بازیگراندنیای هنر

amfAR از جولیا رابرتز برای کار در زمینه ایدز قدردانی کرد: “ما همیشه می توانیم مهربان تر باشیم”

amfAR از جولیا رابرتز برای کار در زمینه ایدز قدردانی کرد: "ما همیشه می توانیم مهربان تر باشیم"Reviewed by فتح الهی on Oct 16Rating: 4.5amfAR از جولیا رابرتز برای کار در زمینه ایدز قدردانی کرد: "ما همیشه می توانیم مهربان تر باشیم" جولیا رابرتز در هشتمین سالگرد آمفار گالا در بعد از ظهر جمعه در لس انجلس برای دریافت جایزه شجاعت رابرتز در لباس سیاه ژیوانشی خیره کننده شده بود. آدام گلاسمن با این بازیگر برنده اسکار که برای کارش در مبارزه با ایدز شناخته شده است، صحبت کرد.

جولیا رابرتز در هشتمین سالگرد آمفار گالا در بعد از ظهر جمعه در لس انجلس برای دریافت جایزه شجاعت رابرتز در لباس سیاه ژیوانشی خیره کننده شده بود. آدام گلاسمن با این بازیگر برنده اسکار که برای کارش در مبارزه با ایدز شناخته شده است، صحبت کرد.

رابرتز،

که بعدها توسط تام هنکس برنده جایزه اسکار معرفی شده بود، اعتراف کرد: “من یک جورایی عصبی هستم. انرژی بسیار زیادی روی یک نفر متمرکز شده است. ”

از کار او خارج از حرفه بازیگری صحبت شد، او به آدام گفت: “من ترجیح می دهم به چیزهایی که من به عنوان یک انسان انجام می دهم توجه زیادی نشود، این کمی پارادوکس است، اما همچنین این یک لحظه فوق العاده شگفت انگیز است که به مردم یادآوری کنیم ما برای مبارزه با ایدز تا کجا پیش رفته ایم و چقدر دیگر راه باقی مانده است، اما ما باید همچنان به این کار ادامه دهیم. “

حتما بخوانید :
چارليز ترون ; تغيير رژيمی که منجر به افسردگي ناشي از افزايش وزن چارليز ترون شد

جولیا به همراه فرگی

 

از جولیا، که دو هفته دیگر ۵۰ ساله می شود سوال شد که از حرف اخیرش در مصاحبه با Bazaar UK که درباره دوران جوانی اش گفته بود “یک بچه لوس و مغرور بوده که به دنبال ساخت فیلم بوده است” چه منظوری داشته. او توضیح داد: “من واقعا این را نگفتم – من داشتم شوخی می کردم. من هرگز لوس نبودم. من امروز به عنوان یک شخص قد بلند خیلی از لوس بودن دورم و فکر نمی کنم واقعا بداخلاق و لوس باشم … .”

جولیا به تازگی تصویری از “The Late Late Show with James Corden” را به نمایش گذاشت و به Extra گفت که در این نمایش تلویزیونی “خیلی به او خوش گذشته است” و به آدام گفت که مجبور شده نام مستعار همسرش، دنی مودر جیمز را به کوردن بگوید.

جولیا با جیمز کوردن و مهمانش بن شوارتز بسیار سرگرم شده بود

در ماه نوامبر، رابرتز در یک فیلم جدید به نام “Wonder”، در مقابل اون ویلسون ظاهر خواهد شد که در آن آنها والدین یک پسر ۱۰ ساله هستند که مبتلا به بیماری facial deformity است. وی با بیان این که “ما همیشه می توانیم در زندگی مهربانی بیشتری به کار ببریم”، پیام این فیلم را خلاصه کرد. او گفت که ” فکر می کنم اکنون واقعا زمان خوبی برای یادآوری این است که ما باید مهارت های مهربانی خود را تقویت کنیم.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن