حیوانات خانگیسگ

انتخاب نام مناسب برای سگ یا توله سگ شما

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
انتخاب نام مناسب برای سگ یا توله سگ شماReviewed by اعطاسی on Jun 6Rating: 4.5انتخاب نام مناسب برای سگ یا توله سگ شماچگونه برای سگ جدیدتان اسم انتخاب کنید؟پیدا کردن یک نام مناسب برای سگ یا توله سگ شما ممکن است سخت باشد. اگر شما می خواهید سگتان را نام گذاری کنید، پس احتمالا یک

چگونه برای سگ جدیدتان اسم انتخاب کنید؟

پیدا کردن یک نام مناسب برای سگ یا توله سگ شما ممکن است سخت باشد. اگر شما می خواهید سگتان را نام گذاری کنید، پس احتمالا یک سگ جدید خریده اید. مبارک باشد! انتخاب اسم مناسب همیشه آسان نیست. حال زمان این رسیده که برای سگ جدید خود یک نام مناسب انتخاب کنید. این نکات به شما کمک می کند تا از بین هزاران نام سگ، انتخاب های خود را محدود کنید.

ابتدا در این جا باید ها و نبایدهایی را برایتان بیان می کنیم:

بایدها:

  • اسمی را انتخاب کنید که دوست دارید. شما قرار است همیشه از آن استفاده کنید، پس باید از صدا کردن این اسم لذت ببرید.

یک اسم یک یا دو هجایی انتخاب کنید. درک نام های طولانی ممکن است برای سگ دشوار باشد و تکرار آن بارها و بارها برای شما سخت باشد.

  • نام جدید را چند روز برای سگ خود به کار ببرید و ببینید که سگ شما چطور پاسخ می دهد.

نباید ها:

خرید کاندوم gifbanner - انتخاب نام مناسب برای سگ یا توله سگ شما
  • استفاده از اسمی که وقتی آن را به کار می برید، مانند یک فرمان برای سگ شما به گوش برسد. این می تواند سگ شما را گیج کند و آموزش او را دشوار کند.
  • استفاده از اسامی که دیگران آن را شرم آور یا توهین آمیز بدانند. این شامل تهمت ها و توهین های نژادی، اصطلاحات عامیانه زشت و هر چیزی است که در آن ناسزا وجود دارد.
  • انتخاب یک نام پیچیده مانند سِر فلافی وون وگلستین، مگر اینکه قصد داشته باشید این نام را مختصر کنید و مثلا سگ خود را “سر” یا
    فلافی” صدا بزنید.
  • تغییر نام یک سگ بالغ مگر این که این کار ضروری باشد. اگر مجبورید نام او را تغییر دهید، اسمی را انتخاب کنید که مشابه با اسم قبلی به گوش برسد. مثلا می توانید “بیلی” را به “هیلی” یا “کایلی” و “چارلی” را به “هارلی” یا “فارلی” تبدیل کنید.
حتما بخوانید :
مرگ آسان ؛ روند مرگ آسان حیوانات خانگی

نکات و ملاحظات نام گذاری سگ ها

از انتخاب نام هایی که خیلی زیاد استفاده می شوند اجتناب کنید، مگر اینکه واقعا آن را دوست داشته باشید. این کار باعث می شود وقتی او با سگ های دیگر مثلا در یک پارک بازی می کند، دچار سردرگمی شود یا مثلا در دفتر دامپزشک اشتباهی پیش بیاید. نام هایی مانند بلا، بیلی، مکس، مالی، بادی و لوسی تنها چند اسم از میان اسامی محبوب سگ ها هستند که زیاد استفاده می شوند. مطمئنا این در طول زمان تغییر می کند، بنابراین قبل از انتخاب نام کمی تحقیق کنید.

برخی از افراد دوست دارند چند سگ باهم بگیرند و برای انتخاب نام آن ها از بازی ها یا عبارات معروف استفاده کنند، مانند “ابوت و کاستلو” یا “مو، لری و کرلی”. برخی دیگر ممکن است عباراتی مانند “شوگر و اسپایس” یا “پیناباتر و ژلی” را استفاده کنند. شما باید در نظر بگیرید که می خواهید هر یک از آن ها را به طور جداگانه با چه اسمی صدا کنید. ممکن است دو سگ همیشه همراه هم نباشند.

اگر دوست دارید اسم سگ خود را از اسم یکی از دوستان یا نزدیکان خود انتخاب کنید، باید از او بپرسید که چه نظری درباره آن دارد. ممکن است عمو هربرت از اینکه اسم او را روی سگ شکاری خود گذاشته اید خوشش بیاید اما دختر عمو آنابل از اینکه اسم او را روی سگ خود گذاشته اید ناراحت شود و احساس کند به او توهین شده است.

ظاهر سگ و شخصیت او را در نظر بگیرید. شما می توانید از یک اسم توصیفی مانند “داتی” برای یک سگ پا خاکستری، “شرتی” برای یک پاکوتاه و یا “هپی” برای یک سگ خوشگذران استفاده کنید، اما این ها در گذشته زیاد انجام شده اند. همچنین می تواند جالب باشد که از نامی استفاده کنید که کاملا در تضاد با صفات سگ شما باشد، مثلا “تاینی” برای یک بولداگ یا “آتیلا” برای یک یورکی کوچک.

حتما بخوانید :
عوامل تهدید کننده سلامتی در بچه گربه ها

ممکن است ایده انتخاب اسمی را داشته باشید که شما را یاد یک مکان خاص، اتفاق یا موضوعی می اندازد. به طور مثال اگر سگ شما به عنوان یک توله سگ ولگرد در انبار یک خانه پیدا شده است، می توانید اسم او را “دیپوت” به معنی انبار بگذارید. یا اگر او را در بهار به سرپرستی گرفته اید می توانید اسم او را “گلبرگ” یا “شکوفه” بگذارید.

برخی از مردم دوست دارند اسم مشاهیر و شخصیت های تاریخی را روی سگ خود بگذارند. به عنوان مثال کسی که عاشق موسیقی کلاسیک است ممکن است اسم سگش را برامس یا موتزارت بگذارد. طرفداران ورزش ممکن است نام بازیکننان مورد علاقه خود را انتخاب کنند. من سگ هایی را دیده ام که نام آن ها از نام بازیگران و یا شخصیت های معروف گرفته شده است.

ایده جالب دیگر این است که نام سگ خود را کار یا موضوعی بگذارید که شما یا سگتان از آن لذت می برید.

علاقمندان به شراب ممکن است اسم سگ خود را چیزی شبیه “مرلوت” یا “ریزلینگ” به معنی شراب سفید بگذارند. دانشمندان می توانند اسم سگ خود را یکی از عناصر شیمیایی بگذارند. من یک نفر را می شناختم که واقعا عاشق پنیر بود، او نام سگ های خود را راکفورت، استیلتون و لیمبرگر گذاشته بود.

فرقی نمی کند که اسم سگ خود را چه می گذارید، نامی را انتخاب کنید که آن را دوست دارید و سگتان به خوبی به آن پاسخ می دهد. تا وقتی که شما از این نام راضی هستید، اهمیتی ندارد که آن خیلی غیر معمول یا خیلی محبوب است. بعد از تمام این ها، سگ شما تفاوتی در اسم ها نمی بیند.

حتما بخوانید :
ترس های سگ ها ؛ ترس ها و فوبیاهای رایج در سگ ها

برای ایده گرفتن می توانید از کتاب ها و وبسایت هایی استفاده کنید که لیست اسامی سگ ها و معانی آن ها را قرار داده اند.

مجموع 3 رای
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید