بیماری ها و راه درمانزیبایی و سلامت

دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اندReviewed by on May 15Rating:

آیا می توانیم با سرعت به سمت آینده حرکت کنیم؟

ما معتقدیم که موهای خاکستری زیبا است. شما هم چه اینطوری فکر کنید یا نه، اخیرا دستیابی به یک موفقیت علمی باعث شده است تا همه چیز درباره موی سر برای شما روشن شود.

محققان دانشگاه مرکز پزشکی جنوب غربی تگزاس به تازگی متوجه شده اند که ریشه از دست دادن موی سر، سلول های پوستی هستند. این بررسی که بر روی موش انجام شد و برای فهمیدن اینکه برخی تومورها چگونه به وجود می آیند آغاز شده بود، در نهایت با رسیدن به جواب این سوال که چرا موی انسان، سفید و تاس می شود، پایان یافت.

بر اساس این مطالعه، ساقه فاکتور سلول (SCF)، یک پروتئین ضروری برای رنگ مو است. هنگامی که این پروتئین وجود نداشته باشد، مو خاکستری یا سفید می شود. با این که دانشمندان این موضوع را از قبل می دانستند، این یافته ها نشان می دهد که “پس از این که آن سلول های بنیادی، یا پیاز فولیکول های مو و سلول های موجود در فولیکول مو که SFC تولید می کنند”، به سمت پایین حرکت می کنند، چه اتفاقی می افتد.

این مطالعه اظهار می دارد که هم اکنون محققان می توانند دنبال جواب این سوال باشند که به طور کلی چرا ما پیر می شویم، اما طبق گفته استادیار پوست، دکتر لو، این به آن معنی هم هست که در آینده می توان دارویی برای درمان سفیدی مو پیدا کرد.

خرید کاندوم gifbanner - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند

لو گفت: “با این دانش، ما امیدواریم که در آینده برای ارائه ژن لازم فولیکول های مو، یک ترکیب موضعی بسازیم تا این مشکلات زیبایی را درمان کنیم.”

حتما بخوانید :
محققین در مورد قهوه و سلامت شما چه می گویند؟

تا آن موقع، ما این مدل های موی خاکستری زیبا را می بینیم.

image023 11 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image025 12 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image027 13 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image029 14 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image031 0 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image003 2 1 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image005 3 1 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image007 4 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image009 5 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند  image014 7 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image017 8 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image019 9 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند image021 10 - دانشمندان فکر می کنند که علت سفید شدن و تاسی مو راپیدا کرده اند

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید