بازیگرانخوانندگاندنیای هنر

هیو جکمن راز ازدواج ۲۱ ساله خود فاش کرد

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
هیو جکمن راز ازدواج 21 ساله خود فاش کردReviewed by فتح الهی on May 21Rating: 4.5هیو جکمن راز ازدواج 21 ساله خود فاش کردهیو جکمن و همسرش، دبورا لی فرنس، برای نزدیک به 22 سال است که با یکدیگر هستند- و آنها هنوز هم یکی از شگفت انگیز ترین زوج ها در هالیوود هستند،که یک شاهکار آسان نیست. اما ما به تازگی متوجه شدیم که عشقشان از همان ابتدای رابطه قوی بوده است. در یک مصاحبه جدید با Today.com,، جکمن گفت: یک چیز خاصی وجود دارد که به او یاد داد فرنس عشق زندگی او بود.

و چگونه او می دانست همسرش تقریبا همانی بود که می خواست هیو جکمن و همسرش، دبورا لی فرنس، برای نزدیک به ۲۲ سال است که با یکدیگر هستند- و آنها هنوز هم یکی از شگفت انگیز ترین زوج ها در هالیوود هستند،که یک شاهکار آسان نیست. اما ما به تازگی متوجه شدیم که عشقشان از همان ابتدای رابطه قوی بوده است. در یک مصاحبه جدید با Today.com,، جکمن گفت: یک چیز خاصی وجود دارد که به او یاد داد فرنس عشق زندگی او بود.
برای بازیگر، همه این چیزها به راحتی در اطراف Furness احساس می شود، حتی زمانی که او اجازه خروج به گارد محافظتی خود را داد. او می گوید “هنگامی که شما دوستیابی می کنید ، به معنای واقعی کلمه بهترین نسخه از خودتان را قرار داده اید.” شما چگونه از آن شخص می گذرید تا واقعا خودتان باشید؟

هنگامی که به ارتباط او با Furness می رسد، احساس کردند که بلافاصله با هم راحت هستند وقتی که آنها در مجموعه ای از نمایشنامه استرالیایی کورلی در سال ۱۹۹۵ یکدیگر را ملاقات کردند.” تا زمانی که شما احساس راحتی با شریک زندگی خود را ندارید، واقعا نمیدانید که آیا درست است شما با هم هستید. او گفت : بنابراین به معنای واقعی کلمه از روز اول، دب و من این احساس را داشتی،” مانند یک تسکین دهنده بود. من فقط می توانم خودم باشم. من نمی گویم ما هرگز لباس هایمان را به هم نمی زنیم و یا دیگران را تحت تاثیر قرار نمی دهیم، اما راحت بودن یک کلید است.

حتما بخوانید :
محسن چاوشی؛خبرهای جدید در دنیای مجازی

این زوج خیلی پیشتر با هم بودند قبل از اینکه جکمن به یک نام خانوادگی تبدیل شود. در واقع، Furness ستاره بود وقتی که آنها در استرالیا مادر خود را ملاقات کردند، و به همین ترتیب او قوانین زمین را برای روابط و شغل خود در سرگرمی تعیین کرد.
“ما قصد نداریم بیش از دو هفته از هم فاصله داشته باشیم، و هر دو در یک زمان به سر کار نمیرویم در صورتی که ما به لحاظ مالی مشکل نداشته باشیم. جکمن گفت بنابراین، یکی از ما همیشه برای حمایت دیگری است.” “و ما این را برای حفظ کرده ایم… خوب، ماه بعد ۲۲ سال است.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید