جراحی زیباییزیبایی و سلامت

۱۰ نکته ای که باید قبل از انجام عمل لیفت سینه در نظر بگیرید

10 نکته ای که باید قبل از انجام عمل لیفت سینه در نظر بگیریدReviewed by on May 14Rating:

آیا می خواهید عمل لیفت سینه انجام دهید؟ آیا باید ایمپلنت هم قرار دهید؟ در طول مدت ریکاوری بعد از عمل چه انتظاراتی باید داشته باشید؟ در این جا ۱۰ نکته را بیان می کنیم که شما باید بدانید.

۱- عمل لیفت سینه ها یا ماستوپکسی، سینه ها را بالا برده و شکل می دهد و باعث جوان تر به نظر رسیدن سینه ها می شود. من این کار را با از ببین بردن پوست اضافی، انتقال دادن نوک سینه ها به یک موقعیت جدید و بالاتر و بخیه زدن بافت باقی مانده با هم برای ساختن یک زنجیرانجام می دهم -که در اصل مثل یک سوتین طبیعی عمل می کند- و به سینه ها حالت و فرم می دهد و آن را بالاتر می برد. من از تکنیک لیفت سینه I.D.E.A.L استفاده می کنم که خودم آن را به وجود آوردم و به پزشکان سراسر جهان تدریس شده است.

۲- اگر می خواهید بدانید که شما واجد شرایط لیفت سینه هستید، “تست مداد” را انجام دهید. سوتین خود را در بیاورید و روبروی آینه بایستید. مداد را به صورت افقی در امتداد چین زیر پستان خود، جایی که بند سوتین شما قرار می گیرد قرار دهید. حال ببینید که نوک سینه شما در چه موقعیتی قرار دارد؟ آیا بالا، پایین و یا بر روی مداد قرار می گیرد؟

۳- اگر نوک سینه های شما بالای مداد است، جای نگرانی نیست. احتمالا شما واجد شرایط عمل لیفت سینه نیستید. می توانید با مقداری از پولی که پس انداز کرده اید یک سوتین جدید بالا برنده سینه بخرید.

حتما بخوانید :
سلامت پوست : چطور پوستی شفاف و لطیف داشته باشید

۴- اگر نوک سینه های شما در زیر مداد باشد، سینه های شما دارای افتادگی متوسط تا شدید است و شما برای بالا بردن و تغییر حالت آن به عمل لیفت سینه نیاز دارید.

۵- اگر نوک سینه شما روی مداد قرار می گیرد و دچار افتادگی خفیف سینه هستید، این یک وضعیت مرزی است. شما ممکن است فقط با استفاده از ایمپلنت یک نتیجه خوب بگیرید، زیرا تقویت سینه ها می تواند این توهم را ایجاد کند که سینه ها بالاتر هستند. همانطور که ایمپلنت قسمت بالایی سینه را پر می کند، قسمت پایینی را هم پر می کند که باعث می شود نوک سینه ها در موقعیت بالاتری نسبت به قبل قرار بگیرند. پس از حدود ۹ ماه که ایمپلنت ها نشست کردند، اگر به اندازه کافی جسور باشید ایده های بهتری خواهید داشت. شما همیشه می توانید در صورت نیاز لیفت سینه را انجام دهید.

۶- پس از عمل لیفت، اندازه سینه های شما مثل قبل خواهد بود زیرا تنها پوست اضافی کشیده شده در عمل لیفت، برداشته می شود. هیچ بافتی از سینه برداشته نمی شود. شما همانطور به نظر خواهید رسید که قبلا با پوشیدن یک سوتین خوب به نظر می رسیدید.

۷- برای تعیین اینکه آیا شما به لیفت سینه و ایمپلنت نیاز دارید، سوتین خود را بپوشید و به آینه نگاه کنید. اگر از سایز سینه خود راضی هستید، پس لیفت سینه به تنهایی می تواند گزینه درست برای شما باشد. اگر دوست دارید سینه هایتان بزرگ تر باشد، احتمالا باید هم ایمپلنت بگذارید و هم لیفت سینه انجام دهید (یک ماستوپکسی تقویتی).

حتما بخوانید :
آیا آجیل برای سلامتی مفید است؟

۸- زنانی که عمل لیفت سینه انجام داده اند خیلی کم پیش میاید که پس از عمل ناراضی باشند. این به این دلیل است که لیفت سینه، تنها پوست شل و اضافی را از بین می برد. اگر همزمان ایمپلنت هم قرار داد شود، پوست و عضله کشیده خواهد شد، که ممکن است کمی باعث ناراحتی و اذیت شدن شود.

۹- بیش از ۹۰ درصد بیماران من پس از ۵ روز استراحت بعد از عمل، به سر کار خود بازگشته اند (آن هایی که در یک دفتر کار می کنند). زنانی که کارشان نیاز به بلند کردن اجسام، هل دادن یا کشیدن دارد معمولا در اواخر هفته دوم بعد از عمل به کار خود باز می گردند. ممکن است آن ها در پایان روز کاری خود، کمی احساس درد کنند. اما با گذشت سه هفته دیگر دردی نخواهند داشت و به حالت عادی برخواهند گشت.

۱۰- به احتمال زیاد عمل لیفت سینه هیچ تاثیری بر روی توانایی شیر دادن شما نخواهد گذاشت، زیرا مجرای شیر که از غدد پستانی به نوک پستان می رود، در این عمل خراب نمی شود. تنها پوست محیط آرئول حذف شده است و در آن جا هیچ مجرای شیری وجود ندارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن