اخبار دنیای مددنیای مد

جواهرات چه چیزی را در مورد شخصیت شما اشکار می کنند

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
جواهرات چه چیزی را در مورد شخصیت شما اشکار می کنندReviewed by فتح الهی on Jun 6Rating: 5.0جواهرات چه چیزی را در مورد شخصیت شما اشکار می کنندشما هرگز فرصت دیگری برای ایجاد نخستین برداشت نخواهید داشت. چقدر این اظهار نظر درست است. لباسهایی که انتخاب می کنید، شیوه ای که با آن صحبت می کنید، نحوه شستن موهایتان و نوع جواهراتی که استفاده می کنید همه ، ترکیبی برای اظهارنظر در مورد این مسئله هستند که شما چه کسی هستید. جواهرات یکی از راه هایی است که مردم خود را به دیگران معرفی می کنند. به آنچه که جواهرات در مورد افرادی که در مهمانیها یا خیابانها می بینید ، می گویند توجه کنید.

جواهرات چه چیزی را در مورد شخصیت شما اشکار می کنند

شما هرگز فرصت دیگری برای ایجاد نخستین برداشت نخواهید داشت. چقدر این اظهار نظر درست است. لباسهایی که انتخاب می کنید، شیوه ای که با آن صحبت می کنید، نحوه شستن موهایتان و نوع جواهراتی که استفاده می کنید همه ، ترکیبی برای اظهارنظر در مورد این مسئله هستند که شما چه کسی هستید.

جواهرات یکی از راه هایی است که مردم خود را به دیگران معرفی می کنند. به آنچه که جواهرات در مورد افرادی که در مهمانیها یا خیابانها می بینید ، می گویند توجه کنید. در اینجا چندین نوع کلی به شرح زیر است:

سرگرم کننده دوست داشتنی

فردی که جواهرات بزرگ مانند گوشواره های حلقه بزرگ، گردنبندهای آویزان ضخیم و کلفت یا حلقه های عجیب و غریب را می پوشد، احتمالا یک فرد فعال، اجتماعی و پر سر و صدا است.

حتما بخوانید :
چگونه در طول بارانهای موسمی از کفشهای خود مراقبت کنیم؟

 آنها معمولا توسط گروهی از مردم در یک مهمانی احاطه می شوند.

ارز دیجیتال

شخصیت های سخاوتمندانه و شاد آنها مردم را مانند براده فلز به یک آهنربا جذب می کند.

ساده ( حقیقی )

افرادی که از مواد بازیافتی مانند گوشواره فیروزه، دستبند النگو مانند و گردنبند صدفی یا سنگهایی به رنگ دریا استفاده می کنند، دوستداران طبیعت هستند.

آنها از بیرون لذت می برند و از جهان اطراف خود آگاه هستند. آنها تمایل به تن های گراویتی تا ساده مانند قهوه ای، بژ، سبز جنگلی و آبی اقیانوس دارند.

کلاسیک دارای ظرافت

افرادی هستند که جواهرات زیبا و ساده مانند گوشواره و گردنبند مروارید را ترجیح می دهند.

این افراد اغلب سنت گرا و خانواده گرا هستند. آنها ترجیح می دهند خیلی آرام با دوستان نزدیک خود یک شب به بیرون شهر بروند.

آنها سلیقه کلاسیک در مبلمان و لباس دارند. وقار و رفتار آرام آنها در سراسر یک اتاق شلوغ قابل توجه است.

بهترین بهترینها

همه چیز این افراد با توجه و دقت زیاد به جزئیات انتخاب شده است. آنها هرگز در انتخاب دوم قرار نمی گیرند و از طریق زندگی در سرعت کامل حرکت می کنند.

آنها اهداف خود را برای خود تعیین کرده و انتظار دارند که این اهداف به دست آیند. وقتی جواهرات را خریداری می کنند، مطمئن می شوند که قطعه ای است که می خواهند، و برای هیچ چیزی کم نمی آورند.

آنها ساعتهایی را از Neiman Marcus ، الماسهایی را از تیفانی و فروشگاهی در خیابان پنجم Saks، خریداری می کنند. دیگران اغلب برای مشاوره و راهنمایی به آنها احتیاج دارند.

حتما بخوانید :
چگونه با بودجه ای که داریم باکلاس به نظر برسیم

رنگ هماهنگ شده

افرادی که منظم، مسئول و سازماندهی شده اند تمایل به پوشیدن طلا و جواهر در مجموعه های همسان دارند. آنها ممکن است یک گردنبند طلا را با گوشواره ها تطبیق دهند. یا دستبند نقره ای زیبا که کاملا با رنگ کفش آنها مطابقت دارد.

آنها میزبانان خوش تیپ و گفتگویان عالی هستند که اغلب برای مشاوره دنبال می شوند.

پیشگامان

برخی از افراد هستند که با پوشیدن قطعه های مرغوب طلا و جواهرات، اظهارنظرهای جسورانه ای را ایجاد می کنند. آنها جواهرات بیرون را میخواهند و از استاندارد متفاوت است.

این افراد را اغلب می توان در فروشگاه های قدیمی و باثبات پیدا کرد، برای آن قطعه کامل از جواهرات که نام آنها بر روی آن است، جستجو می کنند.

آنها به نام های تجاری بسیار اهمیتی نمی دهند. برای آنها، آنچه که می پوشند بیش از یک اظهارنظر است؛ یک شکل از هنر است.

بشور و بپوش

افرادی که جواهرات را می پوشند مانند دستبند تنیس و گردنبند با آویز، تمایل دارند که زندگی فعال داشته باشند. طلا و جواهرات آنها باید بتوانند با شیوه زندگی پر انرژی و ورزشی آنها خود را مطابقت دهند.

آنها می خواهند بدون رها کردن چیزهایی که از انجامشان لذت می برند، به خوبی نگاه کنند. آنها نیز بسیار محرک و عاشق طلا و جواهرات با حکمت الهام بخش هستند.

یکی از عوامل مهم در نظر گرفتن، نوعی از وضعیت است که شخص در آن می باشد. به عنوان مثال، در یک مصاحبه، یک فرد ممکن است بخواهد مورس یا حلقه های کوچک مروارید را بپوشد.

حتما بخوانید :
شیک پوشی ؛ چگونه مردی شیک پوش باشیم؟

اگر آنها گردنبند بپوشند، زنجیر باید نازک باشد، بدون آویز پیوست. در طی مصاحبه ها، مردم می خواهند تصورات محافظه کارانه تری داشته باشند.

از سوی دیگر، برای یک مهمانی با دوستان، یک فرد احتمالا می تواند یکی از شیک ترین قطعات جواهرات خود را بپوشد یا شاید چیزی با درخشش و فلش بیشتر به آن.

طلا و جواهرات محافظه کار بخش مهمی از کمد لباس یک حرفه ای است. طلا و جواهرات هنری بیشتر در مورد اظهارنظر است. هر دو سبک معتبر و مورد نیاز در زندگی روزمره هستند.

هر چند وقت یکبار فکر کنید که کدام جواهرات را هر روز بپوشید. آنها درباره اینکه چه نوع شخصیتی دارید، چه در محل کار یا در بازی ، صحبت می کنند.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید