بازیگراندنیای هنر

بوتاکس ارگانیک ؛ حقیقت پشت بوتاکس ارگانیک کیم کارداشیان

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
بوتاکس ارگانیک ؛ حقیقت پشت بوتاکس ارگانیک کیم کارداشیانReviewed by اعطاسی on Oct 22Rating: 4.0بوتاکس ارگانیک ؛ حقیقت پشت بوتاکس ارگانیک کیم کارداشیانبوتاکس ارگانیک کیم کارداشیان ستاره رئالیتی شو، شاید باردار شود، اما این هیچوقت باعث نمی شود که او از زفتن به دنبال زیبایی باز بماند. و یکی از چیزهایی که به انجام آن اعتراف کرده است، این است که او بوتاکس تزریق می کند، و او حتی تجربه اش را در شوی تلویزیونی Keeping Up With Kardashians مستند کرده است.

بوتاکس ارگانیک کیم کارداشیان

بوتاکس ارگانیک کیم کارداشیان ستاره رئالیتی شو، شاید باردار شود، اما این هیچوقت باعث نمی شود که او از زفتن به دنبال زیبایی باز بماند. و یکی از چیزهایی که به انجام آن اعتراف کرده است، این است که او بوتاکس تزریق می کند، و او حتی تجربه اش را در شوی تلویزیونی Keeping Up With Kardashians مستند کرده است.

همانطور که همه مادران باردار می دانند، هنگامی که در انتظار بچه هستید هرگز نباید تحت هیچ نوع تزریق و پرکننده ای قرار بگیرید. کیم نیز این قاعده را می داند و طبق گفته The Telegraph او مجوز ایالات متحده برای یک محصول به نام بیوتولین را خریداری کرده است. بیوتولین، یک ژل موضعی ارگانیک است که ادعا می کند که اثرات بوتاکس بدون از بین بردن توانایی بیان با چهره یا سایر خطرات احتمالی را دارد.

ظاهرا بیوتولین با کمک ماده ای به نام اسپیلانتول، که یک ماده بیهوشی استخراج شده از گیاه Acellella Oleracea است، برای صاف کردن پوست کار می کند. با توجه به وب سایت این شرکت، این عصاره انقباض عضلات و چروک ها را کاهش می دهد و ویژگی های صورت را ریلکس می کند، به خصوص در اطراف چشم و ابرو تا پوست محکم تری داشته باشند و نتایج آن تا ۲۴ ساعت باقی می ماند.

حتما بخوانید :
حمید عسگری؛مصاحبه با خواننده خوب کشورمان

ما کنجکاو بودیم که آیا جدیدترین محصول زیبایی کیم واقعا به خوبی بوتاکس جواب می دهد یا نه، و این چیزی است که کنت بیر، متخصص پوست پاسخ داد:

“شاید کرم ها به استحکام پوست کمک کنند اما نمیتوانند عضلات را مانند بوتاکس آرام کنند. اگر آنها می توانستند چنین کاری کنند، توسط FDA به عنوان دارو برچسب گذاری می شدند.”

خرید کاندوم gifbanner - بوتاکس ارگانیک ؛ حقیقت پشت بوتاکس ارگانیک کیم کارداشیان

در حالی که ما هنوز نمی دانیم که بیوتولین در سال های آینده مثل بوتاکس محبوب می شود یا نه، اما این  را می دانیم هرچیزی که مهر تایید کارداشیان ها به آن بخورد، همه زنان به دنبال امتحان کردن آن خواهند رفت.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید