آرایش صورتآرایشی و زیبایی

با این ترفند آرایشی می توانید از چین خوردن کانسیلر در زیر چشم جلوگیری کنید

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
با این ترفند آرایشی می توانید از چین خوردن کانسیلر در زیر چشم جلوگیری کنیدReviewed by اعطاسی on Sep 18Rating: 4.0با این ترفند آرایشی می توانید از چین خوردن کانسیلر در زیر چشم جلوگیری کنیدهیچ چیز بدتر از این نیست که کانسلیر خود (و بقیه آرایشتان) را به بهترین شکل بزنید و سپس در عرض چند دقیقه جابجا شده و چین به وجود بیاورد. ما از سه هنرمند آرایشگر خواستیم تا برای فیکس کردن آرایش روی صورت، ترفندهایی را به ما آموزش دهند.

هیچ چیز بدتر از این نیست که کانسلیر خود (و بقیه آرایشتان) را به بهترین شکل بزنید و سپس در عرض چند دقیقه جابجا شده و چین به وجود بیاورد.

ما از سه هنرمند آرایشگر خواستیم تا برای فیکس کردن آرایش روی صورت، ترفندهایی را به ما آموزش دهند. سعی کنید توصیه های آنها را بخوانید و ببینید که کانسیلر شما چقدر بهتر می شود.

قبل از زدن کانسیلر، از کرم دور چشم استفاده نکنید.

طبق گفته تریش مکوی، هنرمند آرایشگر، هنگامی که می خواهید پوستتان را برای آرایش آماده کنید، به جای کرم دور چشم از یک سرم چشم استفاده کنید. او می گوید: “سرم ها سبک تر هستند و دارای مواد متمرکز تری می باشند.”

همیشه ناحیه مورد نظر را پر کنید.

ونسا اکلز، مربی آرایشگر می گوید همیشه آرایش را با یک پرایمر شروع کنید، این کار برای کمک به پر کردن خطوط ریز در اطراف چشم شما مفید است. “این کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که کانسیلر صاف تر اعمال می شود و تا مدت زمان بیشتری باقی می ماند.”

حتما بخوانید :
مدل موی کوتاه زنانه برای موهای فر

یک فرمول سبک را انتخاب کنید.

دانا رائه از لوازم آرایشی آبل می گوید “کانسیلر ها با فرمول سبک و نازک تر نسبت به آنهایی که ضخیم تر هستند، کمتر چین و چروک به وجود می آورند.”

خرید کاندوم gifbanner - با این ترفند آرایشی می توانید از چین خوردن کانسیلر در زیر چشم جلوگیری کنید

کانسیلر خود را به روش مناسب اعمال کنید

مکوی، برای بیشترین استفاده از آرایش خود و پایدار کردن کانسیلر پیشنهاد می کند که آن را به صورت یک مثلث برعکس در زیر چشم خود بکشید، درست از زیر خط مژه شروع کنید و نوک مثلث  را درست به موازات سوراخ بینی تمام کنید. برای پاک کردن رطوبت اضافی، با استفاده از یک اسفنج یا انگشت خود، کانسیلر را بر روی پوست فشار دهید. برای جلوگیری از چین و ترک خوردن آن، همیشه از یک پودر کمرنگ  یا با پایه زرد رنگ بر روی این مثلث استفاده کنید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید