جراحی زیباییزیبایی و سلامت

۱۰ نشانه ی داشتن بوتاکس بد

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
10 نشانه ی داشتن بوتاکس بدReviewed by on May 4Rating:

وقتی که  نورومدولاتورها (تعدیل کننده های عصبی) مانند بوتاکس، دیسپورت و زیومن توسط شخص مناسب و به درستی انجام شوند، فوق العاده هستند. اما وقتی که اشتباه انجام شوند، خوب به نظر نخواهند رسید. سانتا مونیکا متخصص پوست می گوید: این روزها بوتاکس بد یا بیش از حد تبدیل به یک نگرانی جدی شده است.  بسیاری از مردم افرادی را در رسانه ها می بینند که بیش از حد بوتاکس های زیبایی انجام داده اند و ظاهر مصنوعی دارند و از این که با بوتاکس کردن مثل آن ها شوند وحشت دارند. تعدیل کننده های عصبی به دلیل تزریق آسان بسیار محبوب هستند. اما باید بدانید که آسان بودن تزریق دلیل بر تزریق خوب نمی شود.

نشانه اول: فکر می کنید نتیجه واقعی را نگرفته اید.

برای کسانی که می خواهند برای اولین بار بوتاکس کنند: شما برای هر نوع تزریقی فقط باید به یک جراح پلاستیک گواهی دار، جراح پلاستیک صورت یا متخصص پوست مراجعه کنید. جراح پلاستیک، آنتونی یون به افراد متقاضی تزریق توصیه می کند که از دکتر خود بپرسند که مواد نورومدولاتور که قرار است استفاده شود از کجا آمده است و یا در اینترنت در باره آن جستجو کنند. او می گوید: بپرسید که آیا بوتاکس از کجا خریداری شده است.

نشانه دوم: اگر فکر می کنید معامله خیلی خوبی انجام داده اید.

 دکتر گراسمن توصیه می کند که درباره فرصت های ویژه که بیش از حد خوب به نظر می رسند احتیاط کنید. زیرا احتمالا راست نیستند. توجه داشته باشید که تخفیف دادن معمولا نشانه این است که انژکتورها از یک پروتکل درمانی برای همه بیماران استفاده می کنند.

خرید کاندوم gifbanner - 10 نشانه ی داشتن بوتاکس بد

نشانه سوم: پزشک شما طبق یک الگو عمل کرده است.

تشخیص این یکی کمی مشکل است، اما راه هایی برای جلوگیری از آن وجود دارد. دکتر گراسمن می گوید: نورومدالوتورها، فیلرها، لیزرها و عمل جراحی یک علم و هنر است. متاسفانه بسیاری از مردم به دوره های آموزشی بوتاکس می روند که در آن به آن ها یک الگو داده می شود و یاد می گیرند که چگونه بر اساس الگو تزریق کنند. این روش جواب می دهد اما موجب انجماد و فلج شدن عضلات می شود و بر اساس ویژگی های منحصر به فرد یا الگوهای عضلانی نیست. به همین دلیل هرکس که از این مدل تزریق استفاده کند منجمد شده و به شکل ماسک به نظر می رسد. حال چطور می توان از این مسئله جلوگیری کرد؟ بهترین کار برای فهمیدن این موضوع این است که قبل از انجام تزریق، افرادی که توسط پزشک مورد نظر شما درمان شده اند را ببینید. آیا آن ها طوری که شما می خواهید به نظر می رسند یا خیر؟ آیا چهره آن ها حالت طبیعی دارد یا منجمد شده؟

حتما بخوانید :
دیابت و رژیم غذایی: 7 غذا برای کنترل قند خون

نشانه چهارم: دکتر شما خواسته هایتان را به حساب نیاورده است.

 دکتر گراسمون می گوید: یکی دیگر از نکاتی که در هنگام بوتاکس مهم است این است که انژکتور شما باید به صورت شما نگاه کند و طرز عملکرد و قدرت ماهیچه های صورت شما را بررسی کند. آیا او درباره این که شما می خواهید چگونه به نظر برسید سوال کرده است؟ آیا او درباره انتظارات شما از نتیجه و اثرات بوتاکس پرسیده است؟ این ها سوالات بسیار مهمی هستند.

نشانه پنجم: وقتی که در حال استراحت یا حرکت هستید، طبیعی به نظر نمی رسید. “طبیعی به نظر نرسیدن” یک اصطلاح مبهم است. کلی بامر جراح پلاستیک صورت، این موضوع را در رابطه با نورومدولاتورها تجزیه و تحلیل می کند: تعریف من از “بوتاکس بد” این است که شخص در هنگام خواب یا حرکت، غیر طبیعی به نظر برسد. این مهم است که درباره توانایی های ماهیچه های صورت پس از بوتاکس مانند حفظ ارتفاع ابرو و بالا بردن ابرو یا حرکت گونه ها در هنگام لبخند زدن سوال کنید. یکی از نتایج رایج در بوتاکس بد “ابروهای اسپاکی” است که دم ابرو به طرز غیر طبیعی بالاست و تاج ابرو زیادی پایین است. و اگر بوتاکس طوری تزریق شود که ارتفاع گونه کاهش پیدا کند، چشمان فرد گود رفته و گونه هایش مثل موش خرمای زمینی به نظر می رسد.

نشانه ششم: ابروهایتان خیلی تغییر کرده است.

 دکتر بامر در اشاره ای دیگر به ابروها توضیح می هد که اگر قبل از عمل، با بلند کردن ابروهایتان کناره آن بالا می رفت، و اگر در هنگام تزریق فقط پیشانی شما تزریق شود و در قسمت جانبی پیشانی، هیچ تزریقی انجام نشود می تواند ابروهای اسپاکی را به وجود بیاورد. قسمت جانبی همه ابروها به حالت طبیعی بالا نمی رود، به همین علت لازم نیست که برای همه افراد در قسمت های جانبی پیشانی بوتاکس تزریق شود تا ظاهر طبیعی آن ها حفظ شود. اگر قبل از انجام بوتاکس چشمان شما گود رفته است، بهتر است در کناره و بالای گونه ها هیچ تزریقی انجام ندهید. زیرا این کار باعث می شود که گودی چشم ها بیشتر نمایان شود و در هنگام لبحند زدن گونه ها به طور غیر طبیعی به بیرون فشار وارد کنند. بهترین کار برای بالا بردن دم ابرو ها بدون پایین کشیدن گونه ها این است که تزریق را در کنار چشم و بالای آن انجام دهید.

حتما بخوانید :
خواب بهتر ؛ ۶ نکته برای خواب بهتر

نشانه هفتم: ناگهان در ناحیه دهان دچار مشکل می شوید.

 دکتر گراسمن معتقد است که وجود ایراد در ابروها بیشتر از دهان به چشم می آید. اگر ابروهای شما داخل مژه هایتان سقوط کند عجیب به نظر می رسید، یا اگر دهانتان دچار افتادگی شده است احتمالا یک بوتاکس بد داشته اید. این ها مسائل ناراحت کننده ایست که می تواند به خاطر یک نورومدلاتور غیرصحیح یا بیش از حد اتفاق بیفتد. این نتایج دائمی نیستند اما تا وقتی که اثرشان باقی است می توانند شما را ناتوان کنند.

نشانه هشتم: شما یک واکنش نامطلوب دارید.

 دکتر یون می گوید که هرگونه عوارض یا نگرانی های پس از از بوتاکس مانند تغییر در بینایی، افزایش درد، افزایش تورم و غیره باید به پزشک مربوطه گزارش شود تا مطمئن شوید که همه چیز خوب است.

نشانه نهم: شما هیچ تفاوتی مشاهده نمی کنید.

 بوتاکس عوارض بدی دارد که در بالا به آن ها اشاره کردیم. تاثیر نداشتن بوتاکس نیز یکی از نشانه هایی است که شما بوتاکس بد داشته اید و به آنچه فکر می کردید نرسیده اید. اما باید به خاطر داشته باشید که ممکن است نتایج بوتاکس را به سرعت مشاهده نکنید. دکتر بومر می گوید پس از تزریق بوتاکس معمولا ۷ تا ۱۴ روز طول می کشد تا تمامی اثرات خود را نشان دهد. در برخی از بیماران این ممکن است ۳ هفته هم طول بکشد. زیرا برای بدن مدتی طول می کشد تا به بوتاکس واکنش نشان دهد و ماهیچه ها استراحت کنند. برای فهمیدن این که بوتاکس بد بوده است یا نه، لازم است که به اندازه کافی صبر کنید تا تمام اثراتش را بر بدن بگذارد. نمی شود پس از انجام تزریق سریعا فهمید که آیا نتیجه بوتاکس طبیعی بوده است یا خیر.

حتما بخوانید :
فواید قارچ برای سلامتی و مزایای تغذیه ای قارچ

نشانه دهم: خطوط جدیدی در صورت شما به وجود آمده است.

 بله، دکتر گراسمن می گوید این مورد می تواند اتفاق بیفتد. وقتی که یک ناحیه به سختی منجمد شود، می بینید که خطوط جدیدی در کنار آن شکل می گیرد. خبر خوب این است که نهایتا این خطوط از بین می روند. متاسفانه هرچه میزان تزریق بیشتر باشد، این بیشتر طول می کشد. همچنین استفاده طولانی مدت از مقادیر زیاد نورومدولاتورها بخصوص در بالای صورت می تواند در طول زمان منجر به آتروفی عضلات شود. ممکن است بگویید که این اشکالی ندارد، در آینده کمتر به بوتاکس نیاز پیدا خواهم کرد. اما اینطور نیست. آتروفی به دلیل از دست دادن حجم عضلات می تواند موجب پیری صورت شود. امروزه زنان زیادی را می بینیم که پیشانی صاف و براق با پوستی نازک دارند ولی قسمت های پایین صورتشان پر از چین و چروک است.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید