شروع زندگیقبل از ازدواج

۴ مبارزه ای که هر عروس قبل از روز عروسیش دارد

4 مبارزه ای که هر عروس قبل از روز عروسیش داردReviewed by فتح الهی on Jun 12Rating: 4.04 مبارزه ای که هر عروس قبل از روز عروسیش داردآیا شما فکر می کنید بیش از حد معمول با نامزد، مادر یا دوستان خود مجادله می کنید؟ شما تنها نیستید! بسیاری از عروس ها متوجه می شوند که در طول برنامه ریزی عروسی

آیا شما فکر می کنید بیش از حد معمول با نامزد، مادر یا دوستان خود مجادله می کنید؟ شما تنها نیستید! بسیاری از عروس ها متوجه می شوند که در طول برنامه ریزی عروسی، مجادلتشان با دیگران بیشتر شده است، که این می تواند به سطح استرس بالای آن ها نسبت داده شود یا به این دلیل باشد که باید تصمیم های بسیاری را بگیرند. خبر خوب این است که این قضیه کاملا رایج است. در این جا ما درباره ۴ تا از مجادلاتی که ممکن است قبل از عروسی برای عروس ها پیش بیاید صحبت می کنیم و هچنین می گوییم که چطور باید هنگام رخ دادن، آن ها را اداره کرد.
مبارزه: مادر می خواهد عروسی را بر عهده بگیرد
هنگامی که شما برای اولین بار شروع به برنامه ریزی برای عروسی خود می کنید مادرتان به شما می گوید “هرکاری که دوست داری انجام بده عزیزم”. اما پس از مدتی نه چندان طولانی، او سعی می کند ایده های خود را در عروسی شما پیاده کند و می گوید که فقط می خواهد به شما کمک کند. اما یک روز حقیقت آشکار می شود: اگر او هزینه چیزی را پرداخت کند، دوست دارد که درباره آن نظر بدهد.
بحث پول شد، پس شما می توانید آن را نادیده بگیرید. به جای تصمیم گیری یک جانبه، می توانید چند چیز را انتخاب کنید که مادرتان درباره آن ها نظر بدهد. انتخاب های خود را به سه تا محدود کنید، سپس از او بپرسید که کدام یک را انتخاب کنید. به این ترتیب او احساس نمی کند که باخته است و شما هم احساس نخواهید کرد که او به خاطر کارت اعتباریش، بر شما تسلط دارد.
مبارزه: داماد تنها به بار و موزیک علاقه مند است
شما انتظار دارید که هر دو باهم بتوانید برنامه ریزی عروسی را انجام دهید، اما او یک ایده متفاوت دارد، به جز استخدام بهترین دی جی و داشتن هنر در انتخاب بهترین نوشیدنی ها برای روز عروسی، او در هر چیز دیگری با تصمیمات شما موافق است. از دعوتنامه ها و محل برگزاری عروسی گرفته تا گل ها و تزئینات سالن.
اکثر دامادها در مسائل تزئیناتی صفر هستند و هیچ آگاهی ندارند، اما آن ها معمولا در زمینه پذیرایی و عکاسی و موزیک نظر می دهند و برایشان مهم است. بنابراین به جای اینکه درباره کوچکترین جزئیات نظر او را بپرسید، آن ها را محدود به مواردی کنید که برای او اهمیت دارد. منو غذا را به عنوان یک زن و شوهر انتخاب کنید، و از او بپرسید که چه زمانی برای تست کردن کیک وقت دارد. تنها وبسایت های عکاسی را به او نشان دهید که مورد علاقه شماست، و ببینید او کدام یک را بیشتر دوست دارد. شریک کردن او در چند زمینه کلیدی باعث می شود هردوی شما احساس کنید که این روز عروسی او هم هست.
مبارزه: ساقدوش شما کارش را درست انجام نمی دهد
او قول داده است که ظهر شنبه برای انتخاب کارت عروسی با شما بیاید، اما به جای آن برای تفریح به ساحل رفته است! شما از این کار عصبانی هستید که او به دلیلی غیر اورژانسی به قولش عمل نکرده است.
این کار اشتباهی است که با کسی قراری بگذارید و آن را انجام ندهید، اما این هم که فکر کنید عروسی شما به اندازه ای که برای شما مهم است برای او نیز مهم است، کاملا اشتباه است. زمانی را پیدا کنید که برای او بهتر است و می تواند برای انجام کارهای عروسی با شما بیاید، مثلا یک شب پس از پایان کار او.
مبارزه: شما از همسر خود می خواهید که قبل از عروسی، با دوستانش مهمانی مجردی نگیرد.
شما متوجه شده اید که دوستان او در حال برنامه ریزی برای یک مهمانی مجردی قبل از عروسی هستند و از او می خواهید که به دوستانش بگوید در این شب شرکت نمی کند اما او خواسته شما را رد می کند.
نگران نباشید. مهمانی های مجردی قبل از عروسی، بیشتر حرف هستند تا عمل. او با دوستانش بیرون می رود، غذا می خورد و نوشیدنی می نوشد و پس از آن به خانه می آید و فردا با سردرد بیدار می شود. اگر احساس می کنید که به او اعتماد ندارید، این مسئله دیگری است و مربوط به مهمانی مجردی نمی شود.

حتما بخوانید :
مراسم ازدواج ؛ مراسم عروسی ویكتوریا سواروسكی Victoria Swarovski

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن