سلامت کودککودکان

۶ نوع گریه ی بچه ی متفاوت و معنی آنها

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
6 نوع گریه ی بچه ی متفاوت و معنی آنهاReviewed by اعطاسی on Sep 4Rating: 4.06 نوع گریه ی بچه ی متفاوت و معنی آنهاتا زمانی که بچه شما حرف زدن را یاد بگیرد، گریه کردن اولین راه برقراری ارتباط اوست. برای نوزادان، گریه کردن میتواند معنای دامنه ای از احساسات مهم باشد.

6 نوع گریه ی بچه متفاوت و معنی آنها

گریه ی بچه ؛ تا زمانی که بچه شما حرف زدن را یاد بگیرد، گریه کردن اولین راه برقراری ارتباط اوست. برای نوزادان، گریه کردن میتواند معنای دامنه ای از احساسات مهم باشد.

۱- گرسنگی: نوزادتان سعی میکند دستش را گاز بگیرد یا سینه ی مادر را دندان بگیرد. این نوع گریه آهنگین و میتواند شدید باشد – و باید سریعا به آن رسیدگی شود. اگر صبر کنید بچه برای گرسنگی گریه کند آرام کردنش سخت تر است.

۲- خستگی: معمولا گریه با مالش چشم همراه است. گریه با صدای پایین و به آرامی شروع میشود و بلند و شدید شود. زمانی که بچه ی شما خسته است ممکن است سخت آرام بگیرد و خوابش ببرد. این گریه ممکن است با گریه ی گرسنگی اشتباه گرفته شود.

۳- تحریک کردن: ممکن است نوزاد از چیزی یا شخصی رو برگرداند که به آن نگاه میکرده و شروع به گریه کند. نوزادان نیاز دارند محیط اطرافشان کمتر تحریک کننده باشد، چراغ های کم نور، و سرو صدای کم کمک میکند آرام باشند.

۴- ترس: صدای نوزاد ممکن است به جیغ متمایل باشد و صورتش مبهوت باشد. سعی کنید به آرامی تکانش دهید، بغلش کنید، و آرامش کنید.

خرید کاندوم gifbanner - 6 نوع گریه ی بچه ی متفاوت و معنی آنها

۵- باد شکم: این نوع گریه شدید، آهنگین، و با صدای بلند است، تا زمانی که گاز خارج شود. حرکت دادن بدن شامل بالا بردن پاها توی شکم، به پشت برگرداندن، و لول دادن کمک میکند.

حتما بخوانید :
مادر بودن ؛ 28چیز که اولین سال مادر بودنم به من آموخت

۶- بغل: این گریه ممکن است از موارد بالا آرام تر باشد، اما هنوز هم محکم است. معمولا زمانی که در آغوش میگیریدش آرام میشود.

توجه به نیاز های نوزاد پیوند قوی و حس اطمینان عمیقی بین والدین و نوزاد ایجاد میکند. برای یک بچه ی تازه متولد شده، والدین آزمون و خطای زیادی میکنند تا یاد بگیرند هر گریه ی نوزادشان چه معنایی میدهد.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید