صفحه اصلی / کودکان / سلامت کودک / ۴ ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنند
jektjqwejt2095ui955i959i5v5iweoriweorieroi 300x300 - 4 ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنند

۴ ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنند

4 ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنندReviewed by اعطاسی on Sep 4Rating: 4.04 ورزش ساده که به کودکان شما کمک میکند قد بلندتر رشد کنندمطالعات نشان میدهد افراد قد بلند در زندگیشان بیشتر احساس شادی و موفقیت می کنند. این ورزش ها به کودک شما کمک میکند آن را بدست بیاورد.تحقیقات ثابت کردهاند که قد اهمیت زیادی در آینده ی کودکان دارد.

مطالعات نشان میدهد افراد قد بلند در زندگیشان بیشتر احساس شادی و موفقیت می کنند. این ورزش ها به کودک شما کمک میکند آن را بدست بیاورد.تحقیقات ثابت کردهاند که قد اهمیت زیادی در آینده ی کودکان دارد. خوشبختانه به طور کامل از اختیار شما خارج نیست، بر اساس آمار آمریکا حدود ۶۰ -۸۰% قد یک فرد را ژن های آن تعیین میکند. ولی ۲۰-۴۰% باقی مانده میتواند از عوامل محیطی مثل تغذیه و ورزش تاثیر بپذیرد. و خبر خوب، در آسیا این مقدار نزدیک به ۴۰% است.

این ورزش ها به کودکان کمک نمیکند که به میزان قابل توجهی بلند شوند. اما با همان چند سانتیمر اضافی میتوانید مطمئن شوید فرزندتان ظاهری بهتر و بدنی قوی تر داشته باشد.

  1. ورزش کششی ستون فقرات

ورزش های کششی انعطاف پذیری را بیشتر میکند، و باعث میشود مهره های ستون فقرات در یک راستا صحیح قرار بگیرند. این ورزش ساده و کودک پسند ستون فقرات را بلندتر و منعطف تر میکند.

  1. ورزش حالت بدن

با کیف های مدرسه سنگین و ساعت های طولانی نشستن پشت کامپیوتر، بچه ها معمولا در بهترین حالت بدنی خود (استخوان بندی) رشد نمیکنند. صاف و بلند بودن کودک به وضعیت بالقوه ی ستون فقرات کمک می کند. این ورزش های ساده به کودکان کمک میکند کمری سالم و قوی داشته باشند.

  1. ورزش گردن

مانند کمر یک گردن سالم و قوی به سانتیمتر اضافی قد و حالت بدن کمک میکند. این ورزش های ساده ی گردن تنش های وارده به گردن را برمیدارد و تیروئید را تحریک کرده و در نتیجه به رشد قد کمک میکند.

حتما بخوانید :
5 چیزی که کودک شما باید قبل از رفتن به مدرسه انجام دهد

بارفیکس

نیروی جاذبه ی زمین به ستون فقرات فشار وارد میکند و باعث میشود کمی از حد معمول کوتاه قد تر باشیم. بارفیکس با کمک وزن پایین بدنه باعث کشش در ستون فقرات و قرار گرفتن مهره ها در جای درست میشود. در طولانی مدت با این ورزش ممکن است ۳-۵ سانتیمتر قد کودک شما رشد کند.

درباره

این مطالب را نیز ببینید!

kwtjewltjwlktjwelktj3i4tj34it34u34tu3c0ituv3irtu3owei - ایده هایی برای آماده کردن بچه ها برای سال جدید تحصیلی 96-97 و رفتن به مدرسه

ایده هایی برای آماده کردن بچه ها برای سال جدید تحصیلی ۹۶-۹۷ و رفتن به مدرسه

ایده هایی برای آماده کردن بچه ها برای سال جدید تحصیلی 96-97 و رفتن به …

۲ دیدگاه‌ها

  1. بسیار عالی از مطالب سایتتون بنده واقعا راضی هستم کاش مطالبتون روزانه بیشتر کنید ممنون

  2. سلام.واقعا وبسایت خوبی دارید
    ممنون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *