جراحی زیباییزیبایی و سلامت

رکورد بی نظیر جراحی های زیبایی

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
رکورد بی نظیر جراحی های زیباییReviewed by فتح الهی on Oct 25Rating: 4.0رکورد بی نظیر جراحی های زیباییرکورداز بیماران جراحی زیبایی در آمریکا به تازگی نشان داده اند که هزینه این اعمال در سال 2015 رکورد 13.5 میلیارد دلار را زده است.طبق گزارش انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی (ASAPS)، برای اولین بار، آمریکایی ها بیشتر از 13.5 میلیون دلار برای زیبایی ، جراحی یا غیرجراحی، در یک سال خرج کردند.مجموع کل هزینه های مصارف جراحی و غیر جراحی از سال 2014 تا 2015 به میزان 1.5 میلیارد دلار افزایش یا

 بی نظیر جراحی های زیبایی مطالعات اخیر

از بیماران جراحی زیبایی در آمریکا به تازگی نشان داده اند که هزینه این اعمال در سال ۲۰۱۵ رکورد ۱۳٫۵ میلیارد دلار را زده است.طبق گزارش انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی (ASAPS)، برای اولین بار، آمریکایی ها بیشتر از ۱۳٫۵ میلیون دلار برای زیبایی ، جراحی یا غیرجراحی، در یک سال خرج کردند.مجموع کل هزینه های مصارف جراحی و غیر جراحی از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ به میزان ۱٫۵ میلیارد دلار افزایش یافت.

انجمن آمریکایی جراحی پلاستیک زیبایی (ASAPS)،

که با یک شرکت تحقیقاتی مستقل فعالیت می کند، داده های ملی ۱۹ ساله را برای پروسه های انجام شده از سال های ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۵ جمع آوری کرده و مجموعه ای جامع از اطلاعات موجود در مورد روش های زیبایی جراحی و غیر جراحی انجام شده در ایالات متحده را تهیه کرده است.اگر چه اطلاعاتی در مورد روند جراحی زیبایی در استرالیا وجود ندارد، ما به طور معمول از آمار آمریكا پیروی می كنیم تا اطلاعاتی در مورد تغییرات در حال انجام داشته باشیم.اعمال جراحی برای اولین بار ۸ میلیارد دلار آمریکا یعنی حدود ۵۸ درصد کل هزینه ها رادر سال ۲۰۱۵ به خود اختصاص دادند.

حتما بخوانید :
علائم سکته قلبی ، تشخیص و راه های درمان

روش های غیر جراحی

در سال ۲۰۱۵ به ۴۲ درصد کل هزینه ها اختصاص یافته است.اعمال جراحی به میزان ۷ درصد افزایش یافته است و تعداد ۱۹۱۲۴۶۸ جراحی زیبایی انجام شده است. اعمال غیرجراحی زیبایی به میزان ۲۲ درصد افزایش یافته و تعداد ۱۰۸۷۹۹۰۹ عدد بوده است. و روش های ترکیبی جراحی و غیرجراحی تا ۲۰ درصد در مقایسه با داده های سال گذشته با مجموع ۱۲۷۹۲۳۷۷ روش انجام شده است.

رویه های زیبایی طی پنج سال گذشته ۳۹ درصد افزایش یافته است

(از سال ۲۰۱۱) . رویه های جراحی تا ۱۷ درصد و روش های غیر جراحی تا ۴۴ درصد افزایش یافته است.مشهورترین روش جراحی روش لیپوساکشن با ۳۹۴۶۴۸ عمل انجام شده بود. جالب است که بدانید این تنها روش جراحی با یک نقطه در ۱۰ روش زیبایی عمومی است.برای اولین بار در سال جاری، اطلاعات آماری برای پیوند چربی به سینه، باسن و چهره گزارش شد. ۱۸،۱۳۵ روش پیوند چربی به سینه وجود دارد، ۱۸۸۷۷ به باسن، و ۴۸،۰۵۹ به صورت.انتقال چربی به صورت، در رده نهم محبوبیت اعمال جراحی زیبایی قرار داشت.روش هایی که بیشترین افزایش را بین سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۵ داشتند عبارتند از: سفت کردن پوست بدون جراحی (تا ۵۸ درصد)؛ حذف تاتو (تا ۳۹ درصد)؛ microdermabrasion (تا ۳۴ درصد)؛ فرم دهی باسن (تا ۳۲ درصد)؛ کاهش سینه مرد برای درمان ژنیکومازاتی (۲۶ درصد).تزریقات لوازم آرایشی به طور کلی (از جمله تزریقات ضد چروک و پرکننده) در سال ۲۰۱۵ افزایش ۲۱ درصدی داشته است.

روش های بسیار محبوب،

از جمله لیپوساکشن و پروتز سینه، به عنوان اولین و دومین روش های جراحی محبوب و تقریبا ۴۰ درصد از تمام اقدامات جراحی را شامل میشوند.جیمز C. Grotting، MD، رئیس ASAPS اظهار داشت:” رشد صنعت ما قابل توجه است، اما جای تعجب نیست. این نشان دهنده یک اقتصاد سالم و قوی است که در آن بسیاری از مردم می توانند به خود پرداخته و بخواهند سرمایه گذاری کنند. ” وی ادامه داد: “مردم بیشتر اکنون پیشرفت های زیبایی شناختی و جراحی زیبایی را ضروری می دانند. من شخصا بر این باورم که عوامل انگیزشی برای آنها متنوع هست، اما رقابت در نیروی کار همچنان یک عامل مشترک است. جوانی مانند کالایی است و مردم برای حفظ یک ظاهر سالم و جوانتر سرمایه گذاری می کنند. “

خرید کاندوم gifbanner - رکورد بی نظیر جراحی های زیبایی
مجموع رای
حتما بخوانید :
سبزیجات مفید بدن ؛5 تا مفیدترین سبزیجات برای بدن

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید