اخبار دنیای مددنیای مد

مد ۲۰۱۸ ; ترندهایی که تا سال ۲۰۱۸ از مد می افتند

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
مد 2018 ; ترندهایی که تا سال 2018 از مد می افتندReviewed by فتح الهی on Jul 18Rating: 4.5مد 2018 ; ترندهایی که تا سال 2018 از مد می افتندزمانی که صحبت از مد است، آیا باید از شعار "حالا بخر و بعدا آن را دور بینداز" پیروی کنید؟ سال 2017 سال مدل ها، مدهای سریع و لوازم پررنگ بوده است.

زمانی که صحبت از مد است، آیا باید از شعار “حالا بخر و بعدا آن را دور بینداز” پیروی کنید؟ سال ۲۰۱۷ سال مدل ها، مدهای سریع و لوازم پررنگ بوده است. بعضی از این گرایش ها از اوایل دهه ۹۰ به وجود آمدند و متأسفانه بقیه از قبرستان مد ارتقا یافته اند. بنابراین، به نظر می رسد کدام یک از آن ها در آینده باقی بمانند، و چه چیزی در فروشگاه ها می ماند و خریده نمی شود و یا بدتر، کمتر از ۳۶۵ روز دیگر در سطل زباله می افتد؟ من درباره این موضوع از برخی کارشناسان مد، استایلیست ها، طراحان و وبلاگ نویسان سوال پرسیدم. ببینید چند تا از این موارد در کمد شما وجود دارد؟

تی شرت با شعارهای احمقانه

با توجه به گفته علی لوین ،استایلیست شخصیت های مشهور، تلویزیونی و پادکستر، تی شرت های شعار دار، به نوعی ساده هستند و در سال ۲۰۱۸ به سمت ارتقائی جدی می روند. لوین درمورد پیراهن های شعار دار به من گفت “افزایش توانمندی مردم باعث شد لباس ها بتواند احساسات و کلمات بیشتری را بیان کنند. بنابراین، پوشیدن “طرز تفکرشان” بر روی آستین و یا شاید حتی پشت پیراهن خود در حال محبوب تر شدن است”.

یک مثال خوب از آن، جک ونک طراح تی شرت با شعار “تنبل کاناپه ای” است که می خواهد بگوید: “ای کاش من ورزش کردن را به اندازه نشستن روی کاناپه وخوردن، دوست داشتم.” اگر چه طنز آمیز است، اما این یک بیانیه ی واقعا صادقانه است که درباره بسیاری از ما درست است. در سمت دیگر، موارد جدی تر و سیاسی تر نیز در حال ظهور هستند، مانند تی شرت “زنده باد مقاومت” رد بابل.

فرقی نمی کند شعار اجتماعی یا سیاسی باشد، می توان با اطمینان گفت که این مد به این زودی ها از بین نمی رود.

خرید کاندوم gifbanner - مد 2018 ; ترندهایی که تا سال 2018 از مد می افتند

هر چیزی در رابطه با کارداشیان ها

حتما بخوانید :
چگونه با بودجه ای که داریم باکلاس به نظر برسیم

لوئیس ورداد، طراحی بسیاری ازلباس های سلبیریتی های بر جسته در هالیوود از جمله کیت بلانشت، مدونا، میلا یوویچ و ایوا لانگوریا را به عهده دارد. اما او برای کیم، خلو، کورتنی، کریس، کیلی، کندال، کییتلین یا هر کس دیگری با نام خانوادگی کارداشیان یا جنر لباسی طراحی نکرده است. او به من گفت این به این دلیل است که او فکر می کند که هر ترندی که این خانواده به وجود آورده است خیلی سریع تر از تمام شدن شوهای آن ها از بین می رود. این به این معنی است که “تاپ های روستایی، شلوار جین زخمی، شلوار استرچ فوق العاده تنگ و گلدوزی سبک ژاپنی” همه در حال به پایان رسیدنند.

کرست کمر

اگر کمربندهای کرستی را دوست دارید، بهتر است اکنون به اندازه کافی آن را بپوشید تا زمان رسیدن سال ۲۰۱۸، از آن خسته شده باشید. متاسفانه این ترند مدت زیادی باقی نخواهد ماند. ورداد، احتمالا به وبلاگ نویس آگوستا کاترین افتخار می کند که به من گفت فکر می کند که کایلی جنر، به کمربندهای کرستی کاردشیانی، بوسه مرگ را زده است. او گفت، “کایلی جنر به تازگی در میامی به همراه تراویس اسکات دیده شد که یک تی شرت با کمربند کرستی کرم رنگی را پوشیده بود.” اگر چه این مد در حال اتمام است، اما کاترین هنوز طرفدار آن است. او می گوید “من این استایل را دوست دارم و وقتی که شما لباس های غیرچسبان می پوشید، باعث می شود با کرست کمر کمی شیک تر به نظر برسید.”

با این حال، اگر شما در مورد خرید یک کرست کمر گران قیمت فکر می کنید، او پیشنهاد می کند که پول خود را نگه دارید و روی این ترند سرمایه گذاری نکنید.

کفش های آزار دهنده

جوآن الوف، طراح کفش های لوکس، متوجه شده است که زنان از جاذبه کفش های دردناک دور شده اند و کفش هایی را انتخاب می کنند که انگشتان پا و همچنین استایل آن ها را اذیت نمی کند. او به من گفت: “آنچه که من می بینم قرار است در سال ۲۰۱۸ از مد بیفتد، درد است!”

حتما بخوانید :
جواهرات چه چیزی را در مورد شخصیت شما اشکار می کنند

الوف معتقد است وقتی که پای ترجیح زنان برای کفش به میان می آید، همه چیز در حال عوض شدن است: “زنان این مفهوم را رد می کنند که اگر بخواهند جذاب به نظر برسند و کفش هایی زیبا بپوشند، باید درد بکشند.” او ادامه داد: “در سال ۲۰۱۸، زنان قدرتمند می شوند و مدی را انتخاب می کنند هستند که کارآمد باشد و با آن همزیستی داشته باشند. ما در ابتدای این تغییر قرار داریم و من از آنچه که رخ خواهد داد هیجان زده هستم”.

جواهرات بزرگ

لئون ربیبو، رییس فروشگاه طلا و جواهر The Pearl Source، پیشگویی می کند که لوازم جانبی بزرگ مانند گردنبند، دستبند و گوشواره های بزرگ در حال خارج شدن از مد هستند. در طی ماه های گذشته، او واقعا شاهد تغییر ترند در میان مشتریانش بوده است. “ما در سال گذشته شاهد اختلاف قابل ملاحظه ای بودیم، به خصوص در تصمیم های نسل جوان برای خرید این جواهرات بزرگ. به وضوح مشخص است که استایل های ساده و براق در حال محبوب شدن هستند.” او همچنین می گوید “عامل محرک در پشت این قضیه می تواند میلنیال باشد، که گرایش بیشتری به استایل های ساده تر و کلاسیک نشان داده است. شیک و ظریف، چیزی است که ما آن را دوست داریم.”

ربیبو معتقد است که مرواریدها در سال ۲۰۱۸ بزرگ خواهند شد. ” اما یکی از ترندهایی که در سال ۲۰۱۸ ادامه پیدا می کند، مروارید است. گفته می شود ما در وسط یک رنسانس مروارید هستیم. هر کس از الن دی جنرس گرفته تا بیانسه و میشل اوباما همه از مروارید استفاده می کنند. “

مد بیرون انداختن یک شانه

علی لویین کاملا مطمئن است که سال ۲۰۱۷ آخرین سال مد یک شانه ای است. اما اگر شما آن را دوست دارید، نگران نباشید زیرا این ترند به سادگی تکامل می یابد و به شکلهای دیگر ظاهر می شود. لوین به من گفت که ” در معرض نمایش قرار دادن پوست، جذاب است. مد یک شانه ای بخش بزرگی از آن است.”

لوین می گوید که این مد در حال سقوط نخواهد بود. “این مد نه تنها در شانه ها بلکه در قسمت های دیگر مثل ، کمر، ران، پهلو، و حتی در گردن مشاهده خواهد شد.”

حتما بخوانید :
جدیدترین عکس های مونیکا بلوچی روی یک مجله مد آمریکایی

او شخصا، این سبک را دوست دارد. “این جزئیاتی است که به نظر می رسد هیجان انگیز و جذاب باشد.” لوین همچنین به این استایل به عنوان یک یک شیوه ظریف تر از ظاهری جذاب، اما جلا داده تر نگاه می کند.

استایل تکشاخ برای همه چیز

اگر یک روند وجود داشته باشد که در سال ۲۰۱۷ از بین نخواهد رفت، تکشاخ است. اگر چیزی وجود داشت که می توانست تکشاخ شود، ما برایش راهی پیدا کرده ایم و آن را تبدیل به یک ترند کرده ایم. به گفته نیویورک تایمز، این شامل خوراکی هامانند فراپاچینوی تکشاخ استارباکس، نوشیدنی ها و حتی نان تست و سالاد است. برای مدتی، امکان نداشت شما وارد اینستاگرام شوید و در همه جا تکشاخ نبینید.

آرایش تک شاخ نیز در همه جا است. در آوریل ۲۰۱۷، Allure بهترین محصولات تکشاخی را که شامل محصولاتی از جمله رژ لب مات، برس آرایش تکشاخ، و حتی ژل پوست تکشاخ توسط FCTRY را عرضه کرد.

همچنین مد تکشاخ نیز به این ترتیب بود که برخی فروشگاه ها وسایلی از جمله هدبند های تک شاخ، و حتی لباس زیر تکشاخی می فروختند.

با این حال، به نظر می رسد مد تکشاخ در حال سقوط است. با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط وینک، اسب شاخدار باید تا سال ۲۰۱۸ راه پرنده دودو را طی کند.

لباس های موردعلاقه تان را نگه دارید

اگر خواندن این توصیه های کارشناسان باعث شده است بخواهید هر چیزی که در کمدتان است را دور بیندازید و نصف پست های اینستاگرامتان را پاک کنید، این کار را نکنید. در حالی که تمیز کردن خیلی هم خوب است، اما چندتا از تاپ های روستایی، تی شرت های نوشته دار و کفش های دردناک خود را برای آینده نگه دارید. همه چیز در نهایت دوباره به مد بر می گردد، که این یعنی در زمان مناسب، شما دوباره لباس های مورد علاقه فعلی خود را خواهید پوشید.

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید