زیبایی و سلامتسلامت پوست

رفع تیرگی و سفید کردن زیربغل به روش های خانگی

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
رفع تیرگی و سفید کردن زیربغل به روش های خانگیReviewed by فتح الهی on Sep 27Rating: 4.5رفع تیرگی و سفید کردن زیربغل به روش های خانگیرفع تیرگی و سفید کردن زیربغل به روش های خانگی چرا پوست زیر بغل تیره می شود؟ در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی روشن کردن زیر بغل دریافت کنید.

رفع تیرگی و سفید کردن زیربغل به روش های خانگی چرا پوست زیر بغل تیره می شود؟ در اینجا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی روشن کردن زیر بغل دریافت کنید. در این مطلب درباره

انواع  روش های سفید کردن زیر بغل

اعم از درمان های خانگی طبیعی تا استفاده از محصولات روشن کننده ارگانیک می پردازیم.
عوامل بسیاری وجود دارد که منجر به تیره شدن زیر بغل می شود. اجازه دهید قبل از اینکه چگونگی روشن کردن زیر بغل را بررسی کنیم، دلایل این تیرگی را مشخص کنیم.
چه عواملی سبب تیرگی زیر بغل می شوند؟مهم ترین دلایل عبارتند از: اصلاح زیر بغل، استفاده منظم از کرم های موبر، استفاده از دئودورانت ها و ضد عرق ها، عرق کردن، عدم تهویه مناسب و عمدتا انباشت سلول های مرده پوست.
ما می توانیم از درمان های سفید کننده پوست برای از بین بردن تیرگی زیر بغل خود استفاده کنیم. این روش نه تنها امن، بلکه موثر و راحت است. وقتی از روش های طبیعی استفاده می کنید توصیه می شود صبور باشید زیرا نتیجه یک شبه یا سریع نیست.
سفید کردن زیر بغل به طور طبیعی با استفاده از درمان های خانگی انباشت سلول های پوست مرده به طور خودکار باعث می شود که زیر بغل شما تیره شود. از اسکراب ها و لایه بردارهای طبیعی استفاده کنید تا لایه رویی پوست را از بین ببرد زیرا از سلول های مرده تشکیل شده است که به تیره شدن پوست کمک می کند.
اسکراب های طبیعی مناسب هستند، زیرا آنها ایمن هستند. همچنین می توانید از لیف نرم لایه برداری استفاده کنید. این روند باید ملایم و متعادل باشد. در آن زیاده روی نکنید زیرا به پوست شما آسیب می رساند که باعث تحریک و ایجاد برآمدگی خواهد شد.

حتما بخوانید :
STD ؛ عفونت های رایج بیشتر از همیشه به داروها مقاومت نشان می دهند

طرز تهیه اسکراب خانگی برای رفع تیرگی زیر بغل:

• آب لیمو و مقداری شکر را مخلوط کنید تا یک خمیر چسبنده ایجاد شود. آن را به زیر بغل خود بزنید و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند. با استفاده از انگشتان خود، به آرامی پوست را مالش دهید  تا دانه های شکر سلول ها را اسکراب کنند. پس از ۵ دقیقه اسکراب، با استفاده از آب گرم شستشو داده و به پوست خود مرطوب کننده بزنید.• مخلوطی از عسل، آب لیمو و پودر بادام زمینی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا پوست زیر بغل شما را لایه برداری کند. خمیر حاصل شده را به زیر بغل خود بزنید و همانطور که در بالا توضیح داده شد اسکراب کنید.• جوش شیرین – یک خمیر غلیظ از جوش شیرین که با استفاده از آب درست شده است را برای اسکراب پوست زیر بغل استفاده کرده و سپس آن ناحیه را شسته و خشک کنید. این کار باعث روشن شدن پوست می شود.• جوش شیرین و آب گل رز – یک خمیر غلیظ تر که از جوش شیرین و آب گل رز تهیه شده را به زیر بغل خود بزنید و سپس خمیر را با آب گرم بشویید. آن را خشک کنید و این فرایند را تا زمانی که پوستتان روشن تر شود تکرار کنید.• پرتقال؛ یک پرتقال پوست کنده شده را زیر نور خورشید قرار دهید تا خشک شود. سپس آن را خرد کنید تا به صورت پودر درآید و با افزودن آب گل رز و همچنین شیر، یک خمیر درست کنید. خمیر را به مدت ۱۵ دقیقه زیر بغل خود اسکراب کنید تا سلول های مرده را از بین ببرید و همچنین از آب سرد برای شستشو استفاده کنید.• سنگ پا؛ با استفاده از سنگ پا، سلول های مرده پوست را به آرامی از زیر بغل خود حذف کنید. این سنگ آتشفشانی سبک وزن ، در داروخانه ها و همچنین سالن های زیبایی فروخته می شود. سنگ را کاملا مرطوب کنید و به آرامی بر روی بدن بکشید.
آب سیب زمینی واسطه های اسیدی ملایمی در سیب زمینی وجود دارد که به طور طبیعی پوست را سفید می کنند. این بی خطرترین عامل سفید کننده طبیعی است که در مقایسه با اکثر محصولات سفید کننده، پوست را تحریک نمی کند. چطور باید از سیب زمینی استفاده کرد تا پوست را روشن کند؟یک تکه کوچک از سیب زمینی را بردارید و به طور مرتب به ویژه قبل از اینکه به رختخواب بروید، به پوست خود بزنید. شما همچنین می توانید آب آن بگیرید و به زیر بغل خود بزنید و اجازه دهید برای ۱۰ دقیقه بماند و سپس آن را بشویید. برای گرفتن نتیجه موثر این کار را حداقل دو بار در روز تکرار کنید.
آب لیمولیمو نه تنها سفید کننده طبیعی است بلکه عامل ضد عفونی کننده نیز می باشد. لیمو به عنوان درمانی برای بسیاری از مشکلات پوستی شناخته شده است، و به همین دلیل است که آن را به عنوان یک ماده در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست مانند صابون روشن کننده پوست و کرم سفید کننده استفاه می کنند.
دانستن چگونگی استفاده از لیمو در زیر بغل جالب است. شما باید لیمو یا آب آن را به راحتی زیر بغل خود بمالید و بگذارید ۱۰ دقیقه خشک شود. این می تواند به تنهایی و یا در حالی که با دانه های شکر مخلوط شده است، استفاده شود. این کار را حداقل ۴ بار در هفته تکرار کنید. پوست را بشویید و خشک کنید.
محلول جوش شیرینجوش شیرین همچنین می تواند به عنوان یک درمان سفید کننده زیر بغل در خانه استفاده شود. این ترکیب نه تنها به از بین بردن بوی بد زیر پوست کمک می کند، بلکه منافذ را برای گردش خون کافی و حذف سموم از بدن باز می کند.
چگونه باید از جوش شیرین برای رفع تیرگی زیر بغل استفاده کرد؟ جوش شیرین را با کمی آب مخلوط کنید تا یک خمیر غلیظ ایجاد شود. آن را با استفاده از انگشتان به آرامی روی پوست مالش دهید.
برش خیارخیار نیز یک ماده برای رفع تیرگی زیر بغل است. سطح اسیدیته خیار به اندازه ای است که باعث سفید شدن پوست می شود. برای استفاده از این عنصر طبیعی، به سادگی برش های خیار را روی پوست مالش دهید. یا اینکه می توانید آب آن را بگیرید و به پوست خود بزنید.
آن را بعد از ۱۰ دقیقه بشویید و با استفاده از یک حوله نرم، زیر بغل خود را خشک کنید. برای اثربخشی، حداقل دو بار در روز تکرار کنید.
روغن نارگیل یا زیتونویتامین E موجود در روغن نارگیل برای روشن شدن پوست مناسب و موثر است. روغن را به زیر بغل خود بزنید و ۱۰ دقیقه به آرامی ماساژ دهید و با آب گرم بشویید. برای سفید شدن زیر بغل خود این کار را هر روز انجام دهید.
همچنین شما می توانید از روغن زیتون مخلوط با دانه های شکر قهوه ای استفاده کنید. روغن زیتون فوق بکر ترکیب شده با شکر، یک اسکراب طبیعی قوی است که می تواند به برطرف کردن تیرگی زیر بغل کمک کند.
رفع سریع تیرگی زیر بغل به صورت شبانهمی توان از بهترین کرم های روشن کننده پوست  برای روشن کردن زیر بغل استفاده کرد. چنین محصولاتی شامل مواد تشکیل دهنده ای مانند سالیسیلیک اسید، گلوتاتیون، اسید کجیک، آلفا آربوتین و رتین-آ می باشد. مشاور متخصص پوست شما می تواند به شما در انتخاب بهترین محصول کمک کند.
هنگامی که می خواهید تیرگی زیر بغل خود را به سرعت از بین ببرید، قرص های سفید کننده پوستی نیز وجود دارد که می توانند تحت نظر متخصص پوست استفاده شوند. مواد شیمیایی مانند جیوه و هیدروکینون به علت عوامل خطرزای بالا، ممنوع شده است.
نکاتی برای سفید کردن زیر بغل• هرروز زیر بغل خود را مرطوب کنید.• از اصلاح اجتناب کنید و به جای آن از روش های مومی استفاده کنید.• اجتناب از استفاده از ضد عرق و دئودورانت های قوی.
برخی از مشکلات می توانند سبب تیره شدن زیر پوست شود. اگر موارد ذکرشده برای روشن شدن زیر بغل فایده ای نداشتند، بهتر است برای بررسی بیشتر و تشخیص هر گونه مشکل اساسی با دکتر یا متخصص پوست مشورت کنید.

حتما بخوانید :
8 علامت هشدار دهنده افسردگی که نباید نادیده بگیرید

 

خرید کاندوم gifbanner - رفع تیرگی و سفید کردن زیربغل به روش های خانگی
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. به نظر من استفاده از راه های در منزل هم زمان و از دست می دی و هم پولتو انقدری که من پول لیمو دادم که نگو اخر سری یه کرم رفع تیرگی … و یکی از دوستام برام ازلندن اوره بود که معجزه کرد خیلی امیدمو ازدست داده بودم مرسی الی عزیزهر جا که هستی موفق و پیروز باشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید