آرایشی و زیباییلوازم آرایشی

وقتی که از لوازم آرایش قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتد

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
وقتی که از لوازم آرایش قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتدReviewed by اعطاسی on Oct 21Rating: 4.0وقتی که از لوازم آرایشی قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتدمطمئنا، شما می دانید که برای جلوگیری از عفونت نباید ریمل خود را به طور مشترکی استفاده کنید، و اگر چیزی بوی بدی داشته باشد، مستقیما داخل سطل زباله می رود.

لوازم آرایش قدیمی ؛ با اینکه خوب است بیشترین استفاده را از لوازم آرایشی خود داشته باشید، اما شاید لازم باشد درباره این فکر کنید که چه مدت است از آنها استفاده می کنید.

آیا باید لوازم آرایشی قدیمی را دور بریزید؟

مطمئنا، شما می دانید که برای جلوگیری از عفونت نباید ریمل خود را به طور مشترکی استفاده کنید، و اگر چیزی بوی بدی داشته باشد، مستقیما داخل سطل زباله می رود. اما وقتی به ایمنی آرایش می رسیم، آیا واقعا لازم است که لوازم آرایشی قدیمی خود را دور بریزید، یا این فقط یک نقشه است تا پول بیشتری را صرف خرید لوازم آرایشی جدید کنیم؟

ما با میکاپ آرتیست، چیس استون صحبت کردیم تا درباره این موضوع ما را راهنمایی کند.

وقتی لوازم آرایشی قدیمی می شود چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که شما بسته بندی لوازم آرایش خود را باز کنید و فرمولاسیون آن در معرض هوا قرار بگیرد، ساعت شروع یه تیک تاک می کند و محصول شما به طور طبیعی شروع به اکسیداسیون و تجزیه می کند. این چیزی نیست که بخواهید نگران آن باشید زیرا بیشتر محصولات زیبایی یک تا سه سال عمر دارند. اگر مطمئن نیستید هنگام خرید می توانید آن را با فروشنده چک کنید.

خرید کاندوم gifbanner - وقتی که از لوازم آرایش قدیمی استفاده می کنید چه اتفاقی می افتد

سایه چشم، رژگونه، رژ لب، مداد چشم و سایه های فاندیشن در طول زمان خراب نخواهند شد زیرا رنگدانه های آنها در محصول پایدار هستند. با این حال، بافت و سازگاری آنها ممکن است بسته به محیطی که در آنجا نگهداری می شوند، تغییر کند.

حتما بخوانید :
جدیدترین مدل مو برای تابستان

در موارد شدید، لوازم آرایش قدیمی ممکن است با رشد مخمر، قارچ و باکتری آلوده شوند که می تواند به تدریج ایجاد شود و نگهدارنده ها بی اثر شوند. باز هم، این به محصول و فرمول بستگی دارد. توصیه من این است که اگر محصول بوی بد می دهد یا به نظر می رسد بوی ناه گرفته، آن را رها کنید.

اثرات استفاده از لوازم آرایش قدیمی چیست؟

رشد قارچ و باکتری می تواند بر روی لوازم آرایش قدیمی شما ایجاد شده و توسعه یابد، اما از آنجایی که اکثر محصولات با نگهدارنده ها بسته بندی شده اند، این بدترین سناریو است.

هنگام استفاده از لوازم آرایش قدیمی، ممکن است دریابید که سهولت کاربرد، کاهش رنگ، بافت و طول عمر محصول شما بدتر شده است، که باعث کاهش کارایی فرمولاسیون می شود. باز هم این امر به وسیله محیط و درجه حرارت تعیین می شود. آن را کجا نگه می دارید؟ آیا در جای سرد، گرم، مرطوب و یا در نور مستقیم خورشید قرار دارد؟

عفونت های چشم و پوست شایع ترین مشکلات با محصولات قدیمی، استفاده شده و قرض گرفته شده اند. هرگز لوازم آرایشی خود را مشترکی استفاده نکنید، به ویژه رژ لب، ریمل مژه و سایه یا مداد چشم را به اشتراک نگذارید. فرد دیگری ممکن است به صورت خاموش و غیر قابل مشاهده یک عفونت و یا تبخال داشته باشد که انتقال و عود کردن آن بسیار آسان است.

اگر من لوازم آرایشی داشته باشم که هرگز از آنها استفاده نکرده ام و چندین سال از آنها می گذرد، آیا هنوز باید آنها را دور بیندازم؟

حتما بخوانید :
لوازم ارایش طبیعی ؛ ۷ مزیت برتر استفاده از لوازم آرایشی طبیعی

اگر لوازم آرایش باز نشده ای داشته باشید که در معرض هوا قرار نگرفته باشد یا به طور مداوم تغییر درجه حرارت محیط را تجربه نکرده باشد، ممکن است هنوز بتوانید از آن استفاده کنید. من پیشنهاد می کنم که تاریخ انقضای درج شده روی بسته بندی را بررسی کنید. چک کنید که آیا این محصول در طول عمر طبیعی و توصیه شده قرار دارد یا خیر. باز هم، اگر شک دارید، ارزش عوارض احتمالی پوست و چشم را ندارد.

وقتی که بحث دور ریختن است، کدام یک از محصولات غیرقابل مذاکره هستند؟

تمام محصولات، اما به خصوص محصولات مراقبت از پوستی که رنگ، بو و سازگاری آنها تغییر کرده است. اگر یک لایه آبدار نازک روی سطوح هر وسیله آرایشی ظاهر شود، باید فورا آن را نیز دور بیندازید. بهتر است که احتیاط را رعایت کنید تا از دکتر دور بمانید.

من هرگز لوازم آرایشی ام را دور نریخته ام و تا بحال هیچ مشکلی نداشته ام. چرا باید حالا عادت خود را تغییر دهم؟

تبریک می گوییم، شما خیلی خوش شانس هستید. این نشان می دهد که لوازم آرایش خود را با دیگران به اشتراک نمی گذارید، بنابراین آنها در معرض آلودگی باکتری ها، قارچ ها و ویروس های عفونی قرار نگرفته اند. ممکن است جایی که محصولات خود را در آن نگه می دارید شرایط ایده آل داشته باشد و لوازم آرایشی شما هوادهی نداشته باشند و امن باشند.

عفونت چشم من تازه تمام شده است، و من در این مدت همه نوع آرایش چشمی انجام می دادم، چه باید بکنم؟

حتما بخوانید :
باید بدانید که استفاده مداوم از رنگ های اکریلیک چه بلایی بر سر ناخن های شما می آورد

تمام لوازم آرایشی، به ویژه سایه ها، خط چشم ها، ریمل ها، براش ها و اسفنج ها که ممکن است در تماس با منطقه آلوده قرار داشته باشند را دور بریزید. ادامه استفاده از محصولاتی که قبل و در طول عفونت اولیه استفاده می کردید می تواند باعث عفونت مجدد شود.

آیا راهی برای پاک کردن لوازم آرایش قدیمی وجود دارد؟

برای سایه چشم، پودر رژگونه، خط لب، مداد چشم و رژ لب های استفاده نشده، اگر در ظرف و بسته بندی هوادهی ندارد و تمیز است، شما می توانید آنها را با یک اسفنج یا پد پنبه ای آغشته به الکل تمیز کنید. (به دنبال الکل ایزوپروپیل ۹۹ درصد باشید که در هر داروخانه ای در دسترس است.) این باکتری ها را بدون تاثیر بر رنگ و بافت محصول می کشد.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید