تغذیه سالمزیبایی و سلامت

محققین در مورد قهوه و سلامت شما چه می گویند؟

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
محققین در مورد قهوه و سلامت شما چه می گویند؟Reviewed by فتح الهی on May 26Rating: 4.5محققین در مورد قهوه و سلامت شما چه می گویند؟یکشنبه، 24 آوریل ، 2018 (انجمن قلب آمریکا)-- قهوه، یک فنجان قهوه، جاوه. مهم نیست که شما آن را چه می نامید، میلیون ها نفر در سراسر جهان از خواب بیدار می شوند و روز خود را با آن می سازند. و اگر چه مصرف کنندگان ممکن است در مورد جنگ در دادگاه اخیر کالیفرنیا در مورد هشدارهای سرطانی دچار دلهره و اظطراب شوند، کارشناسان می گویند بسیاری از علوم در واقع نشان می دهد قهوه می تواند مزایای سلامتی داشته باشد.

یکشنبه، ۲۴ آوریل ، ۲۰۱۸ (انجمن قلب آمریکا)– قهوه، یک فنجان قهوه، جاوه. مهم نیست که شما آن را چه می نامید، میلیون ها نفر در سراسر جهان از خواب بیدار می شوند و روز خود را با آن می سازند. و اگر چه مصرف کنندگان ممکن است در مورد جنگ در دادگاه اخیر کالیفرنیا در مورد هشدارهای سرطانی دچار دلهره و اظطراب شوند، کارشناسان می گویند بسیاری از علوم در واقع نشان می دهد قهوه می تواند مزایای سلامتی داشته باشد.
” تصویر کلی کاملا واضح است،” دکتر، فرانک هو، رئیس تغذیه در دانشگاه هاروارد T.H. دانشکده بهداشت عمومی چان گفت. “هیچگونه خطرات افزایش یافته در درازمدت نسبت به بیماری های اصلی مزمن مانند دیابت، بیماری های قلبی عروقی و حتی سرطان وجود ندارد.”
سردرگمی جاوه در طول یک پرونده دادگاه هشت ساله رخ می دهد. ماه گذشته تصمیم اولیه قاضی در لس آنجلس نیاز به برچسب های هشدار دهنده سرطان را به دلیل نگرانی در مورد آکریلامید، یک ماده شیمیایی تولید شده در طی فرآیند برشته کردن آشکار می سازد. آکریل آمید نیز در برخی از غذاهای نشاسته دار سرخ شده و یا بو داده، از جمله سیب زمینی سرخ کرده، چیپس سیب زمینی، غلات صبحانه و نان تست است. همچنین در دود سیگار یافت می شود. قاضی چند هفته ای به صنعت قهوه فرصت درخواست تجدید نظر داد تا در اواخر ماه جاری حکم نهایی را صادر کند.
اما شواهد کمی وجود دارد که میزان آکریل آمید در مواد غذایی موجب سرطان در انسان ها می شود. طبق گفته U.S. موسسه ملی سرطان، مطالعات هیچ شواهد منسجمی را پیدا نکردند که آکریل آمید یافت شده در مواد غذایی با خطر سرطان در ارتباط است. آژانس بین المللی تحقیقات سرطان سازمان بهداشت جهانی بیش از ۱۰۰۰ مطالعات انسانی و حیوانی را بررسی کرد و در سال ۲۰۱۶ بیانیه ای منتشر کرد که ” هیچ شواهد قانع کننده ای برای اثرات سرطان زایی نوشیدن قهوه یافت نشد.”
هو گفت: ” تصمیم قاضی کالیفرنیا برای برچسب قهوه به عنوان خطر سرطان واقعا با ادبیات علمی متناقض است”. ” این بسیار گمراه کننده است و در عین حال باعث ایجاد سردرگمی زیادی در عموم مردم شده است. نتایج سلامت به طور قابل ملاحظه ای سازگار بوده است”.
هو نویسنده ارشد در سال ۲۰۱۵ در مجله Circulation بود که به این نتیجه رسید افرادی که مرتب مقدار متوسطی از قهوه را به صورت روزانه مصرف می کنند– کمتر از پنج فنجان ، کمتر خطر ابتلا به مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی و عصبی را تجربه می کنند.
حدود چهار سال پیش، دولت آمریکا قهوه را نیز مناسب اعلام کرد. سازمان دستورالعمل های رژیم غذایی کشاورزی برای همه آمریکایی ها که هر پنج سال یک بار به عنوان یک منبع برای مشاوره تغذیه منتشر می شود، گفت: سه تا پنج فنجان در روز، که می تواند تا ۴۰۰ میلی گرم در روز کافئین باشد، می تواند بخشی از یک رژیم سالم باشد. انجمن قلب آمریکا می گوید افرادی که دارای آریتمی، ریتم قلب غیر طبیعی هستند، با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود درباره مصرف کافئین صحبت کنند.
دستورالعمل های فدرال می گوید: ” این راهنمایی در مورد قهوه با ارائه شواهد قوی و سازگارانه نشان می دهد که در بزرگسالان سالم مصرف میزان متوسط قهوه با افزایش خطر ابتلا به بیماری های مزمن (از جمله، سرطان) یا مرگ زودرس، به ویژه ناشی از بیماری های قلبی عروقی، در ارتباط نیست”. “با این حال، افرادی که قهوه یا سایر نوشابه های کافئین دار مصرف نمی کنند، تشویق نمی شوند که آنها را در الگوی غذایی خود قرار دهند.”
اخیرا، بررسی بیش از ۲۰۰ مطالعه که در پاییز گذشته در BMJ منتشر شد، نشان داد که سه تا چهار فنجان در روز ممکن است “مزایای سلامت بیشتری نسبت به آسیب آن داشته باشد”. همچنین کاهش خطر ابتلا به بیماری کبد و برخی از سرطان ها در مصرف کنندگان قهوه و همچنین کاهش خطر مرگ در اثر سکته مغزی را یافتند.
همه اینها باید خبرهای خوبی برای مردم در سراسر جهان باشد که بیش از ۱،۱ میلیارد فنجان قهوه هر روز مصرف می کنند. اما هنوز هم آسان به اشتباه گرفته شود. جستجوی سریع برای قهوه و سلامت بازده آنلاین صدها و حتی هزاران نتایج را به دست می دهد.
مطالعات برخی بودجه ها را از سوی صنعت قهوه محدود کردند. به عنوان مثال، مطالعه یک مجله اروپایی تغذیه، اثرات قهوه و خواص آنتی اکسیدانی آن را مورد بررسی قرار داد و هیچ اثری را پیدا نکرد. محققان نمونه های خون را از ۱۶۰ داوطلب برداشتند که به مدت هشت هفته هر روز سه تا پنج فنجان قهوه یا آب می خورند.
این مطالعه نتیجه گرفت ” تا پنج فنجان قهوه در روز هیچ اثر قابل تشخیصی، مفید یا مضر برای سلامتی انسان نداشت”. این بودجه توسط غذاهای بسته بندی شده سرمایه گذاری شد، که به وجود آورنده قهوه های Maxwell House بود.
البته، هو گفت” هیچ کس در مورد قهوه به عنوان یک گلوله جادویی صحبت نمی کند”. او و دیگر کارشناسان می گویند مهم است که پیگیر تصویر بزرگتر ، با تمرکز بر الگوهای اعتدال و رژیم غذایی باشیم.
آلیس لیختن اشتاین، دانشمند ارشد و مدیر آزمایشگاه تغذیه قلب و عروق در دانشگاه توفست بوستون، گفت: ” شما نمیتوانید هیچ چیزی را در مورد رفتارهای خاص زندگی یک فرد، به ویژه با رژیم غذایی، الصاق کنید “.
” وقتی که ما در مورد رژیم غذایی صحبت می کنیم، باید واقعا در مورد کل بسته باشد، نه موارد تک تک موارد. در حال حاضر اکثریت شواهد نشان می دهند که ممکن است نوشیدن قهوه دارای خواص سلامت باشد و به نظر نمی رسد که هیچ زیانی وجود داشته باشد. البته، با یک احتیاط که نمیخواهید مقدار زیادی خامه و شکر را اضافه کنید، یا از آن به عنوان یک بهانه برای داشتن چند کوکی یا شیرینی استفاده کنید. پس از آن، عوارض جانبی وجود دارد،” لیچن اشتاین، استاد علم تغذیه و سیاست گفت که نیز مشاور در رهنمودهای رژیم غذایی فدرال بود.
” ما تمایل به تمرکز بر یک یا دو ماده غذایی خاص یا نوشیدنی ها داریم، و این زمانی است که کل بستر از زیر ما خارج می شود”.

حتما بخوانید :
رژیم غذایی فاقد گلوتن ممکن است منجر به افزایش وزن شود
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید