آرایش صورتآرایشی و زیبایی

خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شماReviewed by اعطاسی on Oct 21Rating: 4.0خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شماخط چشم  جزء قسمت های اساسی آرایش نیست. خط چشم وسیله ای است که می تواند کل آرایش چشم شما را تغییر دهد. می تواند چشمان شما را از حالت معصومانه به حالتی جذاب تر و چشمگیر تر تبدیل کند. می تواند چشم ها را بزرگتر، پهن تر تا یا کوچکتر نشان دهد.

آموزش خط چشم مناسب چشمان شما

خط چشم  جزء قسمت های اساسی آرایش نیست. خط چشم وسیله ای است که می تواند کل آرایش چشم شما را تغییر دهد. می تواند چشمان شما را از حالت معصومانه به حالتی جذاب تر و چشمگیر تر تبدیل کند. می تواند چشم ها را بزرگتر، پهن تر تا یا کوچکتر نشان دهد. می تواند چشم ها را از هم دور کند یا به هم نزدیک کند. خط چشم در فرم های زیادی وجود دارد. همه آنها می توانند کارآیی عالی داشته باشند اما هر یک نیاز به یک مهارت و دستی ثابت دارد.

لازم است که شما بدانید چه خط چشمی به حالت چشم هایتان می آید تا بتوانید ظاهر خود را به وسیله آن بهتر کنید. به همین دلیل ما از امیلی اولیور خواستیم تا مناسب ترین خط چشم برای هر نوع چشم را به ما آموزش دهد.

چشمان بادامی

sdgwpogwe0ryj435y35 - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

اغلب چشم های بادامی با چشم های گرد اشتباه گرفته می شود. عنبیه های چشمان خود را بررسی کنید اگر لبه های بالایی و پایینی آنها کمی توسط پلک هایتان پوشیده شده است پش چشمان بادامی دارید.

خرید کاندوم gifbanner - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

با اینکه هر نوع خط چشمی به چشمان شما می آید، شما می توانید با کشیدن یک خط بسیار نازک از گوشه داخلی و تشدید ضخامت آن در نزدیکی گوشه های بیرونی، با حالت بادامی چشم خود بازی کنید. یک خط چشم مایع بردارید و آن را روی خط مژه خود فشار دهید و حالت چشم را دنبال کنید.

حتما بخوانید :
لیفت ابرو چیست و چطور انجام می شود؟

هنگامی که می خواهید چشمانتان را طوری آرایش کنید که بادامی به نظر برسد، کلید کار این است که در پلک خود از یک سایه روشن تر استفاده کنید و در قسمت بیرونی چین پلک خود از یک سایه تیره تر و غلیظ تر استفاده کنید تا حالت بادامی چشم شما برجسته شود.

چشم هایی با پلک افتاده

 

dshgweporwjt 094023423 - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

چشم های با پلک افتاده را با چشم های “تک پلکی” یا بدون چین اشتباه نگیرید.  در واقع، در این مدل چشم، پلک ها روی چین چشم و استخوان ابرو را پوشانده اند و روی چشم افتاده اند که می تواند از زمان تولد با شما باشد یا در اثر افزایش سن به وجود بیاید.

اگر شما چشم هایی با پلک افتاده دارید، خط چشم های نازک زیاد دیده نمی شوند، به این معنی که خط چشم ضخیم و پررنگ می تواند حالت چشم شما را بیشتر نشان دهد. الیور توصیه می کند از خط چشمی استفاده کنید که ضد پخش شدن باشد. او می گوید “خط چشم را در نزدیکی خط مژه خود بکشید تا با پلک شما برخورد نکند و خراب نشود. شما همچنین می توانید روی پرپشت کردن مژه ها تمرکز کنید تا چشمان شما بزرگ تر به نظر برسد.”

این مدل چشم می تواند گاهی اوقات به شما حال “خواب آلودگی” بدهد. برای جلوگیری از این موضوع یک سایه نقره ای بژ را در گوشه داخلی چشم و استخوان ابروی خود بکشید. آن را به سمت بیرون پخش کنید تا طبیعی به نظر برسد.

چشم های افتاده

حتما بخوانید :
8 اشتباهی که ممکن است قبل از یک رویداد بزرگ در آرایش موی خود مرتکب شوید

wgrjigwjrigwjtij343443 - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

چشمان افتاده خودشان را معرفی می کنند. آنها شکلی شبیه بادام دارند، اما در گوشه های بیرونی افتاده اند یا شیبی به سمت پایین دارند.

هنگامی که چشم شما حالت افتاده دارد، ترفند این است که یک لیفت تقلبی درست کنید! الیور می گوید: “خط  چشم را خیلی بالاتر از آنچه که فکر می کنید شروع کنید. سعی کنید سرتان را عقب بگیرید، و خطی درست کنید که ۴۵ درجه از وسط چشم ارتفاع دارد. یک حرکت ناگهانی به سمت بالا در گوشه خارجی چشم، باعث باز تر شدن و لیفت چشمان شما می شود.

چشمان به سمت بالا

wrjg0wi3tuj34utt34or - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

در این مدل چشم، گوشه های بیرونی چشم ها به سمت بالاست و باعث می شود که آنها کمی کج شوند.

در حالی که چشمان به سمت بالا شبیه به چشمان بادامی است، اما پلک پایینی برجسته تر از پلک بالایی به نظر می رسد. الیور می گوید کلید این است که تقارن و شکل طبیعی چشم را افزایش دهید. این کار را با کشیدن خط چشم روی خط مژه های پلک بالایی و پایینی انجام دهید و یک خط چشم ضخیم تر را در گوشه بیرونی خط مژه خود بکشید، سپس به آرامی آن را پخش کنید. سعی نکنید شکل بالا رفته چشم خود را حداقل کنید یا این توهم را ایجاد کنید که آنها به سمت پایین هستند.

چشمان گرد

wggfjw0iro03495t3toer - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

اگر چشمان گرد داشته باشید، حالت منحنی چشمتان در پلک بالا و پایین باید به یک اندازه باشد. به علاوه زمانی که مستقیم به جلو نگاه می کنید، باید بتوانید سفیدی چشمان خود را دورتادور عنبیه چشم خود ببینید.

حتما بخوانید :
نکات آرایشی برای پوشاندن لک های روی پوست

هدف این است که عرض چشم خود را برای ایجاد تعادل، کشیده تر کنید. الیور می گوید “من دوست دارم از یک مداد نرم استفاده کنم و آن را دقیقا در کنار خط مژه ها بکشم. با یک خط چشم گربه ای در گوشه های بیرونی چشم، توهم دراز تر بودن چشمتان را ایجاد کنید.

بهتر است از سایه های واضح و شدید در پلک بالایی و گوشه های بیرونی چشم استفاده کنید.

چشم های کوچک

 

image007 101720176 - خط چشم ؛ مناسب ترین خط چشم برای حالت چشم شما

برای این مدل چشم هیچ توضیحی لازم نیست. و در حالی که هدف کلی این است که چشم خود را بزرگ تر نشان دهیم، استفاده بیش از حد از خط چشم می تواند برعکس عمل کند و درواقع باعث شود چشم شما کوچکتر دیده شود.

یک راه حل ساده برای بزرگ تر به نظر رسیدن چشمان شما این است که داخل چشم خود یک خط چشم نود یا سفید بکشید. الیور می گوید “هرگز از خط چشم مشکی در داخل چشم خود استفاده نکنید زیرا چشم شما را کوچکتر نشان می دهد. سپس یک خط چشم بالدار نازک را از گوشه بیرونی چشم خود به سمت داخل بکشید. من تمایل دارم خط چشم را فقط در پلک بالایی بکشم. با این حال، اگر شما می خواهید خط چشم کامل بکشید این کار را انجام دهید. فقط زیر خط مژه پایینی خود را بکشید و در گوشه های بیرونی چشم، رنگ آن را کمی پخش کنید تا چشمانتان را پهن تر نشان دهد.

مجموع 1 رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید