ورزشورزش و سلامت

۱۰ حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

ارز دیجیتال
ارز دیجیتال
10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهیدReviewed by اعطاسی on Oct 4Rating: 4.010 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهیداگر شما در حال آماده شدن برای بزرگ ترین روز زندگی خود هستید و می خواهید، بدن و فکر خود را آرام کنید و کمی ورزش کنید، یوگا یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید انجام دهید. الیس جوان متخصص سلامت و مربی یوگا، 10 تا از بهترین حرکات یوگا را برای عروس ها ارائه می دهد.

تمرین حرکات یوگا قبل از عروسی

اگر شما در حال آماده شدن برای بزرگ ترین روز زندگی خود هستید و می خواهید، بدن و فکر خود را آرام کنید و کمی ورزش کنید، یوگا یکی از بهترین چیزهایی است که می توانید انجام دهید. الیس جوان متخصص سلامت و مربی یوگا، ۱۰ تا از بهترین حرکات یوگا را برای عروس ها ارائه می دهد.

۱٫ حرکت راک استار

image001 101720172 300x258 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

بهترین حرکت یوگا برای ارتباط با راک استار درونی شما در روز بزرگ زندگیتان! این حرکت به طور فوق العاده ای قلب شما را باز می کند، که به شما اجازه می دهد از لحاظ احساسی آماده شوید و همچنین از لحاظ جسمی، تمام بدن خود را کشش دهید.

۲٫ حرکت قایق نیمه

image003 101720173 300x245 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

همه ما نیاز داریم که قبل از روز بزرگ زندگیمان، تمرکز ذهنی و فیزیکی داشته باشیم. حرکت قایق نیمه ، شما را قادر می سازد تا این کار را انجام دهید و به شما کمک می کند قدرتمندانه به مرکز بدن خود متصل شوید و قدرت را درون خود احساس کنید. همچنین این حرکت کمک می کند تا شکم شما صاف شود و در لباس عروسیتان زیباتر شوید.

ارز دیجیتال

۳٫ کشش نیمه پا

image005 101720174 300x300 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

انعطاف پذیری در روزهای پیش از عروسی می تواند بخش چالش برانگیز برنامه ریزی عروسی باشد. بدن شما می تواند خیلی خشک شود، و همچنین ذهن! قرار نیست که همه چیز دقیقا همانطور که برنامه ریزی شده پیش برود، بنابراین آماده باشید تا با جریان حرکت کنید! شما باید کشش داشته باشید تا نشکنید. این حرکت با بازکردن لگن، کشش همسترینگ و ستون فقرات به بدن شما کمک می کند تا نرم تر شود.

حتما بخوانید :
برای بهینه سازی تمرینات اینتروال

۴٫ جنگجوی ۳

image007 101720175 300x300 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

همه چیز ازدواج در مورد ثبات است، و این حرکت ایستادنی، با متمرکز و پایدار نگهداشتن شما کمک می کند تا بتوانید این ثبات را پیدا کنید. حرکت جنگجوی ۳ باعث قوی شدن مرکز بدن می شود و به شکل پاها کمک می کند! این یک حرکت یوگای ایده آل برای بدست آوردن قدرت و شکل فیزیکی است و در هنگام ناپایداری های زندگی به افراد یادآوری می کند تا قوی بمانند.

۵٫ حرکت دلفین

image009 101720176 300x300 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

حرکت دلفین، یک تغییر کوچک در حرکت سگ سرپایین است که در واقع معکوس آن است و به گردش خون و آرامش سیستم عصبی کمک می کند، و این باعث می شود تا یک حرکت عالی برای آرام کردن اعصاب در صبح روز عروسی شما باشد! همه چیز درباره این است که اجازه رهایی دهید. تمرین کنید که سرخود را پایین بگیرید، این کار نه تنها فشار را از گردن برمی دارد، بلکه به شما اجازه می دهد ذهنتان را از نگرانی یا چیزهای منفی خالی کنید، و همه فضا را به عشق اختصاص دهید.

۶٫ پیچش هلالی

image011 101720177 300x258 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

پیچش ها به سم زدایی بدن کمک می کنند و همین کار را برای ذهن نیز انجام می دهند. همه این موانع ذهنی را بپیچانید و آنها را با شادی جایگزین کنید! از لحاظ فیزیکی، این پیچش به باریک شدن  کمر و افزایش تحرک ستون فقرات کمک می کند. همچنین این حرکت با ایجاد فشار ملایم بر ارگان های گوارشی، به حذف سموم کمک می کند.

۷٫ حرکت رقصنده

image013 101720178 300x230 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

حرکت یوگای مورد علاقه من برای نشان دادن خود، حرکت “رقصنده” است که روی پاها، مرکز بدن و باسن کار می کند، و به شما این آزادی را می دهد تا واقعا خودتان باشید! این حرکت همچنین باعث لطافت و تعادل می شود که هر عروس باید در طول عروسی از خود نمایش دهد. هر کسی منحصر به فرد است و سبک خاص خودش را دارد، بنابراین این حرکت سرگرم کننده، و بازکننده قلب و لگن را انجام دهید تا با رقصنده درون خود ارتباط برقرار کنید، و سپس این حرکات را به صحنه رقص انتقال دهید!

حتما بخوانید :
ساده ترین راه برای شروع ورزش

۸٫ قرار دادن پاها روی دیوار

image015 101720179 245x300 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

عروس بودن، تقریبا همیشه نیاز به مقدار زیادی برنامه ریزی و دوندگی دارد که می تواند خسته کننده باشد. اطمینان حاصل کنید که زمانی را به خالی کردن فشارها اختصاص دهید، این حرکت یوگا درباره همین است! این حرکت ترمیمی می تواند ذهن را آرام کند و به ما کمک کند تا در لحظه حضور داشته باشیم. مهم است که آرام و سالم بمانید، تا بتوانید از هر لحظه از روز بزرگ خود لذت ببرید.

۹٫ حرکت کمان

image017 1017201710 300x300 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

حرکت کمان، بازکننده نهایی قلب است و این باعث شده تا این یکی از بهترین حرکات قبل از روز بزرگ شما باشد! هیچ عروسی نمی خواهد در روز عروسی با سر خمیده راه برود، بنابراین سر خود را بالا نگه دارید و قلب خود را از درون و بیرون، سرحال نگه دارید.

۱۰٫ حرکت دعای نشسته

image019 101720171 300x296 - 10 حرکت یوگا که باید قبل از روز عروسی خود انجام دهید

در بین همه حرکات، این حرکت مورد علاقه من است و برای تمرین با دوستان خود و روز عروسی عالیست. صاف بنشینید، و همانطور که تنفس می کنید، به همه امید، رویاها و نیت های خود فکر کنید. همانطور که بازدم را انجام می دهید، آنها را به قلب خود برسانید. این حرکت بدن ما را برای روز عروسی، قد بلند و سالم نگه می دارد و ما را قادر می سازد تا همه چیزهایی که برای عروسی، ازدواج و فراتر از آن می خواهیم را ببینیم. این حرکت را به تعداد رویاهایی که دارید تکرار کنید.

مجموع رای

Tell us how can we improve this post?

+

حتما بخوانید :
کتانی دو می تواند عضلات را در پاهای شما تغییر دهد
= Verify Human or Spambot ?

ارز دیجیتال

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن

برای بهتر دیدن سایت لطفا adblock را غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید