آرایش صورتآرایشی و زیبایی

۱۶ راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از ۱ دقیقه

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقهReviewed by on May 9Rating:

به نظر می رسد در بسیاری از موارد، درست کردن یک اشتباه، آن را بدتر می کند. همانطور که خیلی از افرادی که آرایش می کنند می دانند، وقتی دارید از خانه بیرون می روید و عجله دارید ممکن است آرایش خود را خراب کنید و سعی داشته باشید آن را  درست کنید. این یکی از تحریک کننده ترین کارهاست، ما شما را درک می کنیم. به همین دلیل از تعدادی از میکاپ آرتیست ها خواستیم تا در رابطه با پاک کردن هرچه سریع تر اشتباهات اجتناب ناپذیر در آرایش کردن به ما کمک کنند. این نکات به شما کمک می کنند تا این اشتباهات را طوری درست کنید که انگار از اول نبوده است.

۱- از کرم دور چشم برای حذف باقی مانده آرایش استفاده کنید

image002 05 1 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۳۰ ثانیه

وقتی که آرایش چشم انجام می دهید برای پاک کردن باقی مانده آن در زیر چشم، از یک گوش پاک کن استفاده کنید. آن را آغشته به یک کرم دور چشم کنید و با آن زیر چشم خود را پاک کنید. این به آرامی سایه باقی مانده را بدون خراب کردن آرایش پاک می کند و همچنین ناحیه دور چشم را آبرسانی می کند.

خرید کاندوم gifbanner - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

۲- پاک کردن داخل لب ها

image003 05 1 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۱۰ ثانیه

برای جلوگیری از اینکه رژ لب شما هنگام لبخند زدن به دندان هایتان بچسبد، یک دستمال بردارید و محکم دور انگشتتان بپیچید، و داخل دهان خود قرار دهید، سپس لب هایتان را ببندید و بدون باز کردن دهان، انگشتتان را بیرون بیاورید. به این ترتیب رژ لب را از ناحیه داخلی لب های خود پاک می کنید تا به دندانتان منتقل نشود، بدون اینکه آرایشتان را خراب کرده باشید.

۳- فاندیشن های سنگین را درست کنید

image004 05 1 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۴۵ ثانیه

همه ما با فاندیشن هایی سروکار داشته ایم که به نظر خیلی سنگین به نظر می رسند. مقدار کمی آب تنها چیزی است که شما نیاز دارید. به سادگی کمی آب بر روی یک قلم موی تمیز یا اسفنج محو کننده آرایش بریزید و آن را روی صورت خود بکشید، به این ترتیب فاندیشن شما نازک تر می شود.

حتما بخوانید :
بالیاژ مو چیست؟ انواع مدلهای بالیاژ

۴- بر روی چشم ها تمرکز کنید

image005 05 1 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: صفر ثانیه

من همیشه هنگام آرایش کردن اول چشم ها را آرایش می کنم. چون اگر هرگونه سایه یا لکه ای بر روی پوست بریزد می توانم با استفاده از یک گوش پاک کن، آن را به راحتی پاک کنم. به این ترتیب لازم نیست کانسیلر را هم هدر دهم.

۵- برای پاک کردن ریمل، ابتدا اجازه دهید خشک شود

image006 05 1 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: یک دقیقه

وقتی که ریمل به طور اتفاقی به پوست شما می خورد، احتمالا سعی می کنید همان لحظه آن را پاک کنید. اما اگر من بودم صبر می کردم تا ریمل خشک شود و سپس با استفاده از یک گوش پاک کن آن را پاک می کردم. با این کار، ریمل به راحتی از روی پوست پاک می شود.

۶- اشتباهات را با استفاده از یک اسفنج محو کنید

image007 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۳۰ ثانیه

هیچ گاه سعی نکنید مواد آرایشی را با انگشتان خود پاک کنید. همیشه از یک اسفنج استفاده کنید. اسفنج هیچوقت آرایش شما را خراب نمی کند. به سادگی نوک اسفنج را بگیرید و آرام مواد آرایشی اضافی را پاک کنید.

۷- تکنیک، همه چیز است

image008 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: یک دقیقه

وقتی که می خواهید رژ لب اضافی خود را پاک کنید باید طوری این کار را انجام دهید که دور لب شما پخش نشود اگر نه مانند یک دلقک به نظر خواهید رسید! از یک پد پنبه ای آغشته به پاک کننده آرایش استفاده کنید و رژلب های اضافی دور تا دور لب را به سمت داخل لب ها بکشید. این کار باعث می شود تا همه رژ لب های باقی مانده دور لب شما از بین بروند. اگر می خواهید یک لکه کوچکتر رژ لب را پاک کنید، می توانید به جای پد از یک گوش پاک کن استفاده کنید.پس از آن دورتادور لب خود را فاندیشن بزیند تا اثرات باقی مانده را محو کنید.

حتما بخوانید :
6 راه برای اینکه موهای خود را زودتر سشوار کنید

۸- از هایلایتر چشم پوشی نکنید

image009 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۴۵ ثانیه

وقتی شما زمان ندارید، هایلایتر مایع مانند یک فرستاده الهی است. استفاده از آن در سرتاسر پوست می تواند خستگی پوست را بپوشاند و آرایشی که کل روز روی صورتتان بوده را به سرعت تازه کند. هایلاتر مایع را به وسیله یک قلم مو بر روی منطقه Tشکل (پیشانی و بینی و چانه) و گونه ها بکشید تا یک ظاهر درخشان به شما دهد.

۹- مژه های پایینی در اولویت هستند

image010 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: صفر ثانیه

اجازه ندهید که ریمل به سایه چشم شما انتقال پیدا کند. طبق عادت، افراد ابتدا مژه بالایی و سپس مژه پایینی را ریمل می زنند. این را برعکس کنید! اگر اول به مژه های پایینی ریمل بزنید باعث می شود که سر مژه ها به سمت پایین قرار بگیرد. این کار معمولا برای وقتی است که ریمل مرطوب به ناحیه بالای چشم شما می خورد. پس از این که یک لایه ریمل به مژه های پایینی خود زدید، آن را به مژه های بالایی هم بزنید، به پایین نگاه کنید و اجازه دهید خشک شود.

۱۰- لکه را رنگ کنید

image011 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۳۰ ثانیه

من عاشق این ترفند قدیمی هستم که برای پنهان کردن یک لکه، روی آن را رنگ می کنند تا مانند یک خال تقلبی به نظر برسد. می توانید برای این کار از یک مداد ابرو استفاده کنید.

۱۱- رنگ های شدید را یکنواخت کنید

image012 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: یک دقیقه

اگر بیش از حد برنزه کرده اید، پمپ فاندیشن را بردارید و از یک قلم موی پودری استفاده کنید و بر روی همه مناطقی که زیادی برنز است بکشید و آن ها را یکنواخت کنید. با این کار می توانید به آسانی رنگ های برنزه را کمرنگ تر کنید.

۱۲- به راحتی از سوزش چشم جلوگیری کنید

image013 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۲۰ ثانیه

اگر شما ریمل دارید و می خواهید بدون اذیت کردن چشم ها، آن را پاک کنید، از یک برس ریمل خالی استفاده کنید و به مژه ها بکشید تا ریمل را حذف شود.

حتما بخوانید :
آرایش مو ؛ آرایش موی شلخته که فوق العاده آسان و سریع است! ( ویدیو )

۱۳- با یک بوم تمیز شروع کنید

image014 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: ۱ دقیقه

قبل از زدن هر چیزی به لب ها، مطمئن شوید که لب ها لایه برداری شده اند تا از هرگونه پوسته پوسته شدن جلوگیری شود. می توانید از چیزی مانند اسکراب تازه شکر استفاده کنید تا لب ها را صاف و نرم کنید. این اسکراب باعث می شود لب آبرسانی گردد و رژ لب روی آن بنشیند.

۱۴- همه چیز درباره نورپردازی

image015 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: صفر ثانیه

آرایش در نورهای مختلف، متفاوت به نظر می رسد. سرویس های بهداشتی که نوری گرم و ملایم دارند باعث می شوند که ظاهر ما بهتر به نظر برسد. البته در مورد آرایش کردن وقتی که پایمان را از آن جا بیرون می گذاریم، می تواند مانند یک شمشیر دو لبه باشد. برای جلوگیری از این مشکل، همیشه آرایش خود را نزدیک یک منبع نور طبیعی انجام دهید (مثلا کنار پنجره). این کار به شما اجازه می دهد تا رنگ واقعی را ببینید، و حواستان به فاندیشن و رژگونه خود باشد.

۱۵- پنهان کردن با استفاده از خط چشم

image016 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: یک دقیقه

اگر به هردلیلی، ریمل شما به پلکتان برخورد کرد و آن هنوز هم مانند چسب باقی مانده است، به راحتی یک خط چشم مایع بردارید و برای پوشاندن آن، خط چشم بکشید.

۱۶- استفاده غیر مترقبه از اسپری آبرسان

image017 05 - 16 راه ابتکاری برای پاک کردن اشتباهات آرایشی در کمتر از 1 دقیقه

زمان: یک دقیقه

فاندیشن سنگین چیزی است که شما باید از آن  دوری کنید و هیچ گاه خوب به نظر نخواهد رسید. اگر متوجه شدید که فاندیشن شما سنگین و زیاد است، از یک اسپری آبرسان استفاده کنید و آن را به همه صورت خود بزنید تا فاندیشن فعال شود. سپس از یک قلم موی تمیز و خشک استفاده کرده و به آرامی با حرکات دایره ای آن را روی صورت خود بکشید تا فاندیشن های زیادی را پاک کنید. این کار باعث توزیع یکنواخت فاندیشن در صورت می شود.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید