آرایش صورتآرایشی و زیبایی

خط چشم مایع ؛ چگونه یک خط چشم مایع بی نقص بکشیم

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
خط چشم مایع ؛ چگونه یک خط چشم مایع بی نقص بکشیمReviewed by اعطاسی on Oct 18Rating: 4.0خط چشم مایع ؛ چگونه یک خط چشم مایع بی نقص بکشیمخط چشم مایع ؛ اول از همه باید بگوییم کشیدن خط چشم مایع می تواند یک کابوس باشد. و اگر شما هم مثل ما هستید، یا کلا از کشیدن خط چشم مایع اجتناب می کنید، و یا فقط در مواقع خاص از آن استفاده می کنید، و آخر سر هم خط چشمتان نامتقارن از آب در می آید.

خط چشم مایع ؛ اول از همه باید بگوییم کشیدن خط چشم مایع می تواند یک کابوس باشد. و اگر شما هم مثل ما هستید، یا کلا از کشیدن خط چشم مایع اجتناب می کنید، و یا فقط در مواقع خاص از آن استفاده می کنید، و آخر سر هم خط چشمتان نامتقارن از آب در می آید. ما با هانا لین، میکاپ آرتیست صحبت کردیم تا راهنمایی و ترفندهایی را در مورد چگونگی کشیدن خط چشم مایع با ما به اشتراک بگذارد  و این چیزی است که ما در مورد درست کشیدن خط چشم مایع یاد گرفتیم.

مرحله ۱: خط چشم مایع خود را با دقت انتخاب کنید

کشیدن بهترین خط چشم گربه ای، با استفاده از قلم خط چشم مایعی که شما تصمیم به استفاده از آن گرفته اید، آغاز می شود. لین توصیه می کند از قلمی استفاده کنید که تا حد ممکن نازک باشد.

مرحله ۲: همه چیز در مورد ثابت بودن دست است

قلم خط چشم مایع خود را بردارید و آرنج خود را روی یک سطح سخت و صاف قرار دهید. لین می گوید: “کلید کار این است که هنگام اعمال خط چشم مایع، یک دست ثابت داشته باشید، بنابراین قرار دادن آرنج خود بر روی یک سطح محکم کمک زیادی می کند.” و حق با اوست – این به شما کمک خواهد کرد که حرکات خود را کنترل کنید و خط چشم خود را بسیار صاف تر بکشید.

حتما بخوانید :
6 راه برای اینکه موهای خود را زودتر سشوار کنید

مرحله ۳: فقط چشم خود را نبندید – آن را باز کنید

لین توضیح می دهد “من همیشه قبل از بستن چشمانم برای کشیدن خط چشم، چشمم را باز می کنم و نقشه می کشم که می خواهم آن را کجا قرار دهم، به این ترتیب خط چشمم فقط وقتی که چشمانم بسته است خوب نیست.” وقتی که می خواهید خط چشم را در خط مژه های بالایی خود بکشید، از ¾ داخلی شروع  کنید، در طول اینکار چشم خود را باز و بسته کنید، به این ترتیب شما می توانید ببینید که خط چشم مایع هنگام بستن و باز کردن چشمتان چطور به نظر می رسد.

gwjiriewg0jif0ehgj0regwji0r - خط چشم مایع ؛ چگونه یک خط چشم مایع بی نقص بکشیم

خرید کاندوم gifbanner - خط چشم مایع ؛ چگونه یک خط چشم مایع بی نقص بکشیم

مرحله ۴: حتما آن را تثبیت کنید

و هنگامی که خط چشم خود را کشیدید، لین نشان می دهد که بهترین راه برای جلوگیری از پخش شدن آن این است که حتما قبل و بعد از کشیدن خط چشم، آن را تثبیت کنید. او می گوید “من قبل از کشیدن خط چشم به خوبی روی پلکم پودر می زنم تا مطمئن شوم که خط چشمم در طول روز پخش نمی شود و پس از آن هم خط چشمم را با یک سایه چشم کمی مشکی تثبیت می کنم، که آن هم به ماندگاری خط چشم کمک می کند.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید