بیماری ها و راه درمانزیبایی و سلامت

درمان خانگی برای اسپاسم (گرفتگی) پشت

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
درمان خانگی برای اسپاسم (گرفتگی) پشتReviewed by اعطاسی on Dec 24Rating: 4.5درمان خانگی برای اسپاسم (گرفتگی) پشتاسپاسم پشت انقباضات دردناک و یا گرفتگی عضلات پشت است. درد می تواند در اثر استفاده بیش از حد از آن در طی تمرین ورزشی و یا به عبارت ساده حرکت اشتباه در هنگام خارج شدن از تخت و یا انجام کارهای خانگی است.

اسپاسم پشت انقباضات دردناک و یا گرفتگی عضلات پشت است. درد می تواند در اثر استفاده بیش از حد از آن در طی تمرین ورزشی و یا به عبارت ساده حرکت اشتباه در هنگام خارج شدن از تخت و یا انجام کارهای خانگی است. طبق گفته های “بولتن جراح ورزشی”، بیشتر اسپاسم های پشتی بر روی ناحیه پایین پشت تاثیر می گذارد. شما می توانید درد ناشی از گرفتگی عضله را از طریق داروهای خانگی کاهش دهید.

مرحله ۱

بر روی ناحیه ایی که آسیب دیده برای بهبود درد ناشی از اسپاسم پشت یخ قرار دهید. یک بسته یخ را با حرکت ماساژ به پشت خود اعمال کنید-شما ممکن است به کمک یک عضو خانواده برای رسیدن به نقطه مناسب نیاز داشته باشید- به مدت ۱۲ دقیقه، با توجه به بولتن جراح ورزشی. سرما نه تنها درد را کاهش می دهد، بلکه می تواند التهاب را در عضلات و بافت اطراف آن کاهش دهد. شما می توانید در طول روز بر روی ناحیه آسیب دیده یخ قرار دهید و یک فاصله ۲۰ دقیقه ای بین این مراحل یخ قرار دادن بگیرید.

مرحله ۲

از داروهای ضد درد مانند ایبوپروفن یا استامینوفن برای درمان اسپاسم پشتی در خانه استفاده کنید. بیشتر اسپاسم هایی که بدون پاره شدن رباط ها اتفاق می افتد می تواند از طریق داروهایی که احتمالا در کابینت داروهای پزشکی شما وجود دارد، درمان شود.

خرید کاندوم gifbanner - درمان خانگی برای اسپاسم (گرفتگی) پشت

مرحله ۳

حتما بخوانید :
بیماری ; نوشیدن چای و قهوه می تواند از بیماری کبد جلوگیری کند

با توجه به MedlinePlus، برخی تمرینات کشش آرام و سبک برای تقویت پایین کمر انجام دهید، که می تواند گرفتگی عضلات را بهبود بخشیده و از آن پیشگیری کند. کج قرار دادن لگن، نیز فشارهای لگن نامیده می شود، بخش پایین کمر شما را تقویت می کند و انعطاف پذیری شما را افزایش می دهد. روی زمین یا تخت دراز بکشید و بازوهای خود را مستقیما پایین کنار خود قرار دهید. ماهیچه های شکم خود را فشرده کنید، به آرامی کمی از پشت خود را در برابر زمین به پایین هل دهید. این موقعیت را برای چند ثانیه نگه دارید- تا ۱۲ ثانیه ایده آل است اگر می توانید- قبل از استراحت.

مرحله ۴

بالا بردن پا را برای تقویت پشت و ماهیچه خود و برای کمک به باز کردن عضلات فشرده شده که اغلب اسپاسم است انجام دهید. روی تخت یا زمین دراز بکشید. بازوی راست خود را بالا بیاورید و پای چپ را تا حد ممکن بالا ببرید، هر دو اندام را راست نگه دارید. قبل از بازگشت به موقعیت اصلی خود موقعیت خود را تا جایی که می توانید حفظ کنید. تمرین را با بازوی چپ و پای راست تکرار کنید. بر اساس بولتن جراح ورزشی ، دو مجموعه از ۱۰ تکرار این تمرین کافی است.

چیزهایی که شما نیاز خواهید داشت

بسته یخ

مسکن ها

نکته

اگر چه کشش می تواند به اسپاسم پشت کمک کند، صبر کنید تا درد شما از بدترین حالت قبل از شروع کشش ناپدید شود.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+

حتما بخوانید :
خواص برگ کاری چیست؟
= Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید