رژیم درمانیزیبایی و سلامت

جیلیان مایکلز درباره کلید ثابت نگهداشتن وزن صحبت می کند

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
جیلیان مایکلز درباره کلید ثابت نگهداشتن وزن صحبت می کندReviewed by اعطاسی on Oct 18Rating: 4.0جیلیان مایکلز درباره کلید ثابت نگهداشتن وزن صحبت می کندجیلیان مایکلز چگونه وزن خود را ثابت نگهداشته است ؟ کم کردن وزن آسان نیست، و به خصوص موانع روانی خاصی مانند استرس می تواند آن را دشوارتر هم کند. با این حال، برای کسانی که موفق به کاهش وزن می شوند، نبرد همچنان ادامه دارد و آنها باید تلاش کنند تا وزن از دست رفته خود را حفظ کند.

جیلیان مایکلز چگونه وزن خود را ثابت نگهداشته است ؟

جیلیان مایکلز ؛ کم کردن وزن آسان نیست، و به خصوص موانع روانی خاصی مانند استرس می تواند آن را دشوارتر هم کند.

با این حال، برای کسانی که موفق به کاهش وزن می شوند، نبرد همچنان ادامه دارد و آنها باید تلاش کنند تا وزن از دست رفته خود را حفظ کند.

ما با جیلیان مایکلز، خالق اپلیکیشن جیلیان مایکلز و یک مربی تناسب اندام که به واسطه حضورش در برنامه تلویزیونی “بزرگ ترین بازنده” شناخته شده است، در مورد کلید ثابت نگهداشتن وزن صحبت کردیم.

به گفته مایکلز، جلوگیری از افزایش وزن بعد از کم کردن آن، به دو چیز بستگی دارد:

  • کاهش وزن با یک روش با ثبات
  • داشتن یک رابطه سالم با غذا

حالا منظور او از این دو مورد چیست؟

ارز دیجیتال

رژیم های شدید و زودگذر جواب نمی دهند

بسیاری از مردم فکر می کنند که بهترین راه برای کاهش سریع وزن این است که خودشان را به رژیم های شدید مانند روزه داری یا رژیم های آبمیوه مجبور کنند. با توجه به گفته مایکلز، این ها یک راه پایدار برای از دست دادن وزن نیستند زیرا برنامه های کاهش وزنی مانند این، در سوخت و ساز بدن شما تداخل ایجاد می کنند، و باعث می شوند که وقتی این برنامه را متوقف کردید، وزن شما بیشتر شود.

حتما بخوانید :
عوامل ایجاد اگزما که باید از آنها اجتناب کنید

egpotj3rgij3iryj3gij3rgr - جیلیان مایکلز درباره کلید ثابت نگهداشتن وزن صحبت می کند

جیلیان مایکلز می گوید یکی از بسیار عملکردهای متابولیسم ما کنترل کردن مقدار کالری است که در یک روز می سوزانیم. متابولیسم ما این کار را به طور جزئی، با تغییر تعادل هورمون در بدن ما انجام می دهد. هورمون ها به نوبه خود، سطح گرسنگی ما را کنترل می کنند و به بدن کمک می کنند تا چربی را در بدن ما بسوزاند یا ذخیره کند.

طبق گفته مایکلز، آنچه که ما هر روز می خوریم، تأثیر قابل توجهی بر متابولیسم ما دارد. او می گوید که محدودیت های شدید کالری می تواند به بدن شما نشان دهد که شما گرسنه هستید، و به این ترتیب باعث می شود که بدن متابولیسم شما را آرام تر کند. بدن به حالتی می رود که می خواهد زنده بماند، عضلات بدن را با چربی عایق می کند. به عبارت دیگر، بدن شما به جای سوختن کالری ها، شروع به ذخیره کردن آنها می کند.

سپس، هنگامی که شما ناچار به توقف رژیم غذایی شدید، و به مصرف کالری عادی خود برگشتید، متابولیسم بدن شما همچنان آهسته است و شما دیگر آن مقدار کالری که قبل از رژیم غذایی می سوزاندید را نمی سوزانید، و وزنی که از دست داده اید دوباره بر می گردد.

غذا نباید به عنوان وقت گذرانی خورده شود

gwregi0wqrtigjw0rejhew0gh0439834044 - جیلیان مایکلز درباره کلید ثابت نگهداشتن وزن صحبت می کند

مایکل می گوید اگر وزن خود را به یک روش سالم و پایدار کم کنید، پایداری وزن به لحاظ تئوری بسیار ساده تر از کاهش وزن خواهد بود. او می گوید شما باید برای کاهش وزن، یک کسری کالری ایجاد کنید، به این معنی که شما باید کالری بیشتری نسبت به آنچه می خورید را بسوزانید. به منظور حفظ وزن، شما دیگر لازم نیست یک کسری کالری ایجاد کنید، یعنی لازم نیست مقدار کالری که می سوزانید بیشتر از آنچه که می خورید، باشد.

حتما بخوانید :
محصولات مراقبت از پوست که با توجه به محل زندگیتان هرگز نباید استفاده کنید

اما با توجه به گفته مایکلز، نه بار از ده باری که وزن افراد برمی گردد به این دلیل نیست که آنها این معادله ساده را درک نمی کنند؛ بلکه به این دلیل است که آنها مواد غذایی را به نحوی بعنوان راهی برای گذراندن زندگی استفاده می کنند، و باعث می شود آنها بیش از حد چیز بخورند. مایکل می گوید مردم اغلب از غذا به روش های ناسالم استفاده می کنند – یا آن را به عنوان راهی برای کنترل احساسات ناراحتی یا برای پاداش دادن به خود می بینند. او می گوید شناسایی این نوع رفتار و توقف آن بسیار مهم است.

مایکلز می گوید: “یادگیری چگونگی مقابله با این مسائل در بلند مدت واقعا در ثابت نگه داشتن وزن، اهمیت دارد. و این جایی است که شما واقعا باید بدانید که چرا به سراغ غذا می روید و سپس در مکانیسم بهبودی قرار بگیرید تا بتوانید جایگزین های سالمتر و مورد تاییدتری در زندگی خود انتخاب کنید.”

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید