اخبار دنیای مددنیای مد

مدرسه Parsons and Yoox جایزه ای با عنوان Yooxgen را به فارغ التحصیلان رشته طراحی مد اهدا می کند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
مدرسه Parsons and Yoox جایزه ای با عنوان Yooxgen را به فارغ التحصیلان رشته طراحی مد اهدا می کندReviewed by on Apr 30Rating:

دانشکده طراحی پارسونزهمچنان نسبت به اختصاص دادن بخشی از برنامه های درسی خود به تمرین شیوه های توسعه پایدار محیط زیست، متعهد باقی مانده است. این دانشکده اعلام کرد که در ماه می ۲۰۱۷ در مراسم ۶۹th Annual Benefit ، اولین جایزه Yooxgen را به یکی از فارغ التحصیلان اهدا خواهد کرد. در ادامه با وب سایت بارونه همراه باشید.

۶۹th Annual Benefit

به برنده جایزه Yooxgen یک برنامه شش ماهه کارآموزی در شعبه Yoox در میلان، تعلق می گیرد. در آغاز ماه جولای، برنده جایزه برای ایجاد یک کلکسیون مربوط به توسعه پایدار کمک خواهد کرد تا در ژانویه سال ۲۰۱۸ به طور انحصاری در Yoox به فروش برسد. دانش آموزی که مقام دوم را کسب کند نیز یک کارآموزی در شعبه Yoox در شهر نیویورک جایزه می گیرد.

جایزه Yooxgen برگرفته از نام طرح توسعه پایدار Yoox است که در سال ۲۰۰۹ در روز زمین راه اندازی شد. Yooxgen از طریق همکاری و آموزش، به ترویج مد اخلاقی می پردازد. Yoox در این پروژه که شامل دستورالعمل ها و مقرراتی برای مصرف مسئولانه، تولید و تجارت عادلانه، کاهش اثرات زیست محیطی و توانمند سازی تولید داخلی است، با دانشکده طراحی پارسونز همکاری می کند.

چند ماه قبل از معرفی این جایزه، پارسونز به همراه Kering یکه طرح جدید را راه اندازی کرد که دانش آموزان از ابتدای دوره طراحی خود، شیوه های توسعه پایدار محیط زیست را نیز آموزش ببینند. همچنین پرسونز و کرینگ یک اپلیکیشن را راه اندازی کردند که اثرات انتشار کربن، مصرف آب، آلودگی آب و هوا و زباله ها را نشان می دهد.

خرید کاندوم gifbanner - مدرسه Parsons and Yoox جایزه ای با عنوان Yooxgen را به فارغ التحصیلان رشته طراحی مد اهدا می کند

در مراسم ۶۹th Annual benefit علاوه بر اهدای جایزه yooxgen، الین فیشر، ریحانا و کارن کتز نیز حضور خواهند داشت . کتز به نمایندگی از نیمان مارکوس در این مراسم حضور پیدا خواهد کرد.

حتما بخوانید :
چگونه سینه های کوچک را بزرگتر جلوه دهیم
مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید