جراحی زیباییزیبایی و سلامت

انجامش دادم! من دو بار بوتاکس کردم ، دلیل آن این است

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
انجامش دادم! من دو بار بوتاکس کردم ، دلیل آن این استReviewed by on May 27Rating:

به قول بریتنی اسپیرز بی نظیر: من دوباره این کار را کردم، که منظورم از این کار بوتاکس است. برای بار دوم، من هفته گذشته درحالی که کمی احساس از خود راضی بودن می کردم به دفتر ژانت گراف، متخصص پوست رفتم. من این شش ماه را درحالی گذارندم که به دوستان و افراد کاملا غریبه اعتراف میکردم که تزریق انجام داده ام. در ابتدا وقتی کسی از من این را می پرسید احساس شرمندگی می کردم ولی کمی بعد دیگر این احساس را نداشتم. من به سرعت با این قضیه کنار آمدم و احساس راحتی کردم.

به هرحال من تا مدتی با حجمی از قضاوت و ستایش روبرو شدم. “شما باید برای قبول کردن آن شجاع باشید!” همکاران شما ممکن است از این موضوع به عنوان یک کار عادی مانند یک مانیکور یا ماساژ صحبت کنند. درحالی که برخی دیگر، مخصوصا دوستان شما خواهند گفت که این کار چقدر افتضاح بوده است. آن ها به من گفتند “تو اصلا نیاز به این کارها نداری”، ابروهایشان را برای من بالا انداختند و گفتند “تقلب کار”. یک نصیحت برای زندگی: به حرف های این افراد اهمیت ندهید.

اما آن ها یک جورایی حق داشتند، من نیازی به این کار نداشتم اما نکته همین است. من اولین بار در سپتامبر بوتاکس پیشگیرانه انجام دادم و هرچند این کمی قانع کننده به نظر می رسید، از این تجربه واقعا لذت بردم: من خطوط خیلی عمیق یا چین و چروکی نداشتم اما به  اینکه بوتاکس باعث می شد بین ابروهای من صاف به نظر برسد و چشمان من هیچگاه خسته به نظر نمی رسید عادت کرده بودم. این یک معجزه کوچک بود! آنقدر کوچک که تفاوت هایی که در من به وجود آورده بود تقریبا غیر قابل مشاهد بود. با این حال هنوز بخشی از وجود من بود که می گفت این تنها یک تجربه است و من احتمالا بار دیگر این کار را انجام نخواهم داد.

حتما بخوانید :
رژیم غذایی ضد التهاب - غذاهایی که باید بخورید یا از خوردن آن ها خودداری کنید، مزایای این رژیم غذایی

اما زمانی که اثرات بوتاکس شروع به ازبین رفتن کرد، اولین بار بود که می خواستم به عقب برگردم. چیزی که دکتر گراف می گوید فکر کردن به آن کاملا رایج است: “اکثریت قریب به اتفاق افراد یعنی بالای ۷۵ درصد افراد وقتی یک بار بوتاکس کردند بازهم برای این کار بازمی گردند. بیشتر افراد به طور منظم این کار را انجام می دهند، و اگر مشغله زیادی داشته باشند هنگامی که حس کردند اثرات بوتاکس درحال ناپدید شدن است دوباره برای آن بازمی گردند!”

انجام بوتاکس باعث می شود شما جوان تر به نظر برسید اما این به معنای نیاز نداشتن به محصولات مراقبت پوستی نیست. من از تعداد زیادی سرم، کرم و ضدآفتاب در صبح استفاده می کنم، و این ها را تقریبا در شب دوبرابر استفاده می کنم. هیچ مقداری از بوتاکس نمی تواند شما را از هیپرپیگمانتاسیون و نشانه های دیگر آسیب های نور خورشید محافظت کند.

خرید کاندوم gifbanner - انجامش دادم! من دو بار بوتاکس کردم ، دلیل آن این است

وقتی که من به دوست پسرم گفتم دوباره دارم به گذشته برمی گردم او با تمسخر گفت چیزی به این شدت تهاجمی، تا مدت ها روی صورتم آثار التهاب می گذارد. اما حقیقت این است که این آنقدرها هم شدید نیست. من پس از انجام ۷تزریق، برای ناهار به دفتر بازگشتم: دوتا بین ابروهایم، یکی روی استخوان گونه ها، یکی در هر دو سمت دیگر صورتم درعضله مضغ و یکی درست در چانه. صورت من برای چند ساعت متورم بود، اما وقتی که به خانه رسیدم دوست پسرم کاملا فراموش کرد که راجع به آن از من بپرسد.

حتما بخوانید :
چگونه استرس ناشی از کار را کاهش دهیم

دکتر گراف می گوید معلوم شد که بیشتر مردم، سالی تقریبا سه بار بوتاکس می کنند. “حتی ۴ بار درسال، اگر ماهیچه های آنها خیلی قوی باشد و به راحتی بتوانند اخم کنند. خبر خوب این است که با استفاده منظم از بوتاکس در طول زمان، خطوط صورت نرم شده و زمان بین بوتاکس ها افزایش می یابد.” از آن جایی وقتی که من این کار شروع کردم خطوط ریز زیادی داشتم، به احتمال زیاد با انجام دادن دوبار بوتاکس در سال آن ها از بین خواهند رفت.

و برای آن دسته از دوستانم و مادرم که فکر می کنند من با بوتاکس کردن به صورت خودم آسیب می رسانم، یا من قرار است با این کار در ۱۰سال آینده به طرز عجیبی جوان به نظر برسم، باید بگویم که نگران نباشید: زیرا بوتاکس روند پیر شدن شما را متوقف نمی کند، بلکه تنها کمی در مقابل چین و چروک ها مقاومت می کند.

اما اگر بخواهیم صادق باشیم – و من فکر می کنم هستیم- اگر به گذشته برگردم احتمالا این دفعه این را قبول می کنم.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید