تناسب اندامورزش

با انجام این ۳ حرکت کالری بیشتری بسوزانید

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
با انجام این 3 حرکت کالری بیشتری بسوزانیدReviewed by اعطاسی on Nov 20Rating: 4.5با انجام این 3 حرکت کالری بیشتری بسوزانیدبسیاری از پرش ها و پیچ و تاب ها البته با کمی استراحت , میتواند موجب سوختن کالری و افزایش سوخت و ساز بدن شود. اما به گفته ی مایکل راسنجارت   متخصص ورزش در واشنگتن: آنها میتوانند منجر به  فرم نامناسب شوند.

بسیاری از پرش ها و پیچ و تاب ها البته با کمی استراحت , میتواند موجب سوختن کالری و افزایش سوخت و ساز بدن شود. اما به گفته ی مایکل راسنجارت   متخصص ورزش در واشنگتن: آنها میتوانند منجر به  فرم نامناسب شوند.

در اثر فشار اضافی بر روی مفاصل ,که از حرکات انفجاری نشات میگیرد, میتواند موجبافزایش بی ثباتی مفصل و نیز درد زانو (که از آسیب رسیدن غضرف نشات میگیرد) , پارگی رباط , درد شانه (به علت پاره شدن یا جابه جایی) و مشکلات مزمن کمر شود . راسنجارت میگوید: با تمرکز بر روی مفاصل که اتفاقا آسیب پذیر نیز است, شما میتوانید حرکات بیشتری با فشار کمتر و سرعت بیشتر انجام دهید.

  • حرکت کششی پا

در کنار یک دیوار, روی پنجه ی پای خود  باستید و پاشنه ی خود را از زمین جدا نکنید. پایتان از دیوار چند سانتی متر فاصله داشته باشد.

سپس یک قدم به جلو بردارید و پای خود را ثابت نگه دارید . این حرکت باعث کشش

ماهیچه ی ساق پا و مچ پا میشود. ۳۰ثانیه پای خود را همانطور نگه دارید, سپس همین حرکت را بر روی آن پای خود تکرار کنید

ارز دیجیتال

۲-حرکت اسکوات

حتما بخوانید :
تناسب اندام و راه های جلوگیری از آسیب های جدی

روی پاهایتان , درحالی که آن را خم کرده اید ,بشینید , کمترتان را به آرامی بالا و پایین ببرید تا ران شما موازی با زمین باشد. به مدت ۱۰ تا ۳۰ ثانیه نگه دارید سپس در همان پوزیشن , به حالت اولیه برگردید. این حرکت را ۳ تا ۵ بار تکرار کنید

  • حرکت ددلیفت تک پا

زانوی خود را خم کنید و از زمین بلند کنید , پای دیگر خود را روی زمین بگذارید.

در حالی که پشتتان صاف است  و  باسن و لگن خود را پایین  میاورید ,  پای خود  را در هوا بلند کنید . این حرکت را معکوس وار در هر دو سمت بدن , ۵ بار انجام دهید

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید