زیبایی و سلامتسلامت پوستپیشگیری بهتر از درمان

۵ راه برای اینکه اپیلاسیون ناحیه شرمگاه برایتان قابل تحمل تر شود

5 راه برای اینکه اپیلاسیون ناحیه شرمگاه برایتان قابل تحمل تر شودReviewed by فتح الهی on Jun 12Rating: 4.05 راه برای اینکه اپیلاسیون ناحیه شرمگاه برایتان قابل تحمل تر شودقطع، اصلاح، اپیلاسیون... همه این ها روش های آشنایی برای تمیز نگه داشتن بدن است. اما چرا؟ برای بهداشت یا برای زیبایی؟ هر انگیزه ای که داشته باشید

قطع، اصلاح، اپیلاسیون… همه این ها روش های آشنایی برای تمیز نگه داشتن بدن است. اما چرا؟ برای بهداشت یا برای زیبایی؟ هر انگیزه ای که داشته باشید، بی مو بودن نواحی شرمگاه به زمان تمدن مصر باستان بر می گردد. که می شود گفت این یک سنت فرهنگی است و در ضرورت زیستی ریشه ندارد. تا زمانی که شما نظافت کنید و بشویید، توجیه علمی آن درست نیست. در واقع برخی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی پزشکی استدلال می کنند که مو دارای یک عملکرد حفاظتی در برابر باکتری ها، ویروس ها و محرک هایی است که در این مناطق واقع شده است.
این باعث نمی شود زنان اپیلاسیون را متوقف کنند، با این حال مهم است که بدانید با پوست خود چه می کنید. این فرآیند ذاتا تحریک کننده است که می تواند باعث التهاب، خارش و قرمزی پوست شود زیرا شما مو را به طور مستقیم از ریشه بیرون می کشید. به علاوه شما در حال به خطر انداختن حصار پوست و افزایش رشد موهای زیر پوستی هستید. بنابراین قبل از نوبت اپیلاسیون بعدی خود، این ۵ ترفند را به خاطر بسپارید تا عوارض این کار را کمتر کنید.
لایه برداری. چند روز قبل از وقت اپیلاسیون خود، لایه برداری را انجام دهید. به این ترتیب پوست های مرده را حذف می کنید و رشد موهای زیر پوستی به حداقل می رسد.
مراقبت کنید. در روز اپیلاسیون قبل از موم انداختن، پوست را با پاک کننده های ملایم و PH خنثی بشویید تا هر نوع عامل تحریک کننده را از پوست پاک کرده و پایه فولیکول نرم شود. استفاده از آب گرم بهتر است.
اصلاح نکنید. مهم است که این کار را انجام ندهید، مو باید حداقل ¼ اینچ طول داشته باشد تا موم بتواند به درستی آن را حذف کند.
دست نزنید. هنگامی که اپیلاسیون کردید، نباید به پوست خود دست بزنید، از لوسیون یا کرم با رایحه ای ملایم استفاده کنید و ۲۴ ساعت پس از آن، لایه برداری کنید.
از تسکین دهنده استفاده کنید. می توانید برای کمک به کاهش التهاب، خارش و قرمزی پوست پس از پایان اپیلاسیون از یک کرم کورتیزون استفاده کنید.

حتما بخوانید :
چیزهایی که کاش راجع به جراحی زیبایی بینی به من آموخته شده بود

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن