جراحی زیباییزیبایی و سلامت

مزایای بیشمار خالکوبی لب حتما بخوانید

مزایای بیشمار خالکوبی لب حتما بخوانیدReviewed by اعطاسی on Oct 24Rating: 4.0مزایای بیشمار خالکوبی لب حتما بخوانیدما لبهایمان را برق انداخته، مرطوب کرده و به رنگهای متفاوتی تزیین میکنیم. کلماتی که ما صحبت میکنیم از میان لبهایمان بیرون می آید و لحظاتی خوش را برای ما رقم میزند.

خالکوبی لب ؛ ما لبهایمان را برق انداخته، مرطوب کرده و به رنگهای متفاوتی تزیین میکنیم. کلماتی که ما صحبت میکنیم از میان لبهایمان بیرون می آید و لحظاتی خوش را برای ما رقم میزند.

علاوه بر آن، هیچ یک از اعضای بدن مانند لبها با دیگران در ارتباط نیست اما اگر لبهای شما رنگ و شکل نداشته باشند، چگونه میتوانید این قابلیتشان را به حداکثر برسانید؟

خالکوبی لب ها که جایگزینی نیمه دائمی برای آرایش است، امروزه بسیار در بین مردم رایج شده است . ما با ریتا پورکا، یک متخصص زیبایی شناسی که در آرایش دائم و خالکوبی مهارت دارد، صحبت کردیم.

وی در کلینیکش، طیف وسیعی از خدمات زیبایی و خالکوبی چشم و لبها ، و برطرف کردن ناراحتی های پوستی مانند ویتیلیگو و آلوپسی را ارائه میدهد.

پورکا می گوید: “خدمات خالکوبی و زیبایی از محبوبیت خاصی برخوردار شده اند. این خدمات لحظات جذابی را به کسانی که وقت آزاد ندارند و دنبال زندگی لوکس هستند، ارائه میدهند. با صورت زیبا و آرایش کرده بیدار شدن در صبح برای بسیاری از زنان جذاب است، همچنین بسیاری از طریق خط لب، به دنبال برجسته کردن و نمایان کردن لب خود میباشند. “

وی همچنین می افزاید: “خدمات زیبایی خالکوبی باید توسط یک فرد ماهر انجام شده و کاملا به ابعاد و تقارن صورت فرد بستگی دارد. این خدمات به زیبایی افراد افزوده و ویژگی های صورتشان را بهبود میبخشد.”

خالکوبی با تاتو کردن معمولی متفاوت است، زیرا از رنگدانه استفاده می کند، نه جوهر. این نیز مانند یک تاتو معمولی برای همیشه نخواهد ماند. بسته به منطقه مورد درمان و سایر عوامل، در خالکوبی آرایش دائمی چندین سال طول خواهد کشید تا رنگدانه به تدریج از بین رود.

حتما بخوانید :
دانه های سرسیاه پوست ممکن است واقعا دانه های سرسیاه نباشند

تکنیک های خالکوبی لب ها

خط لب : خط لب، لب ها را ظریفتر کرده و به لب های آسیب دیده و نامنظم، شکل خواهد داد.

خط لب ترکیبی : این روش برای لبهای نازک با حجم کم و کوچک مناسب است. در این درمان، لبها کاملتر نشان داده شده و نیز نرم تر میشوند.

لب کامل : این درمان نهایی برای رسیدن به یک لب کامل است که برای افراد پرمشغله بسیار مناسب است. در این روش، احتیاج به مصرف رژ لب نخواهید داشت، شما میتوانید از میان طیف گسترده رنگها، رنگ دلخواه خود را انتخاب کرده و آن را به صورت دائم بر لب خود داشته باشید بدون اینکه پاک شود.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن