شروع زندگیقبل از ازدواج

۱۰ دلیل برای اینکه مردان باید ازدواج کنند

10 دلیل برای اینکه مردان باید ازدواج کنندReviewed by on May 31Rating:

در فرهنگ عامه، مردان متاهل به شکل های مختلف نشان داده می شوند. مثلا در آگهی های بازرگانی، فیلم ها و طنزها اغلب مردان متاهل به عنوان افرادی بی اثر، بیچاره و بدبخت نشان داده می شوند که همواره همسرانشان آن ها را زیر نظر دارند. همیشه به مردان متاهل گفته می شود که آن ها آزادی هایشان را از دست داده اند. اما این طور نیست. مردان متاهل واقعا به این مزخرفات اهمیت نمی دهند. آن ها می تواند همه این جوک ها را از رسانه ها و دوستان نابالغ و ضد زن خود تحمل کنند. زیرا درحقیقت آن ها می دانند که نسبت به دوستان مجردشان به مراتب زندگی بهتری دارند.

شاید شما فکر کنید که ازدواج برای افراد بازنده است، اما ما می خواهیم فکر شما را تغییر دهیم. درواقع ما شرط می بندیم که همه دوستان مجرد شما ته دلشان آرزو دارند که روزی عاشق شده و ازدواج کنند. و این چیز خوبی است، زیرا ازدواج کردن بهتر از این است که تا آخر عمر مجرد باشید.

۱- ازدواج شما را تبدیل به یک مرد بهتر می کند

اگر شما مردی باهوش باشید، انتخاب می کنید با زنی باشید  که روشنفکر، خودرای و صادق باشد. چنین همدمی می تواند شما را تبدیل به یک فرد بهتر کند. او می تواند بهترین ویژگی های شما را بیرون بکشد. می تواند شما را به چالش بکشد تا بهترین فردی باشید که می توانید.

۲- افراد متاهل شادتر هستند

مطالعه ای که اخیرا در یک دانشگاه استرالیایی انجام شده است، نشان می دهد که مردان متاهل شادتر از مردان مجرد هستند. درواقع، مردان متاهل نسبت به مردان مجرد بیش از ۱۳۵% شادتر هستند. این بسیار حیرت انگیز است.

ازدواج به مردان نوعی ثبات و پشتیبانی را ارائه می دهد که باعث می شود آن ها در تمام جنبه های دیگر زندگی موفق باشند. درباره این موضوع فکر کنید: شما چقدر می توانید در زندگی و کارهای خود موفق باشید اگر شکست های عشقی و مشکلات عاطفیتان با حضور یک شریک دوست داشتنی و دلسوز جایگزین شود؟

حتما بخوانید :
رازهای ازدواج ; هنگامی که ازدواج می کنید چه اتفاقی برای بدن شما می افتد

۳- ازدواج به معنای رابطه جنسی بهتر است

وقتی که دو نفر ازدواج می کنند، یکدیگر را می شناسند. می توانند همدیگر را بیشتر احساس کنند و انتظارات یکدیگر را بهتر برآورده کنند. در نتیجه روابط جنسی در ازدواج بهتر می شود. علاوه بر این روابط طولانی و پایدار باعث می شود شما بتوانید درباره مسائلی که ممکن است از مطرح کردن آن ها خجالت بکشید، با همسر خود راحت تر باشید. زیرا این روابط بر پایه اعتماد تاسیس شده اند و می توانید خواسته های درونی خود را به راحتی بیان کنید.

۴- ازدواج به معنای رابطه جنسی بیشتر است

طبق مطالعات متعددی که انجام شده است، مردان متاهل بیشتر از مردان مجرد رابطه جنسی دارند. به طور مثال مطالعه ای که توسط موسسه کینسی انجام شده است نشان می دهد که ۲۳ درصد مردان مجرد، در یک سال هیچ رابطه جنسی نداشته اند در حالی که تنها ۱ درصد از مردان متاهل، در طول یک سال بدون رابطه جنسی بوده اند. به طور مشابه ۳۶ درصد از مردان متاهل به طور مرتب رابطه دارند درحالی که ۱۹ درصد از مردان مجرد، دو تا سه بار در هفته رابطه دارند. بنابراین وقتی که مردان مجرد در حال تلاش برای جلب توجه دخترها هستند، مردان متاهل می توانند هروقت که بخواهند با همسران خود رابطه داشته باشند.

۵- ازدواج مزایای مالی به ارمغان می آورد

مزایای مالی متعددی در رابطه با ازدواج وجود دارد. برای شروع، معافیت های مالیاتی برای زوج های متاهل و همچنین برای خانواده وجود دارد. همچنین ازدواج کردن می تواند به معنی دسترسی به چیزهایی مانند حق بیمه سلامت او باشد. چه دوست داشته باشید چه نه، جامعه طوری طراحی شده است که کارها را برای زوج های متاهل آسان تر می کند. اگر شما مجرد هستید، شانسی ندارید. این یکی دیگر از استدلال هایی است که چرا باید ازدواج کنید.

حتما بخوانید :
ازدواج چطور می تواند قلب شما را بشکند... یا آن را سالم نگه دارد

۶- ازدواج باعث می شود شما جذاب تر شوید

مردان متاهل از نظر زنان دیگر، جذاب تر هستند. حالا ما نمی گوییم به دلیل اینکه مردان متاهل جذاب تر هستند، باید ازدواج کنید تا زنان دیگر را آسان تر به دست بیاورید! اما می گوییم که ازدواج می تواند شما را از نظر جنس مخالف جذاب تر نشان دهد. از آنجا که مورد توجه قرار گرفتن از طرف زنان زیبا، احساس خوبی دارد می تواند موجب افزایش اعتماد به نفس شما شود. به علاوه وقتی که شما با دوستان مجرد خود بیرون بروید، همه زنان جذب شما خواهند شد.

۷- ازدواج مانع مرگ در تنهایی می شود

بله، شما اکنون جوان هستید و ممکن است با چندین نفر قرار بگذارید. اما هردو می دانیم که این تا ابد ادامه نخواهد داشت. وقتی شما ۶۰ سالتان شد چطور خواهید بود؟ هنگامی که در تمام جاهای اشتباه مو درآوردید و هیچ کسی نمی تواند بایستد و نگاهتان کند. ازدواج یک سرمایه گذاری برای آینده است. مطمئنا شما برخی از سال های شیرین جوانی خود را قربانی خواهید کرد، اما در عوض روی یک فرد، سرمایه گذاری بلند مدت می کنید. و یک عشق عمیق و مطیع را به وجود می آورید که می تواند تا آخر عمر شما دوام داشته باشد.

۸- ازدواج به شما این امکان را می دهد تا نسل خود را ادامه دهید

درست است، از لحاظ فنی شما لازم نیست حتما ازدواج کنید تا بتوانید یک خانواده تشکیل دهید، اما با این حال ازدواج یک روش استاندارد برای تشکیل خانواه است. بچه دار شدن یکی دیگر از دلایلی است که مردان باید ازدواج کنند. پدر بودن یک بعد از مردانگی است که هر مردی می خواهد آن را تجربه کند. و ازدواج، پایدار ترین و امن ترین محیطی است که می شود از طریق آن یک خانواده تشکیل داد.

حتما بخوانید :
شریک زندگی ; چیزهایی که باید و نباید درباره شریک زندگی خود بدانید

۹- ازدواج قدرت درآمد شما را افزایش می دهد

آن تلویزیون با صفحه نمایش بزرگ که تا به حال در حال پس انداز برای خریدنش بوده اید را به یاد بیاورید، خب اگر شما ازدواج کرده بودید، احتمالا تا الان آن را خریده بودید. ازدواج کردن به معنای اشتراک در هزینه ها و تقسیم هزینه های خرید لوازم زندگی است. ممکن است شما نگران هزینه های همسر خود باشید، اما پولی که قرار است شما در قرارهای عاشقانه و برای خرید کادوهای مختلف خرج کنید به مراتب بیشتر خواهد بود. ازدواج به این معنی است که شما می توانید از پس هزینه هایی برآیید که اگر مجرد بودید، هرگز نمی توانستید آن ها را پرداخت کنید. این به معنی یک خانه بهتر، ماشین بهتر و تفریحات بهتر است.

۱۰- ازدواج باعث می شود عمر شما زیاد شود

یکی دیگر از راه هایی که ازدواج، زندگی شما را بهتر می کند طولانی تر کردن آن است. مطالعات مختلف نشان می دهد مردان متاهل شاد، تمایل دارند که بیشتر از مردان مجرد عمر کنند. به طور مثال، مطالعه ای که در سال ۲۰۰۶ توسط دانشگاه کالیفرنیا انجام شد نشان داد که احتمال مرگ افراد مجرد در اثر بیماری های عفونی ۵ برابر و مرگ در اثر بیماری های قلبی ۴۰ درصد بیشتر و مرگ تصادفی آن ها نسبت به افراد متاهل، دو برابر است. مطالعات دیگر نشان می دهد که میزان مرگ و میر در مردان مجرد، حدود ۲۵۰درصد بالاتر از مردان متاهل است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن