس معمولی دارد، در هنگام زدن ریمل به وسیله حرکت زیگ زاگی برس از ریشه تا نوک مژه ها، آن ها را از یکدیگر جدا کنید.

نکته۲: فراموش نکنید که قسمت داخلی مژه ها را ریمل بزنید. حزقیا می گوید “بسیاری از خانم ها فقط در قسمت میانی و بیرونی مژه هایشان ریمل می زنند. این کار می تواند این توهم را به وجود آورد که حالت چشم شما متفاوت است، و آن ها را نزدیک به یکدیگر یا باریک تر نشان می دهد. مژه های خود را مانند یک بادبزن با سه بخش در نظر بگیرید. شما باید هر سه بخش این بادبزن را تقویت کنید، بخش میانی، سمت بیرونی و درونی. با این کار چشم شما بازتر نشان داده می شود.

نکته ۳: نوک برس قلم مو را با یک دستمال پاک کنید تا از شر لکه ای که ممکن است روی پوست شما بگذارد، راحت شوید. این کار باعث می شود تا ریمل به طور یکسان در همه جا پخش شود، مخصوصا در مژه های کوتاه تر شما.

حتما بخوانید :
بافت مو ؛ آموزش بافت موی مکرومه در 13 قدم

نکته ۴: اشکالی ندارد که برس خود را خم کنید تا بتواند به مژه های کوچکتر هم برسد. (همیشه می توانید با احتیاط دوباره آن را به حالت اولیه بازگردانید.) این یک گزینه عالی و مقرون به صرفه است  تا لازم نباشد یک ریمل جداگانه با برس خم بخرید.

نکته ۵: اگر از یک پرایمر مژه استفاده می کنید، به خصوص از نوع سفید آن، ۱۰ تا ۱۳ ثانیه صبر کنید تا پرایمر خشک شود سپس ریمل بزنید. این باعث می شود تا رنگ ریمل شما رقیق (خاکستری) به نظر نرسد.

نکته ۶: اگر از چند ریمل مختلف استفاده می کنید، از زدن چندین ریمل روی هم خودداری کنید.

نکته ۷: ریمل بدون رنگ نه تنها به شما یک ظاهر “بدون آرایش” می دهد، بلکه می تواند یک ژل ابروی خوب برای شما باشد. اگر می خواهید، ابتدا ابروهای خود را با یک رنگ پر کنید، سپس یک لایه ریمل بی رنگ روی آن  بکشید تا حرکت نکند.

نکته ۸: معمولا ریمل تا ۳ ماه سالم می ماند، اما بزرگترین نشانه خراب شدن ریمل زمانی است که “دیگر مانند روز اولی که آن را خریدید، کار نمی کند”.

نکته ۹: اگر به تازگی از هر بیماری که بر روی چشم شما تاثیر گذاشته است، راحت شده اید (یک سرماخوردگی که موجب قرمزی چشم ها یا متورم شدن چشم ها می شود)، باید ریملی که استفاده می کردید را دور بیندازید چون پر از باکتری شده است. حزقیا می گوید “میکروب ها و باکتری ها می توانند وارد لوله ریمل شوند و آن را آلوده کنند. اگر به استفاده از آن ریمل ادامه دهید، بیماری شما مدت زمان بیشتری طول می کشد.”

حتما بخوانید :
رنگ موی جدید هم میتونه خوب باشه هم بد.

نکته ۱۰: اگر مجبور هستید ریمل خود را دور بیندازید، هیچوقت ناراحت نباشید. شما همیشه می توانید برس آن را با مواد پاک کننده آرایشی، پاک کنید و از آن برای جداکردن مژه ها یا به عنوان برس ابرو استفاده کنید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن