حیوانات خانگیسگ

چگونه از یک حیوان خانگی نگهداری کنیم

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
چگونه از یک حیوان خانگی نگهداری کنیمReviewed by اعطاسی on Sep 18Rating: 4.0چگونه از یک حیوان خانگی نگهداری کنیمهمه انسان ها نیاز به پرورش دارند. و حیوانات خانگی نیز مانند انسان ها نیازهایی دارند. این مقاله به شما کمک می کند تا در مورد اینکه چگونه می توانید یک حیوان خانگی را نگهدارید و یک رابطه دوستانه و عمیق با او داشته باشید، بیشتر بدانید.

همه انسان ها نیاز به پرورش دارند. و حیوانات خانگی نیز مانند انسان ها نیازهایی دارند. این مقاله به شما کمک می کند تا در مورد اینکه چگونه می توانید یک حیوان خانگی را نگهدارید و یک رابطه دوستانه و عمیق با او داشته باشید، بیشتر بدانید.

  1. ۱. به یاد داشته باشید که آنها هم موجودات زنده هستند. شما همیشه باید در نظر داشته باشید که حیوان خانگی شما دارای احساسات است. آنها درست مثل انسانها، خواهان آزادی، غذای خوب و سرگرمی هستند و ممکن است احساسات شدید مانند غم و اندوه، شادی و غیره داشته باشند. حیوان خانگی شاید انسان نباشد، اما احساسات و نیازهایش بسیار مشابه با انسانها است. آنها ممکن است قادر به ابراز احساسات خود به ما نباشند، اما درست مثل ما احساس می کنند، لذت می برند و رنج می برند.
  2. ۲. برای حیوانات کوچک: آنها را در قفس کوچک زندانی نکنید؛ یک قفس بزرگ را انتخاب کنید یا یکی از آنها را بسازید!

  1. ۳. با آنها مثل خانواده خود رفتار کنید. این وظیفه و مسئولیت هر صاحب حیوان خانگی است که ببیند حیوان خانگیش احساس نمی کند متفاوت است یا از تنهایی یا غم رنج می برد. شما باید آنها را به عنوان یک عضو خانواده بپذیرید و به آنها احترام بگذارید ، همانطور که در مورد اعضای خانواده خود چنین هستید.
حتما بخوانید :
چگونه کوتاه کردن ناخن سگ ها در خانه

  1. آنها را درک کنید. درباره حیوان خانگی خود بخوانید و یاد بگیرید. به این ترتیب شما قادر به درک نیازهای او خواهید بود. سعی کنید زبان بدن او را درک کنید. صرف زمان بیشتری با او ارتباط شما را تقویت می کند و به شما اجازه می دهد که حیوان خانگی خود را بهتر بشناسید. یک حیوان خانگی که در محیط اطراف راحت است، فعال نخواهد بود و حالت دفاعی یا تهاجمی نمی گیرد. این حیوانات خانگی برای خانواده ها یا سالمندان ایده آل هستند. از سوی دیگر، شخصیت های کنجکاو و فعال، مطیع نیستند و برای خانواده های بدون کودکان زیر ۱۰ سال ایده آل هستند.

 

  1. مسئولیت حیوان خانگی و مسائل آن را خودتان بر عهده بگیرد، نه اینکه یک فرد را برای مراقبت از او استخدام کنید. مگر اینکه قرار است حیوان خانگی شما برای مدت زمان طولانی تنها بماند، مثلا برای یک روز کامل یا چند روز.

 

  1. به آنها آزادی بدهید. اجازه دهید حیوان خانگی شما از آزادی خود لذت ببرید. مزاحم خواب او نشوید و سعی نکنید آنها را در یک محیط بسته قرار دهید (به جز ماهی)

۷. اجازه دهید آنها آنچه را که می خواهند انجام دهند. اجازه دهید حیوان خانگی شما کاری که می خواهد را انجام دهد، سعی نکنید او را ناراحت کنید زیرا ممکن است دلیلی داشته باشد اما قادر به بیان آن نباشد.

ارز دیجیتال
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید