دانستنیهای جنسیشروع زندگی

چگونگی نه گفتن به ارتباط جنسی

خرید کاندوم فروشگاه اینترنتی کاندومیلو
چگونگی نه گفتن به ارتباط جنسیReviewed by اعطاسی on Jun 15Rating:

مجموعه: دانستنیهای جنسی

نه گفتن به ارتباط جنسی

 
مطالعات نشان داده که بسياري از اشخاص، به این خاطر خویشتن داری را از دست میدهند که نمی توانند در برابر فشار روانی تقاضا برای رابطه جنسی از سوی مقابل پایداری کنند و با جدیت و صراحت نه بگویند.
 
علامت هایی که نشان میدهد شما برای ارتباط جنسی آماده نیستید
 
بدن شما نه میگوید
اگر شما وقتی به ارتباط جنسی فکر میکنید, بترسید یا لرزه بگیرید و استرس داشته باشید بدن شما آماده نیست شما امکان دارد احساس تهوع یا خفگی داشته باشید.
 
شما احتیاج به جا و مکان داشته باشید
حس شما بسیار اسیب پذیر است شما باید برای این کار وقت بگذارید و ذهن و احساسات خودرا کنترل کنید آنگاه آغاز به رابطه برقرار کردن بکنید.
 
چنانچه رابطه خودرا به مرحله بعدی نرسانید شما آماده نیستید
مدام به خاطر داشته باشید که درگیر شدن دررابطه جنسی به شدت بهفرد بستگی دارد این مورد مخصوصا برای خانم ها درست است. موج افراطی از احساسات پس از روابط جنسی است حس جدّي تر در خصوص مرد است در این زمان شما آماده نیستید.
 

تمرین مهارتِ نه گفتن به درخواست رابطه جنسی

 
ایجاد جنبه مثبت یا توانایی نه گفتن به ابطه بدون ناراحت شدن شوهر
 
بهترین زمان را پیدا کنید
روابط جنسی مثل هر کار دیگری در ازدواج احتیاج به برقراری رابطه و گفتگو دارد اشکالی دارد که هر دوی شما هم زمان میل جنسی نداشته باشید. نکته مهم اینجاست که باید با هم صادقانه رفتار نموده و به میزان کافی به هم اعتماد داشته باشید که شوهرتان فکر نکند از عمد قصد اذیت کردن وی را دارید.
 
می توانید کاری را پیشنهاد دهید که شاید ظاهرا خيلي جنسی بنظر نیاید ولی بتواند کمک خيلي زيادي به شما بکند. به عنوان مثال در خصوص زمان هایی از روز صحبت کنید که روابط جنسی جذابیت بسیار یا کمتری برایتان دارد و زمانی را پیشنهاد دهید که احساس و حال بهتری برای ارتباط داشته باشید.
 
مهم این است که خلاقیت به خرج داده و با هم راهکاری برای این مسئله پیدا کنید.
 

خرید کاندوم gifbanner - چگونگی نه گفتن به ارتباط جنسی

نه گفتن به همسر در رابطه زناشویی

حتما بخوانید :
اشتباهات بزرگ زنان در زمان برقراری رابطه زناشویی

 
چیزهایی که سبب تحریکتان می شود را پیدا کنید
در مورد این که چه چیزهایی سبب برانگیخته شدن شما می شود فکر کنید. چنانچه میل به رابط جنسی با شریکتان هماهنگ نیستید از خودتان سوال کنید برای اینکه حسش را پیدا کنید به چه چیزهایی احتیاج دارید. روی چیزهایی که شریکتان بدرستی انجام نمی دهد تمرکز نکنید زیرا مسلما میل شما را خاموش می کند به محض اینکه متوجه شوید چه چیزهایی تحریکتان می کند میتوانید این اطلاعات را به شریکتان بدهید تا متوجه شود برای پیشنوازی و حاضر شدن شما چه کاری باید انجام دهد.
 
به عنوان مثال به او بگویید چه حرفهایی سبب برانگیخته شدن شما می شود. یا احتمالا حرکتی خاص شما را برای رابطه آماده می کند مانند بوسیدن، در اغوش کشیدن یا فشردن و خوردن ناحیه ای خاص از بدن.
 
گردآوری: بخش زناشویی بارونه
 
 

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید