بیماری ها و راه درمانزیبایی و سلامت

جراحی معده؛ بعد از جراحی معده چه انتظاری می رود چقدر سریع بعد از جراحی وزن کم میکنید

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
جراحی معده؛ بعد از جراحی معده چه انتظاری می رود چقدر سریع بعد از جراحی وزن کم میکنیدReviewed by اعطاسی on Sep 4Rating: 4.0بعد از جراحی معده چه انتظاری می رود چقدر سریع بعد از جراحی وزن کم میکنیدبهترین زمانی که میتوانید بفهمید از جراحی چه انتظاری میرود، قبل از این است که زیر تیغ جراحی بروید. در این صورت زندگی بعد از جراحی برایتان ساده تر و قابل پیش بینی تر میشود. پاسخ سولات اولیه ای که راجع به جراحی کوچک کردن معده دارید را در اینجا بگیرید و بعد با دکتر خود مشورت کنید که بعد ازعمل چطور کاهش وزن و بقیه تغییرات ایجاد میشود.

جراحی معده ، بهترین زمانی که میتوانید بفهمید از جراحی چه انتظاری میرود، قبل از این است که زیر تیغ جراحی بروید. در این صورت زندگی بعد از جراحی برایتان ساده تر و قابل پیش بینی تر میشود. پاسخ سولات اولیه ای که راجع به جراحی کوچک کردن معده دارید را در اینجا بگیرید و بعد با دکتر خود مشورت کنید که بعد ازعمل چطور کاهش وزن و بقیه تغییرات ایجاد میشود.

سوالات متداول

بعد از جراحی معده با چه سرعتی وزن کم میکنم؟

اینکه با چه سرعتی وزن کم میکنید به نوع عملی که داشته اید و اینکه چقدر رژیم غذایی و تمرینات ورزشی که پزشکتان تعیین کرده دنبال میکنید بستگی دارد. بر اساس سازمان سلامت ملی، معمولا ۴٫۵ -۹ کیلوگرم هر ماه تا چند ماه بعد عمل کاهش وزن دارید.

اما با گذشت زمان روند کاهش وزن کند میشود. گزارشات نشان می دهد کسانی که زیر جراحی کوچک کردن معده میروند بیشتر از کسانی که جراحی تنگ کردن معده میروند وزن کم میکنند. و کسانی که بعد عمل رژیم مایعات و پوره دارند بیشتر از رژیم جامدات وزن کم میکنند.

حتما بخوانید :
ترک های پوستی ؛ چطوری ترک های پوستی را از بین ببرید.

بعد از عمل چقدر وزن کم میکنم؟

کاهش وزن بعد عمل به بیمار بستگی دارد. بیماری که زیر عمل جراحی معده میرود میتواند درصد قابل توجهی وزن کم کند. اما موفقیت به حفظ سلامت و رژیم و ورزش بستگی دارد. گزارشات اخیر نشان میدهد ۶۰% وزن اضافی بدن در شش ماه اول کم میشود و در دوازده ماه به ۷۷% درصد میرسد. در سال دوم بیشتر وزن کم شده، ممکن است کمی هم اضافه کنید.

خرید کاندوم gifbanner - جراحی معده؛ بعد از جراحی معده چه انتظاری می رود چقدر سریع بعد از جراحی وزن کم میکنید

بعد از عمل کاهش وزن سالم تر خواهم بود؟

در بسیاری از موارد بیماری هایی که به افزایش وزن مرتبط هستند با جراحی حل میشوند. جراحی کوچک کردن معده دیابت نوع ۲ را تا ۹۰% درمان میکند و تنگ کردن با شرایط یکسان بیمار بیشتر از ۷۰% را درمان میکند. اختلال تنفسی در خواب بیشتر از ۸۵% آن درمان میشود و تقریبا نصف کسانی که زیر جراحی کاهش وزن رفتند ریسک بیماری قلبی آن ها کاهش می یابد.

عوارض جانبی جراحی کاهش وزن چیست؟

برای بیماران عوارض جانبی یک هفته یا یک ماه یا حتی یک سال بعد از جراحی غیر معمول نیست. عوارض شامل:

استفراغ

تهوع

سوزش قلب

نفخ

اسهال

شرایط جراحی مانند خون ریزی یا عفونت

با پزشک خود راجع به انواع عمل های جراحی صحبت کنید و آنی را که برای شما مناسب تر است انتخاب کنید.

به جراحی زیبایی برای برداشتن پوست اضافی نیاز خواهم داشت؟

این به میزان کاهش وزن در واحد زمان بستگی دارد، همچنین سن شما هم عامل دیگر آن است. در بعضی موارد ورزش بعد از جراحی میتواند کمک کند. اگر به جراحی زیبایی نیاز داشته باشید پزشک شما میتواند شما را به یک جراح زیبایی معرفی کند.

حتما بخوانید :
درماتوفیبروما چیست ؟ علت درماتوفیبروما و راه های درمان آن

از سوال کردن نترسید و قبل از تصمیم راجع به این عمل جراحی اطلاعات کافی کسب کنید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید