ورزشورزش و سلامت

در روز سرد چه لباسی برای باشگاه بپوشیم؟

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
در روز سرد چه لباسی برای باشگاه بپوشیم؟Reviewed by اعطاسی on Dec 24Rating: 4.0در روز سرد چه لباسی برای باشگاه بپوشیم؟رفتن به باشگاه بهانه ای عالی برای خرید لباس ورزشی جدید است. بدست آوردن یک کمد لباس ورزشی در کنار نوع معمولی آن می تواند یک دلیل جالب برای پر کردن کمد لباس هایی باشد که ممکن است در غیر این صورت خریداری نکنید.

رفتن به باشگاه بهانه ای عالی برای خرید لباس ورزشی جدید است. بدست آوردن یک کمد لباس ورزشی در کنار نوع معمولی آن می تواند یک دلیل جالب برای پر کردن کمد لباس هایی باشد که ممکن است در غیر این صورت خریداری نکنید. ورزش کردن در آب و هوای سرد به معنای پوشیدن لایه های بیشتر و داشتن توانایی درآوردن آنها پس از رسیدن به حداکثر دمای عملکرد خود است.

گرم کردن

فقط به این دلیل که وقتی ورزش میکنید گرم شده و عرق می کنید، به این معنی نیست که شما باید مانند تابستان لباس بپوشید. حتی اگر می دانید زمانی که کار خود را انجام داده اید، گرم خواهید شد، قبل از ورود به عناصر سازنده، مهم است که کاملا خود را بپوشانید.

کلمه جادویی: لایه بندی

لباس پوشیدن به صورت لایه ایی فقط برای مد نیست- ورزشکاران در بیشتر موارد از درآوردن و پوشیدن لایه های نازک استفاده می کنند. استفاده از ساق بند اسپاندکس در زیر شلوار ورزشی یک راه برای درآوردن یک لایه در هنگام کار کردن و پس از آن پوشیدن تا زمانی که کار تمام می شود. لایه بندی تی شرت پنبه ای قابل تنفس با اسپاندکس، پلی استر، نایلون، پشم گوسفند وجانوران دیگر و یا باد شکن ( کمربند محافظ) موانع چندگانه برای هوای سرد در هنگام اجتناب از بیش از حد فراهم می کند.

ارز دیجیتال

تمرین در فضای باز

حتما بخوانید :
7 نکته برای جوان نگه داشتن قلب

اگر فعالیت فیزیکی شما هنگامی که  بیرون می آیید، سرد باشد ،مطمئن باشید که سر و دست خود را پوشانده اید، زیرا بیشترین دمای بدن شما می تواند از این طریق از بین برود. یک کلاه تنگ یا بانی ( یک نوع عرق چین کوچک که محصلین بر سر می گذارند)، یا بافتنی، بافته شده یا پشم گوسفند، سر را گرم نگه می دارد و می تواند به راحتی برداشته شود.پوشیدن دستکش به گرم نگه داشتن عالی اندامهای بدن کمک می کند، بنابراین دمای بدن را راحت نگه می دارد. استفاده از جوراب های تنفسی راه دیگری برای اطمینان از این است که پا و انگشتان پا از سرمازدگی رنج نمی برند.

خطرات آب و هوای سرد

هوای سرد باعث می شود جریان خون بدن در مرکز متمرکز شود. بهتر است در داخل خانه ورزش کنید زمانی که هوا سرد ، مرطوب و یا بادی است زیرا در خارج از خانه عناصر بسیاری می تواند باعث آسیب و حتی بیماری شود. استفاده از کفش های با کف و انقباض مناسب ، خطر لغزش را به حداقل می رساند، و پوشیدن یک بادگیر ضدآب یا بادشکن، بدن و لباس های زیر را خشک نگه می دارد.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید