جراحی زیباییزیبایی و سلامت

راه حل داشتن چانه ای محکم تر و قوی تر

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
راه حل داشتن چانه ای محکم تر و قوی ترReviewed by اعطاسی on Oct 22Rating: 4.0راه حل داشتن چانه ای محکم تر و قوی ترداشتن چانه ای قوی با خطوط تعریف شده، چیزی دارد که صورت شما را جذاب می کند. چارلز اچ ترون، جراح پلاستیک نیویورکی می گوید "یک ساختار استخوانی قوی کمک می کند تا صورت شما به مدت طولانی تری از اثرات پیری دور بماند. اگر چانه شما بیش از حد برجسته است

داشتن چانه ای قوی چه کار های باید کرد ؟

داشتن چانه ای قوی با خطوط تعریف شده، چیزی دارد که صورت شما را جذاب می کند. چارلز اچ ترون، جراح پلاستیک نیویورکی می گوید “یک ساختار استخوانی قوی کمک می کند تا صورت شما به مدت طولانی تری از اثرات پیری دور بماند. اگر چانه شما بیش از حد برجسته است یا برجستگی آن به اندازه کافی دور نیست، می تواند از بقیه صورت شما بکاهد و باعث شود بینی و گردن شما بزرگتر و چاق تر به نظر برسد.”

 

وقتی که صحبت از چانه می شود، همیشه یک مولفه ژنتیکی است که باعث شده آن خیلی کوچک، ضعیف یا نامتناسب باشد. چانه ای که فاقد مواد و وضوح باشد به دلیل ضربه یا آسیب ایجاد نشده است، بلکه به چگونگی تشکیل استخوان در طول رشد اولیه صورت بستگی دارد که گاهی اوقات ارثی است. در برخی از موارد، اگر به صورت نیم رخ به شخص نگاه کنید می توانید چانه ضعیف را تشخیص دهید، در حالی که از روبرو زیاد قابل تشخیص نیست. دکتر ترون می گوید: ” بسته به اهداف زیباشناختی بیمار می توان چانه ها را قوی تر، ضعیف تر، بلندتر تر و یا کوتاه تر کرد.”

حتما بخوانید :
دلیل تعجب برانگیزی که وکلا و سیاستمداران به بوتاکس روی آورده اند

 

راه حل جراحی

خرید کاندوم gifbanner - راه حل داشتن چانه ای محکم تر و قوی تر

یک روش سرراست و ساده تقویت چانه، نیاز به یک برش کوچک زیر چانه و قرار دادن ایمپلنت دارد. اغلب ایمپلنت سیلیکونی مورد استفاده قرار می گیرد، که می تواند قبل از قرار دادن آن به منظور افزایش نتیجه و رفع نقص، برش داده شود. آن آربورم، جراح پلاستیک می گوید “اغلب هنگامی که ما یک عمل چانه انجام می دهیم، بینی به منظور ایجاد تعادل کلی صورت، به طور همزمان بهتر نشان داده می شود.”

 

هنگامی که قرار است چانه برجسته را اصلاح کرد، این روش مشکل تر است. دکتر ترون می گوید: “لازم است که استخوان را برش دهیم و نوک چانه را در جهت دلخواه حرکت دهیم و آن را با پیچ در جای مناسب محکم کنیم. این نیاز به دوره ریکاوری طولانی تر دارد و پس از این روش خطر بیشتری برای جنبش عضلانی وجود دارد؛ زیرا این منطقه به شدت دستکاری شده است.”

 

درمان با پرکننده

اگر می خواهید امتحان کنید که با یک چانه جدید چطور می شوید، یا اینکه برای عمل جراحی آماده نیستید یا یک بهبود سریع می خواهید، جراح پلاستیک شما می تواند از پرکننده ها استفاده کند تا ظاهر چانه شما را به طور موقت تغییر دهد. دکتر شما می تواند در عرض ۲۰ دقیقه، پرکننده را به چانه شما تزریق کند تا حجم آن را اضافه کند و بدون تعویض ساختار استخوانی، شکل چانه شما را تعریف کند. شما بهبود فوری را مشاهده خواهید کرد (می تواند تا دو سال باقی بماند)، اما ممکن است تا یک یا دو هفته در این ناحیه، کبودی و حساسیت را تجربه کنید. سین سایمن، جراح پلاستیک می گوید “ما همچنین می توانیم از پرکننده ها برای رسیدگی به مشکلات ساختاری فک و خط فک استفاده کنیم، مثلا وقتی که نوک فک تیز است یا پهنا ندارد.”

حتما بخوانید :
آیا برای جراحی آماده هستید؟

 

سمت قوی تر شما کدام است؟

شرل استون، جراح پلاستیک نیویورک می گوید که در اکثر افراد، سمت چپ چانه ضعیف تر از سمت راست است. او می گوید “ما دقیقا نمی دانیم که علت آن چیست، اما به نظر می رسد این در مورد اکثریت مردم جهان، از هر دو جنسیت و گروه های قومی متفاوت، صادق است. برای این موضوع توضیح بیولوژیکی وجود ندارد. “

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید