اخبار دنیای مددنیای مد

جی جی حدید و سلنا گومز “خط چشم اثر انگشتی” را مد کرده اند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
جی جی حدید و سلنا گومز "خط چشم اثر انگشتی" را مد کرده اندReviewed by اعطاسی on Oct 6Rating: 4.0جی جی حدید و سلنا گومز "خط چشم اثر انگشتی" را مد کرده انددرست زمانی که مدل چشمهای گربه ای تکمیل شد، این ترند جدید خط چشم همه جا گسترش یافت. با تشکر از سلنا گومز، "خط چشم اثر انگشتی" در همه جهان مطرح شده است. هانگ ونگو، میکاپ آرتیست سلنا، عکسی از او را در اینستاگرام به نمایش گذاشت

درست زمانی که مدل چشمهای گربه ای تکمیل شد، این ترند جدید خط چشم همه جا گسترش یافت.

با تشکر از سلنا گومز، “خط چشم اثر انگشتی” در همه جهان مطرح شده است. هانگ ونگو، میکاپ آرتیست سلنا، عکسی از او را در اینستاگرام به نمایش گذاشت که این ستاره به طور چشمگیری با آرایش زرق و برق دار و رژلب آجری قرمز رنگ درخشان دیده می شود. کلوزآپ او بسیار پویا و جالب است، اما از ردیف جلو، برای هر مناسبتی طبیعی به نظر می رسد، از جمله برای سر کار یا دانشگاه.

این اولین بار نیست که ما یک تکنیک جدید برای خط چشم دیده ایم. در طی هفته مد نیویورک، پاتریشیا مونترو گونو، مدیر اجرایی گلوبال اجوکیشن در تام فورد بیوتی، از خط چشم مشکی، سایه چشم براق و کمی برق چشم استفاده کرده بود تا ظاهری تندرو و کمی خطرناک به زنان بدهد.

او گفت: “ما یک خط چشم صاف نمی خواستیم؛ ما می خواستیم کمی انحنا داشته باشد که حالت زاویه دار نباشد. این فقط به نرمی در پشت چشم قرار می گیرد و سپس در گوشه چشم به حالت گرد درمی آید.”

حتما بخوانید :
مصاحبه و بیوگرافی صدف بیوتی (صدف مسائلی) + جدیدترین تصاویر

eur5t45g3gt2ou93r8tu9128y4t918yt9y2983ry923 - جی جی حدید و سلنا گومز "خط چشم اثر انگشتی" را مد کرده اند

خرید کاندوم gifbanner - جی جی حدید و سلنا گومز "خط چشم اثر انگشتی" را مد کرده اند

این مدل خط چشم که توسط مدل هایی مانند جی جی حدید، بلا هدید، جوآن اسمالز و غیره استفاده شده است، در عین ناقص بودن، یک حالت خطر را در برمی گیرد. این مدل خط چشم، خطوط یا منحنی کاملی ندارد. در عوض، به نظر می رسد که کسی انگشتش را داخل جوهر سیاه زده و اثر انگشتش را در بالای چشمش زده است (به همین دلیل به آن خط چشم “اثر انگشتی” می گویند). این درست همانطور که پاتریشیا برنامه ریزی کرده بود، اعتماد به نفس جسورانه ای به افراد می دهد.

owvtrv9gr787t98fu8u9riweueiur29u298r9347982 - جی جی حدید و سلنا گومز "خط چشم اثر انگشتی" را مد کرده اند

میکاپ آرتیست، یدیم، مانند سلنا، یک ورژن ملایم تر از این ترند را در شوی جیسون وو، استفاده کرد. او با استفاده از سایه سبز تیره، یک نوک گرد را به بیرون چشم اضافه کرد که این مدل خط چشم به جای گوشه داخلی چشم، از وسط شروع می شود. سپس، یک سایه نقره ای متالیک نرم را در گوشه چشم استفاده کرد، و با فضای نگاتیو بازی کرد. نتیجه این آرایش، ظاهری لبه دار است که هنوز هم ساده به نظر می رسد و می تواند در ۵ دقیقه، تکمیل شود.

از آنجا که درخشندگی این ظاهر به دلیل عدم وجود خطوط تمیز است، شما می توانید از این ترند به آسانی در فصل پاییز استفاده کنید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید