دانستنیهای جنسیزناشویی

رابطه جنسی ؛ چگونه زندگی جنسی خود در ازدواج را سالم نگه دارید

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
رابطه جنسی ؛ چگونه زندگی جنسی خود در ازدواج را سالم نگه داریدReviewed by اعطاسی on Oct 23Rating: 4.0رابطه جنسی ؛ چگونه زندگی جنسی خود در ازدواج را سالم نگه داریدقطعا لازم نیست که رابطه جنسی در ازدواج طولانی مدت، خسته کننده باشد. با گذشت زمان، زندگی جنسی شما باید بهتر شود. شما هم اکنون یکدیگر را خیلی خوب می شناسید. اینکه چه چیزی باعث می شود دیگری احساس خوبی داشته باشد، چه چیزی را دوست دارد، با آن مخالف است، عادت هایش چیست و غیره را  می دانید.

قطعا لازم نیست که رابطه جنسی در ازدواج طولانی مدت، خسته کننده باشد. با گذشت زمان، زندگی جنسی شما باید بهتر شود. شما هم اکنون یکدیگر را خیلی خوب می شناسید. اینکه چه چیزی باعث می شود دیگری احساس خوبی داشته باشد، چه چیزی را دوست دارد، با آن مخالف است، عادت هایش چیست و غیره را  می دانید.

ما می دانیم که زندگی چه چیزی پیش روی ما قرار می دهد. کارها، بچه ها، امور مالی و غیره می تواند یک مانع در روابط عاشقانه ما باشد. این موارد روزمره می تواند در میل ما و یافتن زمان برای زندگی جنسی دخالت کند.

شما نباید رابطه جنسی را آخرین چیز در لیست خود قرار دهید. بعضی از شما ممکن است به کمک نیاز داشته باشید تا بدانید چگونه رابطه جنسی را اولویت بندی کنید و آن را هیجان انگیز نگه دارید.

ازدواج و زندگی جنسی خود را سالم و قوی نگه دارید

 1. ارتباط برقرار کردن کلید یک زندگی جنسی سالم و فعال در رابطه زناشویی است، بنابراین با یکدیگر صحبت کنید! گپ زدن در مورد چیزهای سطحی می تواند سرگرم کننده باشد، اما به یاد داشته باشید که برای ایجاد صمیمیت باید صحبت های عمیق تری داشته باشید. مطمئن باشید که در مورد افکار و احساسات درونی خود صحبت کنید. این کار را همیشه انجام دهید!
 2. خواسته های جنسی خود را با یکدگیر به اشتراک بگذارید. در مورد آنچه می خواهید، باز و صادق باشید. شما مجبور نیستید از این زمان برای انتقاد از شریک زندگی خود استفاده کنید. فقط آنچه که بیشتر در اتاق خواب می خواهید و آنچه که باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید را به اشتراک بگذارید.
 3. با یکدیگر در مورد انتظارات خود در عشق ورزیدن صحبت کنید. انتظارات نادرست یا ناخوشایند می تواند به ازدواج شما آسیب برساند. اگر انتظارات شما توسط همسرتان برآورده نشود، این موضوع را با دقت بیان کنید.
 4. صميميت جنسی يک روند مستمر از کشف کردن است. صمیمی شدن واقعی از طریق ارتباطات، چیزی است که رابطه جنسی را عالی می کند.
 5. رابطه جنسی در یک رابطه طولانی مدت می تواند عمیق تر و تبدیل به یک تجربه غنی تر شود. مهم نیست که تابحال چند بار با یکدیگر عشق بازی کرده اید، شگفتی و هیبت جاذبه متقابل می تواند هنوز هم وجود داشته باشد.
 1. هنگامی که زندگی پرمشغله می شود و برنامه ها با هم تداخل پیدا می کنند، برای رابطه جنسی خود برنامه ریزی کنید. بعضی افراد ممکن است این را دوست نداشته باشند، اما همه چیز به به این بستگی دارد که چگونه به آن نگاه می کنید. شما می توانید این را تبدیل به یک رابطه هیجان انگیز کنید. مشخص کردن یک “تاریخ برای رابطه جنسی” می تواند انتظاراتی را ایجاد کند. اینکه رابطه جنسی خود را تبدیل به یکی از اولویت های اصلی خود کنید به این معنی است که این کار نیاز به برنامه ریزی دارد.
 2. سعی کنید از قبل حال و هوا را تنظیم کنید. اگر میخواهید رابطه جنسی خوبی در شب داشته باشید، از صبح زمینه آن را آماده کنید.
 3. اجازه دهید همسر شما بداند که در طول روز به او فکر می کنید. این کار را با یادداشت، ایمیل، پیامک، تماس تلفنی و … انجام دهید.
 4. انتظار نداشته باشید که فقط همسرتان مسئول روابط رمانتیک باشد. هر دوی شما باید مسئولیت یک ازدواج صمیمی و موفق را قبول کنید.
 5. اغلب دست یکدیگر را بگیرید و به هم توجه نشان دهید. به ویژه زنان به احساس عشق و متصل بودن نیاز دارند تا به رابطه جنسی علاقه داشته باشند.
 6. برای قرار های شبانه و دیگر فعالیت های جدید با یکدیگر، وقت بگذارید.
 7. برای امتحان کردن چیزهای جدید، دید باز داشته باشید!
حتما بخوانید :
پنج نکته برای درمان واژینوز باکتریال در خانه

چند نکته اضافی

– غرور و یا نادیده گرفتن همسرتان در طول روز، شانس شمارا برای داشتن یک تجربه دوست داشتنی مثبت در شب کم می کند.

– به یاد داشته باشید که رابطه جنسی قرار نیست هردفعه عالی باشد. زندگی جنسی خود را با آنچه در فیلم یا تلویزیون می بینید مقایسه نکنید.

ارز دیجیتال

– مراقب خودتان باشید. اجازه ندهید در سلامت یا ظاهر فیزیکی خود دچار مشکل شوید.

آنچه ازدواج شما برای داشتن یک زندگی جنسی سالم نیاز دارد:

– ارتباطات سازنده و معنی دار

– عشق به یکدیگر

 – جاذبه فیزیکی

– تمایل به اختصاص دادن زمان برای یکدیگر

– قرارهای شبانه، سرگرمی و بازی

– پذیرش معایب و دلایل یکدیگر

هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نتوانید برای سال های زیاد، یک زندگی جنسی فعال و سالم داشته باشید!

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید