آرایش صورتآرایشی و زیبایی

اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شودReviewed by اعطاسی on Oct 7Rating: 4.0اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شوداینکه یک آرایش کامل انجام دهید و تنها چند ساعت بعد همه آنها محو شوند، بسیار خسته کننده است. دلایل زیادی وجود دارد که آرایش شما مدت زمان طولانی باقی نمی ماند. گاهی اوقات به خاطر محصولاتی است که شما استفاده می کنید و یا ممکن است به دلیل درست نزدن آنها باشد.

اینکه یک آرایش کامل انجام دهید و تنها چند ساعت بعد همه آنها محو شوند، بسیار خسته کننده است. دلایل زیادی وجود دارد که آرایش شما مدت زمان طولانی باقی نمی ماند. گاهی اوقات به خاطر محصولاتی است که شما استفاده می کنید و یا ممکن است به دلیل درست نزدن آنها باشد. اما مهم نیست که دلیل آن چیست، می توان بسیاری از این مشکلات را به سادگی رفع کرد. در اینجا اشتباهاتی را نام می بریم که احتمالا مرتکب می شوید.

شما از پرایمر استفاده نمی کنید

wlytkj2qtjlktjwetkj2lkjk - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

اگر یک محصول باشد که هر یک از آرایشگران آن را توصیه کنند، این پرایمر است. زیرا پایه ای ای ایجاد می کند تا آرایش شما روی آن قرار بگیرد. فرض کنید این پایه ی فاندیشن شماست. “آنچه که در مورد پرایمر عالی است این است که رطوبت پوست شما را قفل می کند و همچنین سطح پوست شما را صاف می کند تا برای آرایش آماده شود. پرایمر علاوه برا هموار کردن پوست و افزودن رطوبت به آن، کمک می کند تا پوشش آرایش شما بیشتر بماند. “

توصیه می شود که پرایمر را بر اساس نوع پوست خود انتخاب کنید. “اگر پوست چرب داشته باشید، بهتر است که روی یک پرایمر خوب فاقد چربی سرمایه گذاری کنید تا مطمئن شوید آرایش شما در طول روز سر جایش باقی می ماند. پرایمر برای پوست خشک نیز بسیار خوب است. فاندیشن و کانسیلر می توانند به قسمت های خشک پوست شما بچسبند، اما چون پرایمر رطوبت بیشتری به پوست می دهد، آرایش همچنان در جای خود باقی می ماند.”

از اسپری فیکس کننده آرایش استفاده نمی کنید

3l6kj34ltk3j5lkt34j24lk3jlk234j2ldkjdldjlj - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

خرید کاندوم gifbanner - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

هر میکاپ آرتیستی که با او مصاحبه کردم علاوه بر پرایمر، توصیه کرد که برای پایان آرایش از یک اسپری ستینگ یا فیکس کننده آرایش استفاده کنید. استفاده از آن بسیار ساده است و بهترین ترفند برای حفظ آرایش شماست. ” اسپری فیکس کننده یک لایه اضافی روی پوست می نشاند که از آرایش شما محافظت می کند. این اسپری جادویی، آرایش شما را قفل می کند و هنگامی که آرایشتان تمام شد باید از آن استفاده کنید.”

حتما بخوانید :
بافت مو ؛ آموزش بافت موی مکرومه در 13 قدم

بهترین نکته برای انتخاب اسپری فیکس کننده مناسب این است که قبل از خرید لیست مواد تشکیل دهنده را بررسی کنید. “عنصر اصلی برای این نوع اسپری، که پایدار کننده آرایش است، PVP (پلی وینیل پیرولیدون) است. این عنصر هوشمند، با سفت کردن پوست و همه چیزهای روی آن، از آب شدن، ترک خوردن یا لکه شدن آرایش شما جلوگیری می کند.”

فراموش نکنید که هنگام استفاده چشم هایتان را ببندید.

از پودر مات کننده آرایش استفاده نمی کنید

lw5k62jkl64j5qwldk4jwkl5jr3lk5j3lkrj2lk - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

میکاپ آرتیست، هیلاری کلین دوست دارد با استفاده از پودر مات کننده، آرایش را تکمیل کند. این یک محصول فوق العاده است زیرا مانع برق زدن چهره شما می شود و می تواند برای تمام انواع و تن پوست استفاده شود. او توضیح داد: “پودر مات کننده واقعا در تثبیت آرایش بسیار مهم است. با استفاده از این کار، یک لایه صاف و بی عیب ایجاد کنید. پودر مات کننده مانند یک لایه محافظ عمل کرده و آرایش شما در تمام روز باقی خواهد ماند. “

با این حال، شما باید مطمئن شوید که پودر به درستی اعمال می شود. بنابراين بهتر است که از پد اسفنجی که ممکن است در جعبه آن باشد، استفاده نکنید. ” بهتر است پودر شفاف را با یک براش نرم بزرگ بزنید. آن را روی چشم ها، پیشانی، بینی و چانه ها بزنید.”

از فاندیشن با فرمول اشتباه، استفاده می کنید

sp9t309583d40f8hcjfhjhj - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

فاندیشن درست به پوست شما کمک می کند تا آرایش خود را حفظ کند. اما انواع مختلفی از فاندیشن وجود دارد که انتخاب نوع مناسب آن همیشه آسان نیست.

“دو عامل اصلی برای انتخاب فرمول فاندیشن درست، تعادل طبیعی روغن/رطوبت پوست و رنگ و روغن فاندیشن است. برای انتخاب فرمول مناسب، باید ویژگی های طبیعی پوست را با رنگ و روغن فاندیشن، متعادل کنید (مات، ساتن، درخشان، مرطوب). فاندیشن باید با پوست کار کند تا اثر مورد نظر را ایجاد کند. مثلا، اگر شما دارای پوست خشک هستید و می خواهید نتیجه نهایی ساتن یا درخشان باشد، یک فاندیشن فوق العاده آبرسان را انتخاب کنید که پوست را متعادل سازد.”

حتما بخوانید :
نحوه استفاده از فاندیشن و کانسیلر

شما بیش از حد آرایش می کنید

l4ktj3ltk3j4tk34jt3k4tj3l4trkl - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

بسیاری از مردم فکر می کنند راز  باقی ماندن آرایش تا پایان روز این است که خیلی زیاد آرایش کنید. اما این دقیقا برعکس آن چیزیست که باید انجام دهید. آرایش بیش از حد، زیاده روی است.

” آرایش بیش از حد می تواند یک ظاهر کیک مانند به پوست شما بدهد و باعث ایجاد خطوط و چین و چروک روی پوست شود.” بنابراین اگر زیاد آرایش کنید، نه تنها آرایش شما محو می شود بلکه پیرتر به نظر می رسید. همیشه از یک فرمول سبک استفاده کنید و فیکس کننده بزنید.

فاندیشن خود را به درستی نمی زنید

3l5yk34jtl3kjrt3lkrtj3l4j - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

در حالی که بسیاری از ما تنبلی می کنیم و فاندیشن را با دستانمان می زنیم، اما این باعث می شود تا فاندیشن خیلی زود از بین برود.

اگر فاندیشن را به درستی نزنید، فاندیشن شما اغلب تا زمانی که می خواهید، باقی نمی ماند! هنگامی که از دستان خود برای اعمال فاندیشن استفاده می کنید، گرمای طبیعی دست شما شروع به تجزیه روغن و رنگدانه های ارزشمند فاندیشن می کند. در حالی که این کار می تواند پوشش فاندیشن شما را سبک تر کند، بیشتر فاندیشن روی دست های شما باقی می ماند و فاندیشنی که روی صورت شماست خیلی زود شروع به محو شدن می کند.

بارتلت بر اهمیت استفاده از ابزار مناسب برای این کار تأکید می کند. “یک پد اسفنجی بلندر آرایشی (اصولا تخم مرغی شکل) به شما کمک می کند همان اثر طبیعی مشابه با دست های خود را ایجاد کنید اما یکپارچگی فاندیشن را از بین نمی برد.”

شما روش مناسبی برای مراقبت از پوست ندارید

wlktjwekrjwelrkjewklrjew423423 - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

یک رویه مناسب برای مراقبت از پوست به خصوص برای نوع پوست شما لازم است تا چهره ای تازه داشته باشید.

“بهترین راه برای حفظ تازگی آرایش در تمام طول روز، همیشه با مراقبت از پوست مناسب برای نوع پوست شما شروع می شود. نه آن چیزی که فکر می کنید دارید یا سلیبریتی ها یا دوستان شما استفاده می کنند، چیزی که برای پوست شما بهترین باشد. همیشه پوست خود را لایه برداری کنید تا سلول های مرده پوست از بین بروند. از برخی انواع ماسک های خاک رس، گل و یا ذغال چوب به منظور بیرون کشیدن ناخالصی ها و آبرستانی پوست استفاده کنید.

حتما بخوانید :
ایده های جالب برای رنگ مو صورتی

اگر مطمئن نیستید که چه محصولاتی استفاده کنید، از متخصص پوست خود بپرسید.

 از فرمول های ضد آب استفاده نمی کنید

e5kyj34rlktj3l4tv5j3lkctj2lrdtjl3w4ktjlktjw3l4tkjl - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

پیشنهاد می شود که در روزهای گرم و زمانی که می ترسید آرایش شما ریزش کند، از فرمول های ضد آب استفاده کنید. آرایش ضد آب یک راه عالی برای ایجاد اثرات طولانی مدت است که نیازی به آرایش مجدد در روز ندارد. فرمول آن طوری است که در برابر رطوبت مقاوم است و مدت زمان بیشتری روی پوست باقی می ماند.

او پیشنهاد می کند برچسب روی لوازم آرایش را برای مواد خاصی چک کنید. “این محصولات معمولا بر پایه سیلیکون هستند، که به رطوبت اجازه نمی دهند باعث تضعیف یا از بین رفتن آرایش شما شود.”

با این حال، پازوس اشاره می کند که آرایش ضد آب، چیز عالی نیست. از آنجا که این نوع محصولات طوری طراحی شده اند که به راحتی پاک نشوند، شستن آنها می تواند چالش برانگیز باشد. تنها مشکل در آرایش ضد آب، فرآیند پاک کردن آن است. از آنجایی که حذف محصولات ضد آب، کمی بیشتر کار می برد،می تواند باعث پیر شدن و آسیب پوست و مژه ها شود.

از محصولات با ماندگاری بالا، استفاده نمی کنید

lwekjyl3kjtlk3vtj3lktj3lktj3lktj3lke - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

یکی دیگر از راه حل های ساده، خرید محصولاتی است که به طور خاص برای مدت طولانی در نظر گرفته شده اند. “من فکر می کنم کلید کار این است که ابتدا مطمئن شوید از محصولات مناسب استفاده می کنید. شما همچنین باید یک فاندیشن با ماندگاری بالا پیدا کنید.”

آرایش خود را در طول روز درست نمی کنید

kwjltj3wlktj23t2034t20j2klk23lkr - اشتباهاتی که باعث عدم ماندگاری آرایش می شود

گاهی اوقات کمی دستکاری آرایش می تواند ما را از نیاز به استفاده مجدد همه چیز در طول روز، نجات دهد. زمان های خاصی هستند که بهتر است کمی آرایش خود را تجدید کنید. “ما اغلب بعد از ناهار، یا بعد از ظهر، نیاز به تجدید آرایش داریم.”

همچنین استفاده مجدد از اسپری فیکس کننده می تواند کمک بزرگی باشد. اسپری فیکس کننده ساده ترین راه برای حفظ طولانی مدت آرایش است زیرا می توان کل روز آن را در زیر و روی آرایش استفاده کرد.”

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید