اخبار دنیای مددنیای مد

چگونه در طول بارانهای موسمی از کفشهای خود مراقبت کنیم؟

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
چگونه در طول بارانهای موسمی از کفشهای خود مراقبت کنیم؟Reviewed by فتح الهی on May 28Rating: 5.0چگونه در طول بارانهای موسمی از کفشهای خود مراقبت کنیم؟چگونه در طول بارانهای موسمی از کفشهای خود مراقبت کنیم؟ نگهداری کردن از کفش های خود در طول بارانهای می تواند یک کار یا وظیفه باشد. یک متخصص می گوید: برس زدن، خشک کردن و واکس زدن آنها به طور مرتب می تواند در جلوگیری از خراب شدن آنها در هوای بارانی کمک کند.

چگونه در طول بارانهای موسمی از کفشهای خود مراقبت کنیم؟

نگهداری کردن از کفش های خود در طول بارانهای می تواند یک کار یا وظیفه باشد. یک متخصص می گوید: برس زدن، خشک کردن و واکس زدن آنها به طور مرتب می تواند در جلوگیری از خراب شدن آنها در هوای بارانی کمک کند.

نارندرا کومار، مدیر خلاق، مد آمازون ، راهنمایی های زیر را برای محافظت از کفش از خراب شدن ارائه می دهد:

آنها را درست برس بکشید

برای حذف گل از کفش آن را به یک کار روتین تبدیل کنید، به عنوان مثال گل مرطوب تمایل به چسبیدن به کفش دارد که بیشتر به دلیل رطوبت موجود در گل مرطوب کفش را خراب می کند.

ارز دیجیتال

آنها را به خوبی خشک کنید

هنگامی که شما عمل از بین بردن گل مرطوب را انجام دادید، کفش های خود را قبل از قرار دادن آنها در جا کفشی کاملا خشک کنید زیرا رطوبت باعث جذب قارچ می شود که دوباره کفش را خراب کرده و بوی وحشتناکی را ایجاد خواهد کرد، بنابراین به کفش های خود زمان به اندازه کافی برای خشک شدن بدهید.

حتما بخوانید :
تایلن بلوندو " زیبا ترین دختر جهان " در هفته مد نیویورک در ردیف جلو نشسته بود

واکش کرن و پولیش کشیدن

همیشه خوب است که کفشهای چرمی گرانقیمت را واکس یا پولیش بکشیم تا از هرگونه آسیب در هنگام باران های موسمی اجتناب شود. این کار نه تنها باعث درخشان شدن کفش می شود بلکه از آن در برابر رطوبت محتفظت می کند.

ظاهر کفش را حفظ کنید

برای کفش های رسمی خود، با کمک قالب کفش، ظاهر وشکل آن را حفظ کنید. روی قالب کفش با کیفیت برای حفظ شکل کفش های رسمی دست نخورده خود سرمایه گذاری کنید. قالب کفش با کیفیت از چوب جامد، معمولا سدر ( سرو)  ساخته شده است، که به کنترل بو و همچنین جذب رطوبت کمک می کند. شما همچنین می توانید از روزنامه استفاده کنید اگر قالب کفش نداشته باشید. کاغذ نیز رطوبت را جذب می کند و شکل کفش را حفظ می کند.

رطوبت گیر

شما می توانید یک رطوبت گیر را در جا کفشی خود قرار دهید. این کار رطوبت را در هوا جذب می کند و فضا را خشک نگه می دارد و باعث می شود پوست کفش در معرض قارچ قرار نگیرد. علاوه بر این، قبل از قرار دادن آنها در جعبه کفش، کفش خود را در یک پوشش پارچه نگه دارید.

اسپری Scotchguard

این اسپری لکه ها را  از بین می برد ، کفش های شما را از آب و خاک محافظت می کند تا کفش های جدید شما تازه تر به نظر برسند.

 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید