حیوانات خانگیسگ

بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شماReviewed by اعطاسی on May 31Rating:

بیشتر صاحبان سگ ها احساس تمایل به ارائه بهترین زندگی ممکن را برای دوست خزدار خود درک می کنند. با وجود این می توان دانست که دقیقاً چه چیزی را بخرید که مناسب حیوان خانگی شما باشد ، دشوار خواهد بود. ما قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید بهترین انتخاب برای حیوان خانگی خود را بدانید.

- بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

بیایید نگاهی گذرا به این موضوع بیندازیم من از بهترین قلاده ها ، بندها ، شیرها ، کیف های سگ و سایر وسایل مهم هستم.

قلاده سگ

چند ویژگی برای نگه داشتن چشم در هنگام تلاش وجود دارد. یقه سگ با کیفیت خوب را انتخاب کنید. بهترین قلاده سگ ها هم برای شما و هم برای حیوانات با دوام و راحت خواهد بود.

اگر می خواهید در معاشرت خود بسیار فعال باشید ، احتمالاً بهتر است به جای آن یک کلاه ایمنی خریداری کنید. اگرچه راه رفتن سگ خود را با یقه ممکن است هدف اصلی آنها شناسایی هویت آنها در صورت ضرر باشد.

خرید کاندوم gifbanner - بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

بهترین قلاده سگ ها مواردی که راحت هستند برای حیوان خانگی شما. آخرین عاملی که می خواهید در نظر بگیرید سبک و قیمت مناسب است. در حالی که قطعاً این واقعیت وجود دارد که آنچه را برای شما پرداخت می کنید احتمالاً نمی خواهید تمام پول خود را روی یقه هدر دهید.

سبک های مختلف مختلفی از رنگ وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین پیدا کنید. که قادر خواهد بود با قیمت مناسب سبکی زیبا به شما ارائه دهد.

مهار سگ

- بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

مهار در اکثر موارد امن ترین گزینه برای پیاده روی سگ شما خواهد بود. این امر به ویژه در مورد سگ شما صادق است كه بطور مداوم روی لنگ خود بكشد یا لرزان باشد. فاکتورهای مختلفی وجود دارد که بهترین تسمه ها را از بقیه جدا می کند.

مهمترین جنبه ایمنی و دوام است. اطمینان حاصل کنید که از برخی از تنظیمات برخوردار است ، به خصوص اگر حیوان خانگی تان جوانتر است و به رشد خود ادامه می دهید. عامل بعدی که می خواهید در نظر بگیرید دوام آن خواهد بود.

حتما بخوانید :
آموزش سگ ; ده آموزش جالب و ساده برای سگ

اگر در فروشگاه حیوانات خانگی خرید می کنید ، آن را بگیرید و احساس کنید. آیا احساس می شود که از پلاستیک ارزان ساخته شده است؟ یا به نظر می رسد که قادر به ایستادگی در برابر بازی خشن از حیوان خانگی شما خواهد بود؟ شما می خواهید مطمئن شوید که مهار آن به چالش است و این نیز آسان برای پوشاندن آن .

شلاق سگ

یک چربی کوچک سگ یکی از معدود ضروریاتی است که شما واقعاً نمی توانید بدون آن به عنوان توله سگ بروید. والدین. بسیاری از لاشهها در بازار وجود دارد ، اما همه آنها لزوماً با همان کیفیت نیستند.

در بیشتر مناطق ، حتی الزامی قانونی بودن داشتن سگ در شستشو است. مکان عمومی. هنگامی که در حال خرید لیفت سگ هستید ، می بایست در نظر داشته باشید که از چه موادی ساخته شده است.

همچنین ، این یک شیروانی قابل جمع شدن یا چربی استاندارد است؟ شلاقهای قابل جمع شدن اغلب می توانند در حین راه رفتن با آنها به سگ شما دامنه حرکتی بیشتری ببخشند. شیرهای جمع شونده نیز به شما چقدر سخت نیروهای نیرو را که توسط لیش ایجاد می شوند ، وزن شما را نشان می دهد. بسیاری از شیرهای با کیفیت بسیار باورنکردنی برای زیر ۲۵ دلار در آنجا وجود دارد ، بنابراین قطعاً منطقه ای نیست که مجبور شوید یک تن پول برای آن هزینه کنید حتی اگر اساساً اجباری باشد.

کیف های سگکی یا ساقی

کیف های توله سگ با کیفیت بالا می توانند راه رفتن دوست خزدار شما را برای شما و همه افراد محله بسیار لذت بخش تر کنند. ممکن است این یک کار ناخوشایند باشد اما کسی مجبور است این کار را انجام دهد و متأسفانه کسی شما هستید. چرا اگر بخواهید به هر حال این کار را انجام دهید ، از برخی از کیف های عالی سگ های با کیفیت بالاتر استفاده نکنید؟

بهترین کیف های کیف به طور کامل بدون نشت و سازگار با محیط زیست هستند. گزینه های کیف زیادی وجود دارد که در واقع از مواد تخریب پذیر ساخته شده اند تا بتوانید با دانستن اینکه به کره زمین آسیب نمی رساند ، راحت باشید. حتی تعدادی کیف وجود دارد که از فن آوری مسدود کننده بو استفاده می کنند ، به این ترتیب می توانید بوی خوبی را حفظ کنید. این کیف ها هنگام مسافرت نیز مفید هستند.

حتما بخوانید :
پت خانگی ; علائم پیری در گربه ها

غذای سگ

- بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

یک نوع غذای سگ برای انتخاب وجود دارد ، بنابراین در بسیاری از مواقع افراد زیادی وجود دارند. زمان دشوار باریک کردن آن غذاهای سگ از طعم ها و مواد تشکیل دهنده منحصر به فرد تا غذاهای خاص برای شرایط خاص متغیر خواهد بود – حتی از جمله غذای سگ برای کمتر ماهی .

نکته تاسف آور ، میزان مقررات موجود در صنعت غذای حیوانات اهلی است که در صنعت غذایی معمولی برای انسان با آن مقایسه نمی شود. یکی از ساده ترین راهها برای اینکه آیا یک مارک غذای سگ که با آن ناآشنا هستید ، کیفیت بالایی دارد یا خیر ، این است که به لیست مواد تشکیل دهنده نگاه کنید.

اگر اولین ماده اولیه یک محصول غذایی واقعی است – به طور معمول نوع گوشت مانند مرغ — پس این بدان معنی است که بیشتر مواد غذایی از آن ساخته شده است. آنچه شما می خواهید از آن اجتناب کنید غذاهای سگ هستند که حاوی نوعی غلات یا سایر محصولات غیر گوشتی به عنوان مواد اصلی آنها هستند ، مگر اینکه شما سگ خود را در رژیم غذایی کاملاً مشخصی قرار دهید که توسط دامپزشک توصیه شده است.

اگر شما به دنبال کاهش وزن حیوان خانگی خود هستید که می توانید بخشی از غذای سگ بدون دانه را امتحان کنید. بارها این امر به صاحبان حیوانات اهلی کمک کرده است که وزن حیوان خانگی مورد علاقه خود را کاهش دهند.

سایر موارد سگ

البته با توجه به اینکه مالکیت سگ محبوب در سراسر جهان چقدر است ، تعداد زیادی از وسایل وجود دارد در آنجا وجود دارد که زندگی را برای شما و دوست شما لذت بخش تر می کند.

یکی از راحت ترین وسایل سگ برای دنیای مدرن ، دوربین حیوان خانگی است. اینها می توانند شما را حتی در حین کار در ارتباط بودن با حیوان خانگی خود نگه دارند. بسیاری از آنها به شما امکان صحبت از طریق دوربین را نیز می دهند. به این ترتیب شما می توانید در طول روز با حیوان خانگی خود در تماس باشید.

حتما بخوانید :
مدت زمان رشد توله سگ: 10 هفته تا 2 سال

این امر می تواند به ویژه کمک کند اگر اخیراً حیوان جدیدی را به دنیا آورده اید ، به این ترتیب آنها مجبور نیستند بدون یک تماس با شما به هیچ وجه.

- بهترین تجهیزات ضروری سگ و موارد بیشتر برای حیوان خانگی شما

یکی دیگر از موارد عالی برای زندگی در دنیای مدرن با یک حیوان خانگی حصار مجازی خواهد بود بسیاری از دارندگان سگ در نهایت در مناطقی زندگی می کنند که ممکن است نوعی حیاط داشته باشند اما هیچ نوع حصارکشی ندارند. این درست در اینجا می تواند با اجازه دادن حیوان خانگی به حیاط اطراف خود به راحتی آن مشکل را حل کند و دیگر نیازی به نگرانی در مورد فرار از آنها نخواهید بود.

ردیاب های حیوان خانگی GPS نیز می توانند برای این کار عالی باشند. به خصوص اگر شما در یک منطقه روستایی زندگی می کنید و مهم نیست که حیوانات خانگی خود را بر روی املاک خود بچرخید ، اما ترجیح می دهید آنها خیلی دور از خانه نباشید. اگر این کار را انجام دهند ، می توانید با استفاده از یکی از این نوع دستگاه ها ، آنها را به راحتی بیابید.

با افزایش سن سگ ، ممکن است شروع به تجربه برخی از علائم درد استخوان کند. معمول است که سگها بعداً احساس درد مفاصل کنند. نکته ای که شما می توانید برای کمک به این مشکل کمتری برای آنها ایجاد کنید ، خرید تختخواب خانگی مخصوص ارتوپدی است. اینها به آنها اجازه می دهد فشار را تسکین دهند و می توانند در کاهش دردی که ممکن است در مفاصل احساس شود ، بسیار کمک کنند.

بسته بندی کردن

بنابراین در آنجا هستید ، خلاصه ای از مهمترین و رایج ترین مواردی که شما باید بهترین صاحب سگی باشید که می توانید باشید. در حالی که برخی از موارد برای خرید آشکار است ، برای اطمینان از انتخاب صحیح شما و توله سگ ، برخی دیگر به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید